Jump to content
Dogomania

Handel psami do Niemiec...uratowany Kapselek


MollyMolly

Recommended Posts

[quote name='sybisia']Ja znam kilkanaście przypadków szczęśliwych adopcji polskich psów do Szwajcarii i Niemiec i kilkadziesiąt, kiedy słuch o psach zaginął, zniknęły, rozpłynęły się we mgle czy jak kto woli w niebycie. I cały czas chodzi mi o to, żeby psy wywożone trafiały do konkretnych, adoptujących domów, a nie [B]masowo, po kilkanaście czy kilkadziesiąt jechały w nieznane, do przechowalni, czy jak to ładnie się nazywa do domów przejściowych. [/B]Właśnie los takich psów najczęściej jest nieznany (w większości przypadków).[/QUOTE]
Zastanawiam się nad tą masówką. Ja osobiście mam doświadczenia z Niemcami w innych zupełnie dziedzinach i zawsze podziwiałam jak oni są świetnie zorganizowani. Może ta masówka wynika z tego, że to nie jedna fundacja bierze te psy, tylko umawiają się w kilka i załatwiają sprawę jednym transportem - jedna fundacja zabiera psy i przewozi, sama zajmuje się kilkoma, a pozostałe przekazuje pod opiekę innych współpracujących fundacji? Takie coś było tu już sugerowane, ale w odniesieniu do organizacji po naszej stronie - moim zdaniem u nas to jest niemożliwe do zorganizowania, ale czy u nich jest? Na prawdę nie ma na dogo nikogo, kto by znał tamtejsze procedury z praktyki????

A co do wywożenia do przechowalni - moim zdaniem to wszystko zależy od tego skąd się wywozi. Dla psów z Klembowa każde warunki byłyby bez porównania lepsze, nawet na Paluchu, więc skoro nie można im było ich poprawić tutaj, to może nie zrobiono im krzywdy wywożąc tam? Tam gdzie warunki w schronisku są mniej więcej porównywalne z warunkami w niemieckich schroniskach to wywóz jest bez sensu, ale jeśli "schronisko" dramatycznie odbiega od jakichkolwiek standardów a nie ma gdzie psów przenieść u nas, to może jest to mniejsze zło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a jak to jest ,ze osoby ,czy fundacje zbieraja na wszystko pieniadze na szczepienia leczenia na paliwo itd z dowozka do domu np.w Polsce i adoptuja za tzw.zlotowke,pies jedzie 400km.Jezeli pies sie nie spodoba znowu zbieraja na paliwo woza go setki km spowrotem
.Co za roznica gdzie sie adoptuje,najwazniejsze ,ze pies jest uratowany i znajdzie dobry dom czy to jest w Polsce czy zagranica nie ma znaczenia .
Jezeli sie ma watpliwosci nalety tymi czterymi literami ruszyc i samemu sprawdzic i naocznie sie przekonac,a nie siedzic za kompterem i fantazjowac.Zamiast zabranaic zeby inni ratowali psy nalezy je samemu szukac dla nich domow,a nie zamykac im drogi dla normalnego zycia w zdrowiu.To chyba jest polska przypadlosc,"lepiej zeby jabko zgnilo ,ale sie nie podziele i nie dam"To z ochrona zwierzat i dobrem zwierzat nie ma nic wspolnego.
Twoj wklad widzialam w Klembowskim schronisku przeciez to twoj region.Gdyzie bylas i jestes jak psy zamarzaja nie maja nic do jedzenia ,siedza ws skrzyniach,dlaczego te psy nie adoptujesz?Nie szukaj dzury w calym , rob zadyme tam ,za plotem,tam sie wykarz.
A tak na marginesie czy mam rozumiec ,ze chcesz adoptowac Misia i Kapselka ?Bo tak sie wsciekasz i intrygujesz?[/QUOTE]

