Jump to content
Dogomania

Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochane cioteczki, wybaczcie offa, ale bardzo potrzebuje Waszej pomocy u kolejnej bidy- musimy ten brudny, śmierdzący, skołtuniony kłębek strachu wyprowadzić na prostą- pilnie zbieramy na jej nowe życie!!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242716-Ko%C5%82tun-brudas-dzikus-czy-uda-nam-si%C4%99-sprawi%C4%87-%C5%BCe-zmieni-si%C4%99-w-sznaucerk%C4%99-HELP[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']kochane cioteczki, wybaczcie offa, ale bardzo potrzebuje Waszej pomocy u kolejnej bidy- musimy ten brudny, śmierdzący, skołtuniony kłębek strachu wyprowadzić na prostą- pilnie zbieramy na jej nowe życie!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242716-Kołtun-brudas-dzikus-czy-uda-nam-się-sprawić-że-zmieni-się-w-sznaucerkę-HELP[/URL][/QUOTE]
już tam przydreptałyśmy, straszna bida

Link to comment
Share on other sites

Witamy Cioteczki :lol:
U nas dobrze, może poza tym że Bono coraz pewniej się czuje i pokazuje różki :evil_lol: tzn. próbuje co mu wolno, chyba go przeimieniujemy na Ciniminis bo jak jemy to siada przy stole (wcześniej kład się zadkiem do nas jak by był obrażony ze my jemy a on nie;-) ) i wyciąga jęzor do talerzy co wygląda jak z reklamy ciniminis :roflt: swoją droga nie wiem skąd on wyciąga aż tak długi jęzor ;-) no i po każdej korekcie wykonuje komendę ale z widocznym fachem:obrazic:, na spacerach jest coraz lepiej choć jeszcze zdarza mu się pociągnąć mnie po krzaczorach :evil_lol: no i nie ma opcji spacerów z tajsonem bo tajson uporczywie skacze po bono a ten się wkurza i go koryguje zęborami na co ja dostaję ochrzan że mój pies jest agresywny :angryy: tak więc dla świętego spokoju psy są niestety osobno.
Z moich obserwacji wynika że Bono nie ma robaczków więc po majowym weekendzie będziemy się szczepić na wirusówki :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']wierzę że Magdzie nie braknie ani cierpliwości ani serca dla Bongo:)[/QUOTE]

ktoś i takie "łobuzy" musi kochać bo jak inaczej? ;) każda potwora...:diabloti:

[quote name='szafranekm']Ja też późnym wieczorkiem się przywitam.;)Kleszczy już jest zatrzęsienie, koło mnie są łąki z trawą wysoką i jak widzę, że właściciel idzie i puszcza psa na łąkę tak wysoką to......wrrrr:shake:[/QUOTE]

faktycznie...jedna z moich na spacerze w lesie (a zabezpieczona tydzień temu)- przyniosła niespodziankę- 2 kleszcze w uchu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Ja też późnym wieczorkiem się przywitam.;)Kleszczy już jest zatrzęsienie, koło mnie są łąki z trawą wysoką i jak widzę, że właściciel idzie i puszcza psa na łąkę tak wysoką to......wrrrr:shake:[/QUOTE]

Gosiu ja sie z Tobą zamienię na te kleszcze. Chociaż przyznaję gdy wyjeżdżałam z moja na na nasze Pojezierze to faktycznie bez przerwy musiałam ją przegladać a łaziły po niej jak po autostradzie.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...