Jump to content
Dogomania

Handel psami do Niemiec...uratowany Kapselek


MollyMolly

Recommended Posts

Gdziekolwiek pojawi się xxxx52 - to tylko rozstawia po kątach, pieje z zachwytu nad losem psów wywiezionych do Niemiec i pluje na większośc' dogomanii. Nigdzie nie zauważyłam konkretnej pomocy z jej strony. Daj sobie spokój, kobieto; nie pomagasz to przynajmniej nie mieszaj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Gdziekolwiek pojawi się xxxx52 - to tylko rozstawia po kątach, pieje z zachwytu nad losem psów wywiezionych do Niemiec i pluje na większośc' dogomanii. Nigdzie nie zauważyłam konkretnej pomocy z jej strony. Daj sobie spokój, kobieto; nie pomagasz to przynajmniej nie mieszaj![/QUOTE]
kobieto to ci powiem z doswiadczenia wiem ze nie pomaga sie na dogomani ,bo nie ma komu ,az strach . itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']OK, w takim razie xxxx52 bardzo proszę, żebyś wyadoptowała moje trzy tymczasy do Niemiec. W Polsce niestety nie znajdą domów ( są nieadopcyjne i po kilku latach wyraźnie widać, że to płonne nadzieje) a widzę, że na Ciebie można jednak liczyć. Więc bardzo proszę o pomoc, bo nie znam osób zajmujących się zagranicznymi adopcjami a widzę, że Ty wiele na ten temat wiesz, masz czas i możesz pomóc.[/QUOTE]
Niestety juz po latch sie nauczylam nie pomagac psom dogomanijnym ,bo ci by bylo ,jeszcze powiedza ze zrobilam smaloszek ,zabilam na skorki p/rema,czy bawie sie w zoofilieitdAle co niektorzy maja na papirze marzenia sadystyczne
och nie wybaczcie pieski,niestety nic z wyjazdu nie bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Czekaj, tatka, latka, xxxx52 pomaga tylko tym, ktorzy o dalszy los wywiezionych psow do Niemiec nie pytaja :shake: a Ty do nich nie nalezysz, to jest scisla wspolpraca i tajemnica pomiedzy fundacja Mrunio a xxxx52. kto by przyjezdzal po 3 psy, jak zaoferujesz 30 szt. to kto wie, moze wezmie Cie pod uwage.[/QUOTE]
ach po 30 psow to jest nic cale 700 to juz cos ,pomysl ile radosci mam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Niestety juz po latch sie nauczylam nie pomagac psom dogomanijnym ,bo ci by bylo ,jeszcze powiedza ze zrobilam smaloszek ,zabilam na skorki p/rema,czy bawie sie w zoofilieitdAle co niektorzy maja na papirze marzenia sadystyczne
och nie wybaczcie pieski,niestety nic z wyjazdu nie bedzie[/QUOTE]

Ale moje tymczasy nie są na dogo. Nigdy nie były i nie będą. Ten argument odpada. Więc dlaczego nie chcesz im pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']kobieto to ci powiem z doswiadczenia wiem ze [B]nie pomaga sie na[/B] [B]dogomani[/B] ,bo nie ma komu ,az strach . itd[/QUOTE] To po jasna cholere sie szwedasz po dogomani? :diabloti: Chyba jednak jakis cel masz, :angryy: napewno nie, pomagac zwierzetom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']To po jasna cholere sie szwedasz po dogomani? :diabloti: Chyba jednak jakis cel masz, :angryy: napewno nie, pomagac zwierzetom.[/QUOTE]
To samo chciałam napisac'!:klacz: Po co traci czas na wymądrzanie się na dogomanii, mogłaby spożytkowac' go o wiele lepiej pomagając gdzieś tam indziej (jeśli w ogóle pomaga, a nie tylko wylewa potoki słów)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']To samo chciałam napisac'!:klacz: Po co traci czas na wymądrzanie się na dogomanii, mogłaby spożytkowac' go o wiele lepiej pomagając gdzieś tam indziej (jeśli w ogóle pomaga, a nie tylko wylewa potoki słów)[/QUOTE]
Teraz znów zawedrowala do Klembowa ..gdzie ja nie pisze tam ona ..ech to jakas mania czy co..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']To po jasna cholere sie szwedasz po dogomani? :diabloti: Chyba jednak jakis cel masz, :angryy: napewno nie, pomagac zwierzetom.[/QUOTE]
szwendam sie na dogo bo chce posledzic was jak sie wkurzacie ,sobie maslicie no i rejestruje te ciagle afery, jak nie zebranie pieniedzy ,a potem usypianie psow,jak nie wojny podjazdowe ,jak sobie oczy" wydlubujecie".:evil_lol:to jest dobry kriminal
wszystko za parwanikiem "biedne zwierzeta":-(
Ps oczywiscie ze psam pomagalam i pomagalam ,ale nie psom dogomanijnym ,juz sie wyleczylam z tej "choroby",bo nie da sie pomagac!
Biedne zwierzeta sa wszedzie nie tylko na dogomani":-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']
wszystko [B]za parwanikiem [/B]"biedne zwierzeta":-(:-([/QUOTE]
Za parawanikiem pomagaja tylko Ci co maja cos do ukrycia, a do tych i Ty sie zaliczasz.
Pisz dalej, odkrywasz swoje prawdziwe oblicze. Niemieckich afer dosc pokazala welington na tym i na innych watkach, ale Ciebie interesuja tylko polskie afery. Ciekawa sprawa z Toba skoro nie przyjezdzasz do Polski bo sie boisz, chyba masz sporo na sumieniu, zwykle tak bywa ze ci co udaja ze pomagaja za wszelka cene staraja sie odwrocic uwage od siebie. Stare przyslowie mowi najciemniej jest pod latarnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']szwendam sie na dogo bo chce posledzic was jak sie wkurzacie ,sobie maslicie no i rejestruje te ciagle afery, jak nie zebranie pieniedzy ,a potem usypianie psow,jak nie wojny podjazdowe ,jak sobie oczy" wydlubujecie".:evil_lol:to jest dobry kriminal
wszystko za parwanikiem "biedne zwierzeta":-(
Ps oczywiscie ze psam pomagalam i pomagalam ,ale nie psom dogomanijnym ,juz sie wyleczylam z tej "choroby",bo nie da sie pomagac!
Biedne zwierzeta sa wszedzie nie tylko na dogomani":-(:-([/QUOTE]
Jezeli nie pomagasz psom z Dogo,to po co się szwędasz po nim i udzielasz idiotycznych rad w typie dobrej cioci...