xxxx52 zobacz na jakim watku jesteś ,przeczytaj dokładnie tytuł ,juz widzisz ze jestes na odpowiednim ..ja jestem po drugiej stronie i zapewniam ze to ja wiem o tobie wiecej niz ty o mnie ;) co do Klembowa jest watek Klembowa mozna tam czytac i pisac ,nie będę wszedzie powtarzac tego samego ,byłas tam aktywna czyli jak mówisz uratowałas tamte psy ...ja nie .Ale chyba nie myslałas ze ja adoptuje te 300 psów ,które wtedy tam były ,powiem wiecej nie adoptuje ani jednego psa bo te co mam w zupełnosci mi wystarczą ,zrobiłam to co uwazałam za stosowne i co mogłam .
Dla mnie nie jest wszystko jedno gdzie jedzie pies i tu sie zasadniczo róznimy wiec przestań sie porównywac ze mną ,bo moze sie okazac ze przegrasz w tym porównaniu ,a duzo osób juz wie o tobie to co powinno i o tej pomocy , z jednym sie zgadzam to wozenie psów przez cała Polske ,te dt i to płatne ,zmieniane jedno dt na drugie też jest dla mnie bez sensu ...ale to takie dogomaniackie.....
ps zagladał ktos na wątek Spike ?
czy wszystko zostało tam juz wyjasnione ,czy Spike jest w tym ds ...? czy wszystko jest takie proste jak sie niektórym wydaje czy niekoniecznie .....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

wklejam informacje ,które można upubliczniac ,sprawa dotyczy tez bazarków na dogo w jaki sposób sa zbierane kwoty na psy ,które i tak wyjada z Polski i jak to jest z ta uczciwoscia na bazarkach dogomaniackich
cytat
[h=5]Dostalam jakis czas temu taka informacje i wklejam ja za zgoda autorki : Zaczęło się od wątku Miśka na który trafiłam jakiś czas temu.Wszystko wydawało mi sie piekne i cacy do momentu jego zniknięcia i sprawy z Molly.I zaczełam szperać.Poznałam historię Boczka,Herbusia,Maxa,Barrego, Hanki.Spike i innych psów związanych z danawas i z dnia na dzień jestem w coraz większym szoku.Natrafiłam na Twoje wpisy i dlatego pisze do Ciebie. Nie jestem użytkownikiem fb ale weszłam tam poprzez zamieszczone linki przez Ciebie.Wiecie już wiele.Zauważyłam,że staracie się dokładnie poznać dzieje każdego z tych biednych psiaków.Ja również postanowiłam zrobić swoje małe śledztwo bo szlag mnie trafia.Żaden pies "uratowany"nie doczekał się szczęsliwego końca bo albo umarł/ Czarek,Tobi/ albo uciekł i się nie odnalazł albo przebywa u tajemniczego p Heńka albo Karmelci za grube pieniądze.A o psach nie wiadomo nic.Generalnie mam wrażenie,że naiwniacy z dogomanii poddają się manipulacjom i wierzą w historyjki im sprzedawane ślą pieniądze, organizują bazarki.Nie ma żadnych rozliczeń,skanów badań,faktur ,paragonów zupełnie nic a pieniądze płyną.Sama danawas jest bazarkową mistrzynią.Organizuje bazarki na psa,który podobno wrócił do swoich właścicieli/Spike/a także na psy ,które już nie żyją/Czesio/.
No i przechodze do meritum czyli Czesia.Danavas zakłada psu wątek 10.12.12 r.na dogomanii i zamieszcza wklejke z fb na ktorym pies miał wydarzenie od roku.Zamieszcza zdjęcia łzawą historyjkę i wpłaty jakie dostała na rzecz psa. I Historyjka dla serduszek z dogomanii jaki on teraz cudny odkarmiony i gotowy do adopcji zjawiaja sie ludzie.Pies u tajemniczego p Henia za 200zł mies.I nagle pies umiera13.12.12 /oczywiście zero informacji dlaczego w jakich okolicznościach nic/.
Śmierć psa jest bardzo medialna przylatuje na watek jeszcze więcej osób.
I co robi Danavas?
1.Płacze,jaki ma ogromny dług do spłacenia-wysokość długu zreszta nie pokrywa sie z wpływami i wydatkami zamieszczonymi z wklejki zfb. -pomózcie cioteczki.Na regulaminie bazarków sie nie znam ale o zbieraniu kasy na martwego psa to nie słyszałam.
2. Jest bardzo szybka i płodna z tworzeniu bazarków na konto Czesia
15.12 12 umieszcza na watku link do bazarku na długi po zmarłym Czesiu który rozpoczął się UWAGA!! 28.11.12 czyli 15 dni zanim pies umarł jeżeli w ogóle umarł i istniał.
Kolejne bazarki na długi po Czesiu:
24.12.12
27.12.12
03.01.13
29.01.13
13.02.13
15.02.13 3 bazarki w jednym czasie

