Jump to content
Dogomania

Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 901
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta Beata nie bierze udziału w wątkach dogomani z przyczyn raczej oczywistych :) Na prosbe Hope weszłam tu bo bardzo mnie o to prosiła . Fajnie ,że skandujecie leczeniu Lusi.... a więc informuję co następuje. Kasę na leczenie dziewczynki zbiera fundacja Mondo Cane (Kahoona) Nie wchodzi na Dogo ponieważ jest zbanowana dzieki pewnym...... delikatnie mówiąc idiotkom. Ja zajmuję się leczeniem Lusi i dograniem wszystkich rzeczy dot.hotelu. Lusia nie pojechałą do Katowic ponieważ tam trzeba odczekać w kolejce ale mam nadzieję ,że pojedzie jutro bądź najpóźniej w poniedziałek. Nie mogę obiecać że będę codziennie wchodzic na dogo i zamieszczać info.....ale na pewno będę uzupełniała info na FB. Jeśli moge prosić Hope...... przeklejaj je tutaj aby cioteczki wiedziały co dzieje się z naszą panienką. Na obecną chwilkę martwię się o Nią..... jest dość słaba....ziaje. Temperatura to 38.5 czyli w normie. Wyniki krwi mówia o złym stanie wątroby i trzustki. Nerki są słabe ale obie pracują. Gdyby ktoś miał więcej pytań prosze na [email][email protected][/email] lub 660737137 od godz 12 do 23. Dzięki za wszelką pomoc przy ratowaniu Lusi :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba ostatnie wiadomości na dzisiaj wieczór:

[B][URL="https://www.facebook.com/katarzyna.lobacz"]Katarzyna Śliwa-Łobacz[/URL]:[/B]
Od Kasi Niewiadomskiej dowiedziałam się, że na dogomanii zbierane były na Lusię pieniądze i jest do zapłacenia faktura u weta.
Wobec faktu, że Mondo Cane i OTOZ opiekują się teraz psem mamy dwie możliwości:

1. dziewczyny z dogo płaca fakturę, a reszte pieniędzy przelewają na MC na Lusię i ja umieszczam to w rozliczeniach
2. cała kwota wpływa na konto MC, a faktura jest przepisana i również dostarczona do MC

Według mnie opcja pierwsza jest znacznie lepsza - mniej zamieszania, czytelniejsze rozliczenia, czekam na decyzję, co robimy.
I oczywiście należy podziękować społeczności dogomanii za pomoc Lusi - Kasia Niewiadomska zajmie się przeklejaniem newsów o Lusi stąd na dogo.

[U][B]Katarzyna Niewiadomska:[/B]
[/U]Nie ma problemu - ja przeleję należna kwotę na konto weta, a resztę przeleję na konto MC, bo nie ma co tego komplikować. Jeżeli wpłyna jeszcze jakieś pieniądze, to oczywiście również je przekieruję - nie wszyscy korzystają z FB, a udzielają sie na Dogomanii więc nie ma problemu - będę łącznikiem Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Danavas, wielkie dzięki za to, co zrobiłaś dla suni![/QUOTE]... ja również, przyłączam się do podziękowań:Rose:..
ludzie, zawsze gadali! gadają! i będą gadali!... pewnie jakby się wzięli za pomoc, potrzebującym!.. to nie mieli by czasu na gadanie:roll:!...
kiedyś usłyszałam.... że Dobrzy - gadają dobrze! a Źli - źle!... i pewnie tak to jest!!!... najważniejsze ,że sunia jest już <Zaopiekowania>
teraz to już musi być tylko lepiej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No jasne, że [B]danavas[/B] zrobiła dużo! Gdyby nie ona, nie byłoby tutaj tematu Lusi!!!
Chociaż ja w dalszym ciągu nie bardzo wiem o co chodzi z tymi wszystkim 'gadaniami' (albo zbyt krótko jestem na Dogo, albo czegoś nie doczytałam), to uważam, że nasz wątek tutaj jest OK i będziemy go dalej prowadzić, aż Lusia znajdzie dom.
Dobrze myślę Cioteczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']No jasne, że [B]danavas[/B] zrobiła dużo! Gdyby nie ona, nie byłoby tutaj tematu Lusi!!!
Chociaż ja w dalszym ciągu nie bardzo wiem o co chodzi z tymi wszystkim 'gadaniami' (albo zbyt krótko jestem na Dogo, albo czegoś nie doczytałam), to uważam, że nasz wątek tutaj jest OK i będziemy go dalej prowadzić, aż Lusia znajdzie dom.
Dobrze myślę Cioteczki?[/QUOTE]
kazdy ma inne poczucie pomocy zwierzakowi,każdemu wydaje sie ze pomagac chce a jemu zalezy na fermencie.najgorsi to tacy co nigdy nie udzielali się u psiaka i nagle wpadaja z "mądrosciami",podnosza ciśnienie i wypadaja z watku,a opiekunowie dłuuugo nie mogą dojsc do ładu i składu :(

Link to comment
Share on other sites

[h=5]Gosia F
[/h][h=5]Lusia jest w klinice ma bardzo złe wyniki wątrobowe...
[/h][URL="http://www.dogomania.pl/forum/#"]Lubię to![/URL] · ·Obserwuj postPrzestań obserwować post · 11 minut(y) temu
[LIST]
[*]
[*]

Mariola K :(
10 minut(y) temu · [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#"]Lubię to![/URL]






[*]

Ilona H Trzymam!
2 minut(y) temu · [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#"]Lubię to![/URL]






[*]

Marta M Trzymaj się maleńka sunieczko !
2 minut(y) temu · [URL="http://www.dogomania.pl/forum/#"]Lubię to![/URL]





[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']Ale wątroba kiepska po lekach - np sterydy - czy bez powodu.bez związku z lekami...[/QUOTE]

Luśka brała tylko insulinę... nie dostawała innych leków, może jakieś na wzmocnienie... ta wątroba to pewnie od dawna lub wynik jakiejś choroby... jeszcze w Częstochowie wet mówił o jej brzuchu jak o brzuszku głodowym, wzdętym z braku pożywienia.... zanim przyszły wyniki podejrzewał że z wątroba może być coś nie tak , bo ona wielka na USG i jak się zmniejszył pęcherz to brzuszek nadal był duży.... ten wet w Katowicach jest wypasiony więc Lusia jest pod super kontrolą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']Luska jest bezpieczna pod dobrą opieka....
na tym nam wszystkim zależało....
więc prosze się tu zacząć cieszyć, że cel został osiągniety... :)[/QUOTE]
Cieszymy się bardzo, bardzo:) Oby Lusieńka wyzdrowiała i posmakowała dobrego życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']Luśka brała tylko insulinę... nie dostawała innych leków, może jakieś na wzmocnienie... ta wątroba to pewnie od dawna lub wynik jakiejś choroby... jeszcze w Częstochowie wet mówił o jej brzuchu jak o brzuszku głodowym, wzdętym z braku pożywienia.... zanim przyszły wyniki podejrzewał że z wątroba może być coś nie tak , bo ona wielka na USG i jak się zmniejszył pęcherz to brzuszek nadal był duży.... ten wet w Katowicach jest wypasiony więc Lusia jest pod super kontrolą...[/QUOTE]
Dobrze ,że trafi do profesjonalistów, martwię się tymi wynikami...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...