Link to comment
Share on other sites

tayga współpracowała z [B]Fundacją Mrunio!!! [/B]Wywiozła Sabinke z urwaną nóżką (i nie tylko)do niemieckiej fundacji. Usiłowałyśmy adoptować Sabinkę oraz uratować przed wywózka psy od taygi- NIE UDAŁO SIE NAM!!![quote name='bela51']Znam osobę o nicku tayga, jest to osoba z Gubina.
Sadze, ze uzyczyła swoje konto paypal grzecznosciowo, gdyz zdarzyło sie to juz w przypadku psa, w ktorego pomoc ja bylam zaangazowana.
Pomoc dotyczyła psa przebywającego w Polsce i nie miało to zadnego zwiazku z fundacjami zajmującymi sie adopcjami zagranicznymi.
Przypuszczam, ze mogła tez tak byc i tym razem, ze tayga uzyczyła swego paypala do wpłat z zagranicy.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Pozwalam sobie wkleić info z FB




[h=5][URL="https://www.facebook.com/marta.moli.5?hc_location=stream"]Marta Moli[/URL]
[/h][h=5]Pewna grupa ludzi nie wierzy w powiązania A.W. z Wiola&Miłosz.

Gwoli przypomnienia Wiola&Miłosz/Alta Caraya nie dawno urodziła dziecko (podobno wcześniak w 7 miesiącu z dziwnie wysoką wagą i 9 w skali APGAR). Wszyscy zainteresowani już wiedza, że żadnego dziecka nie było. Ot .. wymysł na uwiarygodnienie kolejnego wirtualnego bytu.

Na wszystkich wydarzeniach psów A.W./danavas uczestniczyła Wiola&Miłosz. Broniła jej jak by chodziło o nią samą. Wiele psów A.W. przebywało u Wiola&Miłosz na Domu Tymczasowym. Wspólne bazarki na wspólne psy.

Po zatrzymaniu przez policje Wiola&Miłosz psy z jej mieszkania zabrała A.W.
Psiaków było łącznie 5. Jeden został zabrany przez OTOZ Animals Lubliniec.
Drugi pies Boczek przebywa u niejakiej Szugunicy w Opolu (mamy na to tylko słowa A.W i samej Szogunicy, którym jakoś nie jestem w stanie uwierzyć)
Gdzie są pozostałe psy? Wie to tylko A.W.

Teraz ciekawostka.
A.W/danavas uroczo się wybielała, że niby Wiola&Miłosz tez ja oszukała. Nie dziwił ją brak dziecka w mieszkaniu kiedy to były robione zdjęcia Barremu? (Dodaje zrzut ekranu ze zdjęciem A.W. z Barrym u Wiola&Miłosz+link)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232834-Barry-ju%C5%BC-w-nowym-domu-%29-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-i-rozliczony-%29/page10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232834-Barry-już-w-nowym-domu-%29-szczęśliwy-i-rozliczony-%29/page10[/URL]

Barry był pod opieką A.W., a u Wiola&Miłosz przebywał na Domu Tymczasowym.
Barry został wyadoptowany. Wybuchła afera z W&M.
Tu kolejna ciekawostka właścicielka Barrego twierdzi,że ktoś do niej dzwonił i chciał spisywać umowę adopcyjną. Czyżby A.W. próbowała się zabezpieczać prawnie? Dodaje zrzut ekranu z wypowiedzią właścicielki Barrego.

Najciekawsze na koniec. Starszy inspektor OTOZ Lubliniec znający doskonale sprawę A.W. (nick na dogomania.pl "nesca") ostrzega przed "mendami zacierającymi winy "wioli" ze względu na ścisłą współprace. Dodaje zrzut ekranu


[IMG]http://imageshack.us/a/img834/2807/bhnw.png[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img197/2581/196.bmp[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img607/1600/jcnv.png[/IMG]

[/h]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...