Biznes więc kręci sie cały czas kosztem psów,kosztem ludzi z dobrym sercem.
Mam nadzieję,że ludzi etacy jak danavas znikną z dogomanii/wiem nadzieja matka głupich/ ale trzymam za Was kciuki i pozdrawiam szczególnie serdecznie Molly.
Wysłałam to bo sama czuję się bezsilna a Wam może to się przyda w walce.[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']wklejam informacje ,które można upubliczniac ,sprawa dotyczy tez bazarków na dogo w jaki sposób sa zbierane kwoty na psy ,które i tak wyjada z Polski i jak to jest z ta uczciwoscia na bazarkach dogomaniackich
cytat
[B]Dostalam jakis czas temu taka informacje i wklejam ja za zgoda autorki : Zaczęło się od wątku Miśka na który trafiłam jakiś czas temu.Wszystko wydawało mi sie piekne i cacy do momentu jego zniknięcia i sprawy z Molly.I zaczełam szperać.Poznałam historię Boczka,Herbusia,Maxa,Barrego, Hanki.Spike i innych psów związanych z danawas i z dnia na dzień jestem w coraz większym szoku.Natrafiłam na Twoje wpisy i dlatego pisze do Ciebie. Nie jestem użytkownikiem fb ale weszłam tam poprzez zamieszczone linki przez Ciebie.Wiecie już wiele.Zauważyłam,że staracie się dokładnie poznać dzieje każdego z tych biednych psiaków.Ja również postanowiłam zrobić swoje małe śledztwo bo szlag mnie trafia.Żaden pies "uratowany"nie doczekał się szczęsliwego końca bo albo umarł/ Czarek,Tobi/ albo uciekł i się nie odnalazł albo przebywa u tajemniczego p Heńka albo Karmelci za grube pieniądze.A o psach nie wiadomo nic.Generalnie mam wrażenie,że naiwniacy z dogomanii poddają się manipulacjom i wierzą w historyjki im sprzedawane ślą pieniądze, organizują bazarki.Nie ma żadnych rozliczeń,skanów badań,faktur ,paragonów zupełnie nic a pieniądze płyną.Sama danawas jest bazarkową mistrzynią.Organizuje bazarki na psa,który podobno wrócił do swoich właścicieli/Spike/a także na psy ,które już nie żyją/Czesio/.
No i przechodze do meritum czyli Czesia.Danavas zakłada psu wątek 10.12.12 r.na dogomanii i zamieszcza wklejke z fb na ktorym pies miał wydarzenie od roku.Zamieszcza zdjęcia łzawą historyjkę i wpłaty jakie dostała na rzecz psa. I Historyjka dla serduszek z dogomanii jaki on teraz cudny odkarmiony i gotowy do adopcji zjawiaja sie ludzie.Pies u tajemniczego p Henia za 200zł mies.I nagle pies umiera13.12.12 /oczywiście zero informacji dlaczego w jakich okolicznościach nic/.
Śmierć psa jest bardzo medialna przylatuje na watek jeszcze więcej osób.
I co robi Danavas?
1.Płacze,jaki ma ogromny dług do spłacenia-wysokość długu zreszta nie pokrywa sie z wpływami i wydatkami zamieszczonymi z wklejki zfb. -pomózcie cioteczki.Na regulaminie bazarków sie nie znam ale o zbieraniu kasy na martwego psa to nie słyszałam.
2. Jest bardzo szybka i płodna z tworzeniu bazarków na konto Czesia
15.12 12 umieszcza na watku link do bazarku na długi po zmarłym Czesiu który rozpoczął się UWAGA!! 28.11.12 czyli 15 dni zanim pies umarł jeżeli w ogóle umarł i istniał.
Kolejne bazarki na długi po Czesiu:
24.12.12
27.12.12
03.01.13
29.01.13
13.02.13
15.02.13 3 bazarki w jednym czasie

