Jump to content
Dogomania

Wilczkowata AZA - znów odnaleziona, uff!


Murka

Recommended Posts

Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś kobieta z Lublina, ze w Kurierze jest informacja o znalezionej suczce z czerwona obrożą - myślała, ze to Aza, bo pamięta ogłoszenia z tamtego tygodnia.
Mam nadzieję, ze ta suczka również znajdzie drogę do swojego domciu:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam wczoraj z p. Agnieszką - Aza zachowuje się tak, jakby całe życie mieszkała w domu:).
Nie bardzo chętnie wychodzi na spacery, ale ma już swoje ulubione miejsca do leżenia w domu i w ogrodzie.
Bez problemu zostaje w domu na czas pracy p. Agnieszki:)
Mądra, kochana Aza:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Rozmawiałam wczoraj z p. Agnieszką - Aza zachowuje się tak, jakby całe życie mieszkała w domu:).
[B]Nie bardzo chętnie wychodzi na spacery,[/B] ale ma już swoje ulubione miejsca do leżenia w domu i w ogrodzie.
Bez problemu zostaje w domu na czas pracy p. Agnieszki:)
Mądra, kochana Aza:loveu:[/QUOTE]
Może nie lubi upałów?
Bardzo się cieszę, ze Aza tak szybko się zadomowiła i czuje się dobrze w nowym domku. Czyli można powiedzieć, że znalazła swoje miejsce na ziemi;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Tola']Wczoraj dzwoniła p. Agnieszka - Aza wciąż robi postępy: nie boi już się brać smaczków z ręki, swobodnie wyjada z miski w obecności domowników i jest baaardzo kochana:loveu:
P. Agnieszka obiecała zdjęcia Azuni.[/QUOTE]
Super ! Czekamy zatem na obiecane zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Murka']Tola się urlopuje, ale lada dzień wraca do Zamościa. Mówiła, że na pewno niedługo odwiedzą Azę, bo p. Agnieszka ich bardzo zaprasza.[/QUOTE]
Zaprasza i obiecuje zdjęcia, ale na razie nic nie dostałam.
Jak tylko będę w Lublinie - wpadnę do Azuni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
AZA ZNÓW JEST POSZUKIWANA :(
W poniedziałek zniknęła z posesji, prawdopodobnie ktoś ją wypuścił (podejrzenie pada na sąsiada, bo jego malutki piesek czasami przeciska się pod siatką i może poszedł po niego i wypłoszył sunię).
Schronisko już powiadomione.
Może wróci jak ostatnio sama... ale trochę martwią te mijające dni...
Link to comment
Share on other sites

Biedna Aza,  u nas  teraz tak zimno :-(

Próbowałam umieścić ogłoszenia w  MM Lublin i Kurier Lubelsk, ale nic z tego, a tel. kontakt niemożliwy, bo to sobota - trzeba chyba czekać do poniedziałku i dzwonić.

 Pani Agnieszka ma wywiesić ogłoszenia w okolicy.

Link to comment
Share on other sites

 

Biedna Aza,  u nas  teraz tak zimno :-(
Próbowałam umieścić ogłoszenia w  MM Lublin i Kurier Lubelsk, ale nic z tego, a tel. kontakt niemożliwy, bo to sobota - trzeba chyba czekać do poniedziałku i dzwonić.
 Pani Agnieszka ma wywiesić ogłoszenia w okolicy.

 

Dopiero ma zrobić ogłoszenia? To żart jest? Jak można przez prawie tydzień tego nie zrobić...
Link to comment
Share on other sites

Jak będę mogła jakoś pomóc to pisz. Wzór ogłoszenia papierowego już gotowy? Mieszkam niedaleko, będe się rozglądać.

Dzięki! Nie robiłam nigdy ogłoszenia, ale zaraz coś sklecę i wyślę Ci  - możesz poda maila?

Aza tym razem pobiegła w zupełnie innym kierunku...

Link to comment
Share on other sites

[email protected]

Mam takie info: "Widziałam tego psa w piątek po południu na ulicy Kasztanowej - przy zakręcie z drogą do przelotówki do Świdnika. Na pewno ten pies, Wyglądała na bardzo zmarzniętą. Jak wysiadłam z samochodu uciekła. Miała obroże. Czyli bardzo blisko domu, bo po drugiej stronie Kasztanowej juz sa Abramowice Prywatne"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...