Biznes więc kręci sie cały czas kosztem psów,kosztem ludzi z dobrym sercem.
Mam nadzieję,że ludzi etacy jak danavas znikną z dogomanii/wiem nadzieja matka głupich/ ale trzymam za Was kciuki i pozdrawiam szczególnie serdecznie Molly.
Wysłałam to bo sama czuję się bezsilna a Wam może to się przyda w walce.[/B]

[/QUOTE]


Trzeba troche czasu zeby moc to wszystko posprawdzac , ale dla chetnego nic trudnego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='euphoria210']Przepraszam, bo może nie w temacie.Czy ja moge wiedzieć, o jaką Molly chodzi? Czy to o taką kaleką, sliczną sunię?[/QUOTE]chodzi o założycielkę wątku MollyMolly
musze oddać sprawiedliwość , Czesia widziałam w samochodzie w marcu 2012 roku kiedy danavas przywiozła mi Kredkę , którą adoptowałam , więc istniał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']chodzi o założycielkę wątku MollyMolly
musze oddać sprawiedliwość , Czesia widziałam w samochodzie w marcu 2012 roku kiedy danavas przywiozła mi Kredkę , którą adoptowałam , więc istniał[/QUOTE]


Czy jestes pewna, ze pies, ktorego widzialas, to byl Czesio ?

Na fb sa zdjecia :
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=o.316980158349486&type=1[/URL]

Edited by wellington
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Info o psach u danavas,albo pod jej opieka
[h=5]Psy pod opieką AW 2012/2013
Suka Bella mama 8 szczeniaków i ich ojciec z Herbów pod Czestochową
Dzieci Belli
Guga i Lili – szczeniaki, siostry w Niemczech
Pozostałe ds. nie wiadomo gdzie.
Suri - Niemcy
Maczek /Lupo/ i Figa/Liny/ - dzieci Suri – Niemcy
Fox - Niemcy
Perła - Niemcy
Sonia -Niemcy
Shila- Niemcy
Albert - Niemcy
Emma - Niemcy
Magi – Niemcy suka z meliny
Cyryl vel Lucy = Niemcy
Tapika - Niemcy
Mozart – ogłaszany w Niemczech, gdzie jest?
Duszka – ogłaszana w Niemczech, gdzie jest?
Boczek – ogłaszany w Niemczech ,wędruje po Polsce
Sitko – ogłaszany w Niemczech ,ostatnio u Karmelci
Cid – ogłaszany w Niemczech, gdzie jest?
Balcon – ogłaszany w Niemczech, prawdopodobnie w Niemczech
Kajtek - ogłaszany w Niemczech, prawdopodobnie w Niemczech
Kapsel – ogłaszany w Niemczech, u Molly
Barry – ogłaszany w Niemczech, u Violi
Misiek – ogłaszany w Niemczech , u Karmelci
Herbuś – ds. u Henia
Max –dt. u Karmelci
Hanka – ds. na terenie zakładu
Spike – pies 4 imion – Tuptuś , Piętaszek, Mike gdzie jest?
2 bezimienne psy z meliny gdzie są?
Tobi – nie żyje
Ramzes/Czesio – 3 wersje jego losów – wg AW nie żyje, OTOZ pies do adopcji, ds. u Rodzinkowo
Ramira – ds. hotel „Welski” w Lidzbarku
Iga – zaginęła będąc u karmelci
Remik?

36 psów
O ilu psach nie wiemy?[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Info o psach u danavas,albo pod jej opieka
[B]Psy pod opieką AW 2012/2013
Suka Bella mama 8 szczeniaków i ich ojciec z Herbów pod Czestochową
Dzieci Belli
Guga i Lili – szczeniaki, siostry w Niemczech
Pozostałe ds. nie wiadomo gdzie.
Suri - Niemcy
Maczek /Lupo/ i Figa/Liny/ - dzieci Suri – Niemcy
Fox - Niemcy
Perła - Niemcy
Sonia -Niemcy
Shila- Niemcy
Albert - Niemcy
Emma - Niemcy
Magi – Niemcy suka z meliny
Cyryl vel Lucy = Niemcy
Tapika - Niemcy
Mozart – ogłaszany w Niemczech, gdzie jest?
Duszka – ogłaszana w Niemczech, gdzie jest?
Boczek – ogłaszany w Niemczech ,wędruje po Polsce
Sitko – ogłaszany w Niemczech ,ostatnio u Karmelci
Cid – ogłaszany w Niemczech, gdzie jest?
Balcon – ogłaszany w Niemczech, prawdopodobnie w Niemczech
Kajtek - ogłaszany w Niemczech, prawdopodobnie w Niemczech
Kapsel – ogłaszany w Niemczech, u Molly
Barry – ogłaszany w Niemczech, u Violi
Misiek – ogłaszany w Niemczech , u Karmelci
Herbuś – ds. u Henia
Max –dt. u Karmelci
Hanka – ds. na terenie zakładu
Spike – pies 4 imion – Tuptuś , Piętaszek, Mike gdzie jest?
2 bezimienne psy z meliny gdzie są?
Tobi – nie żyje
Ramzes/Czesio – 3 wersje jego losów – wg AW nie żyje, OTOZ pies do adopcji, ds. u Rodzinkowo
Ramira – ds. hotel „Welski” w Lidzbarku
Iga – zaginęła będąc u karmelci
Remik?

36 psów
O ilu psach nie wiemy?[/B]

[/QUOTE]
a co chcesz je adoptowac i dac im dom nad glowa?
idz do Klembowa tam sa w skrzyniach gotuja sie psy w skrzyniach.tam sie wykaz i je uratuj zabierz.

Link to comment
Share on other sites

jakie jest żródło tego spisu psów ?

mnie interesuje zwłaszcza ten punkt - skąd sie wzięły te 3 wersje ?
[B] Ramzes/Czesio – 3 wersje jego losów – wg AW nie żyje, OTOZ pies do adopcji, ds. u Rodzinkowo

[/B]mozna sie dowiedziec cos wiecej ?

edit:
tu chodzi o tego smego psa? - miał dwa imiona?

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

[h=5]kopiuje wypowiedx w sprawie psów pod opieką danavas min psa Kapselka
ps danavas to właśnie A.W
Witam.
Wszystkich serdecznie przepraszam za brak informacji w sprawie Kapselka, było to pokierowane jego dobrem.

Sąd uznał mnie winną zarzucanego czynu (zatrzymanie mienia) jak również chęcią dysponowania czyimś mieniem (czyt. wyadoptować go w Polsce). Odstąpił od wymierzenia kary i kosztów sądowych ze względu na pobudki jakie mną kierowały, czyli dobro psa. Zebrany przeze mnie materiał dowodowy i zeznania świadków potwierdziły moje słowa, nie bez znaczenia była również moja współpraca z z OTOZ Częstochowa w sprawie wyjaśniania sprawy A.W.
Spytałam sąd co z dalszym losem pieska. Usłyszałam: "Zależy paniom na losie psa to powinny się panie jakoś dogadać"

Po rozprawie rozmawiałam z A.W. co dalej z Kapslem. Nie będę tu przytaczać całości rozmowy i opisywać co ona wygadywała, jakąż uroczą komedie odstawiała jak to się poświęca dla dobra psów. Niby przypadkiem spotkanego Adama (w jednym z postów na dogomania.pl był określany "świeża krew") czatującego pod sądem.

Konsensus całej rozmowy wygląda tak :
Ona spisuje ze mną umowę adopcyjną ja wyciszam to wydarzenie. Potwierdzam oficjalnie na wydarzeniu "cudowne Niemieckie adopcje".
Zgodziłam się na to oświadczenie pod warunkiem przesłania mi na mail zdjęć piesków z Niemiec z domów stałych, abym mogła sprawdzić je programem kiedy robione i czy nie są przerobione. Skan z opłat ubezpieczenia psów na czas przewozu do Niemiec.
Wyrok uprawomocnił się na początku tego tygodnia, a ze strony A.W. nadal cisza.

Zastanawiała mnie ta cisza, aż do tego piątku.

Okazuję się, że jedna z jej zajadłych zwolenniczek na dogomania.pl o nicku WIOLA&MIŁOSZ tu na wydarzeniu pojawiła się pod nickiem ALTA CARAYA która blisko współpracowała z A.W. była poszukiwana listem gończym i nie dawno zatrzymano ją [URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.podkarpacka.policja.gov.pl%2Fkomendy-miejskie-i-powiatowe%2Fkmp-rzeszow%2Fwydarzenia%2Fart1867%2C7-lat-ukrywala-sie-przed-policjantami.html&h=SAQEbf7JnAQELlaqEXyIlkdQTxsiRMjYifqRI8ZPqm0L4XA&s=1"]http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kmp-rzeszow/wydarzenia/art1867,7-lat-ukrywala-sie-przed-policjantami.html[/URL]
Kobieta stworzyła ogromną ilość wirtualnych bytów zbierała na psy pieniądze (skądś to znamy) po różnych portalach, następnie je usypiała twierdząc,że chore bądź agresywne. Oficjalnie wszystkie znajdowały cudowne domki.
link do Wydarzenia związanego z przyjaciółką A.W.:
[URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Fthreads%2F244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%25C5%2582osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%25C3%2593B-KT%25C3%2593E-POWIERZY%25C5%2581Y-JEJ-ZWIERZ%25C4%2598TA&h=hAQH2J79hAQH0_EoPqTt3IBcCknYXHIiakqgqzyfDj1I7jw&s=1"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA[/URL]!

A.W. miała nadzieje "trzymać mnie w garści" abym była cicho i nie przypomniała nikomu o jej powiązaniach z ta ohydną poczwarą Wiola&Miłosz[/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a co chcesz je adoptowac i dac im dom nad glowa?
idz do Klembowa tam sa w skrzyniach gotuja sie psy w skrzyniach.tam sie wykaz i je uratuj zabierz.[/QUOTE]
xxxx52;21029829 nie ośmieszaj sie wiecej i nie pisz o cudownych adopcjach do Niemiec połowa fb juz wie jakie to sa adopcje ,a i na dogo niektórym otwieraja sie oczy ..
Klembow ma swój wątek gdzie sie udzielam od lat...
Ostatnio 2 psy zostały zabrane do Polski na szczęscie
info dla Kamy
spis powstał w wyniku naszego prywatnego sledztwa,kazdy pies po kolei był sprawdzany kazde info o nim
tyle moge na razie powiedziec

Edited by kasiek.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']...
info dla Kamy
spis powstał w wyniku naszego prywatnego sledztwa,kazdy pies po kolei był sprawdzany kazde info o nim
tyle moge na razie powiedziec[/QUOTE]

zacytuję tylko tą część co mnie interesuje .

dzieki za odpowiedz

tylko mam cały czas pytanie :

czy tu chodzi o tego samego psa? - miał dwa imiona wg Was ? [B]
Ramzes/Czesio – 3 wersje jego losów – wg AW nie żyje, OTOZ pies do adopcji, ds. u Rodzinkowo
[/B]
ja wczoraj - jak zobaczyałam to zestawienie - to sobie u wujka google znalazłam info o Czesiu i sie tak zastanawiam - skąd to imię Ramzes w Waszym zestawieniu ?
to ten sm pies ?

i przy okazji znalazłam info o Ramonie - z watku wynika że ma dom i już w hotelu nie jest od dawna .

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ale sie im poszczescilo ,ze wyjechaly do org.niemieckiej,nie musialy byc uspione przez weterynarzy ktorzy na prosbe uspia na zyczenie milosniczek psy jak nie chore to agresywnePfuj[/QUOTE] Gdybys miala choc cien wstydu, to bys znikla z dogo, jestes tu znana z pisania glupot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']zacytuję tylko tą część co mnie interesuje .

dzieki za odpowiedz

tylko mam cały czas pytanie :

czy tu chodzi o tego samego psa? - miał dwa imiona wg Was ? [B]
Ramzes/Czesio – 3 wersje jego losów – wg AW nie żyje, OTOZ pies do adopcji, ds. u Rodzinkowo
[/B]
ja wczoraj - jak zobaczyałam to zestawienie - to sobie u wujka google znalazłam info o Czesiu i sie tak zastanawiam - skąd to imię Ramzes w Waszym zestawieniu ?
to ten sm pies ?

i przy okazji znalazłam info o Ramonie - z watku wynika że ma dom i już w hotelu nie jest od dawna .[/QUOTE]

tak jesli chodzi o tego psa mamy trzy rózne wersje na temat jego dalszych losów i wpisany był pod dwoma imionami...
ps zestawienie jest z poczatku sprawy ,wiec moze byc nie aktualne -aktualnego na razie nie ma
ps Kapselek zostaje u Molly

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Gdybys miala choc cien wstydu, to bys znikla z dogo, jestes tu znana z pisania glupot.[/QUOTE]

ach co ty powiesz kameloniatko dogomanijne,to ktos taki jak ty ma mnie cos dyktowac ,ach kobieto pomysl ,a nie pisz glupot.
:stupid:A co szukasz rozgrzeszenia na dogomani bo zle w Niemczech adoptowalas polskie psy czy co?
ps wstydzic to powinny sie osoby o bujnej fantazji i o maniach insynuacyjnych jezeli chodzi o adopcje zagraniczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ach co ty powiesz kameloniatko dogomanijne,to ktos taki jak ty ma mnie cos dyktowac ,ach kobieto pomysl ,a nie pisz glupot.
:stupid:A co szukasz rozgrzeszenia na dogomani bo zle w Niemczech adoptowalas polskie psy czy co?
ps wstydzic to powinny sie osoby o bujnej fantazji i o maniach insynuacyjnych jezeli chodzi o adopcje zagraniczne[/QUOTE]

OK, w takim razie xxxx52 bardzo proszę, żebyś wyadoptowała moje trzy tymczasy do Niemiec. W Polsce niestety nie znajdą domów ( są nieadopcyjne i po kilku latach wyraźnie widać, że to płonne nadzieje) a widzę, że na Ciebie można jednak liczyć. Więc bardzo proszę o pomoc, bo nie znam osób zajmujących się zagranicznymi adopcjami a widzę, że Ty wiele na ten temat wiesz, masz czas i możesz pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']OK, w takim razie xxxx52 bardzo proszę, żebyś wyadoptowała moje trzy tymczasy do Niemiec. W Polsce niestety nie znajdą domów ( są nieadopcyjne i po kilku latach wyraźnie widać, że to płonne nadzieje) a widzę, że na Ciebie można jednak liczyć. Więc bardzo proszę o pomoc, bo nie znam osób zajmujących się zagranicznymi adopcjami a widzę, że Ty wiele na ten temat wiesz, masz czas i możesz pomóc.[/QUOTE]
Czekaj, tatka, latka, xxxx52 pomaga tylko tym, ktorzy o dalszy los wywiezionych psow do Niemiec nie pytaja :shake: a Ty do nich nie nalezysz, to jest scisla wspolpraca i tajemnica pomiedzy fundacja Mrunio a xxxx52. kto by przyjezdzal po 3 psy, jak zaoferujesz 30 szt. to kto wie, moze wezmie Cie pod uwage.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...