Jump to content
Dogomania

Tymon cudowny młody duchem, łagodny olbrzym - za TM [*] biegaj szczęśliwy..


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie natury finansowej. Na wątku nie mamy żadnych rozliczeń z pieniędzy jakie są wpłacane na Tymka.Udało się załatwić dofinansowanie dla niego i z Kundelkowej Skarbonki i Skarpety Talcott, fajnie się rozwija bazarek cegiełkowy..Na koncie z pierwszego postu na wpłatach nie widać rozróżnienia na którego psa się wpłaca.Poza tym na wątku powinno być według mnie rozliczenie wpłat i wypłat- czy ktoś z fundacji będzie te wpisy robił?Bo jak nie to nam watek zamkną za brak rozliczeń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']A ja mam pytanie natury finansowej. Na wątku nie mamy żadnych rozliczeń z pieniędzy jakie są wpłacane na Tymka.Udało się załatwić dofinansowanie dla niego i z Kundelkowej Skarbonki i Skarpety Talcott, fajnie się rozwija bazarek cegiełkowy..Na koncie z pierwszego postu na wpłatach nie widać rozróżnienia na którego psa się wpłaca.Poza tym na wątku powinno być według mnie rozliczenie wpłat i wypłat- czy ktoś z fundacji będzie te wpisy robił?Bo jak nie to nam watek zamkną za brak rozliczeń...[/QUOTE]
Wszystko było przeprowadzane jak zwykle na szybko, bo trzeba ratować psiaka w potrzebie, a sylwija nie robiła takiej akcji pierwszy raz ;) no i ma pod opieką niejednego potrzebującego. Myśle że jak się znajdzie chwilka oddechu , znajdzie się czas i na rozliczenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']A ja mam pytanie natury finansowej. Na wątku nie mamy żadnych rozliczeń z pieniędzy jakie są wpłacane na Tymka.Udało się załatwić dofinansowanie dla niego i z Kundelkowej Skarbonki i Skarpety Talcott, fajnie się rozwija bazarek cegiełkowy..Na koncie z pierwszego postu na wpłatach nie widać rozróżnienia na którego psa się wpłaca.Poza tym na wątku powinno być według mnie rozliczenie wpłat i wypłat- czy ktoś z fundacji będzie te wpisy robił?Bo jak nie to nam watek zamkną za brak rozliczeń...[/QUOTE]
Poczekajmy na Sylwię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Wszystko napisze wieczorkiem. Chora jestem. Grypa zoladkowa :(
Najwazniejsze chyba- Tymon ma dzisiaj kastracje.
Jest oferta dt domowego.okolice wwy. Doswiadzony dt[/QUOTE]

Trzymaj sie Sylwia!:) Mysle ,ze skoro jest dt w okolicy Warszawy to pieniadze powinny juz do tego Dt trafic a nie do Fundacji na cel ogolny.

Kciukasy zaciskamy za udana kastracje Tymona.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wpłaty są dokonywane na konto PdZ Inspektorat Wlkp ogólnie na "pomoc dla zwierząt" to raczej trudno oddzielic' wpłaty dla Tymona. Tymonek ma bazarek cegiełkowy i tam wiadomo, że wpłaty są dla Niego na zdiagnozowanie, leczenie, transport do DT + ew. utrzymanie w DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Wszystko napisze wieczorkiem. Chora jestem. Grypa zoladkowa :(
Najwazniejsze chyba- Tymon ma dzisiaj kastracje.
Jest oferta dt domowego.okolice wwy. Doswiadzony dt[/QUOTE]
Sylwia kochana kuruj się znam ten ból ... sama ostatnio byłam chora na to świństwo - ma intensywny przebieg, ale za to trwa dość krótko - trzymam kciuki :thumbs:
Fajnie, że DT tak blisko.
Mogę poprowadzić finanse Tymonka jeśli wszyscy wyrażą zgodę, oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Sylwia kochana kuruj się znam ten ból ... sama ostatnio byłam chora na to świństwo - ma intensywny przebieg, ale za to trwa dość krótko - trzymam kciuki :thumbs:
Fajnie, że DT tak blisko.
[B]Mogę poprowadzić finanse Tymonka jeśli wszyscy wyrażą zgodę, oczywiście [/B]:)[/QUOTE]

Ja się zgadam oczywiście;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Sylwia kochana kuruj się znam ten ból ... sama ostatnio byłam chora na to świństwo - ma intensywny przebieg, ale za to trwa dość krótko - trzymam kciuki :thumbs:
Fajnie, że DT tak blisko.
Mogę poprowadzić finanse Tymonka jeśli wszyscy wyrażą zgodę, oczywiście :)[/QUOTE]

Byloby fantastycznie!:)

Link to comment
Share on other sites

finanse:

opłaciłam dziś usg - [B]100 [/B]od [B]Ellig [/B]- bardzo dziękuję :)

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3396/938de5cc67d3cbb1gen.jpg[/IMG]


dług na dzisiaj - koło południa jak byłam, po opłaceniu tego usg wynosił -[B] 703 pln[/B]

wzięłam fakturę przelewową za pierwsza wizytę (w tym były badania krwi). opiewa ona na 229 pln,[B] Skarpeta Owczarkow[/B]a zaoferowała, ze zapłaci za wizytę do 200 pln - Wielkie Podziękowania w tym miejscu :), więc jakby się dało tą różnicę na konto Skarpety bądź wskazane przez [B]DONkę [/B]wpłacić, to byłoby dobrze - oczywiście, jak nie będzie zgody, to ja dopłacę te 29 pln

Fundusz Roja reprezentowany przez [B]Ludwę [/B]zgodził się opłacić leki bądź karmę do 200 pln (też Tymon Dziękuje Bardzo :)), miałam dziś być w hurtowni po karmę dla psów moich i mojego tymczasa, i też myślałam o Tymonie, ale w końcu przez chorobę, nie dałam rady, mój TZ jutro pojedzie. Myślałam, żeby mu kupić dwa worki, (tam jest Josera po 15kg), które już poszłyby z nim do DT - teraz w szpitalu dostaje karmę bytową, żadnej specjalnej diety..i tylko się zastanawiam:
a. czy balance (to jest dla seniorów/light) czy sensi (dla wrażliwych, żeby uniknąć ewentualnych 'niespodzianek')
b. na pewno będzie to ponad 200 pln, ostatnio jak kupowałam josere to po 120 worek - więc może tu też dałoby dopłacić różnicę?

organizacyjnie:

opiekę nad Tymonem przejmie [B][I]Zwierzęca Polana[/I][/B]
[B]Justyna[/B], która zaoferowała Tymonowi tymczas właśnie z tą organizacją współpracuje, już brała psy na tymczas, zna historię Tymona z wydarzenia na FB

zmieni się więc rachunek, na który ewentualne wpłaty można będzie kierować, dotychczasowe rozliczenie będzie w zależności od tego, jaki jest wpływ - zapewne opłacenie faktury szpitalnej, ewentualne różnica na konto Zwierzęcej Polany

Nie ma tu żadnych nieporozumień, wszyscy zgadzają się na to rozwiązanie - Tymon nie będzie musiał jechać daleko, nie będzie w hotelu, tylko pod indywidualną opieką domową, Zwierzęca Polana jest 'na miejscu' więc łatwiej będzie ogarniać temat.
Bardzo dziękuję Natalii z PDZ, która na samym początku zaoferowała pomoc i udostępniła konto :) nieoceniona pomoc szczególnie w momencie, kiedy w ogóle nie bardzo było wiadomo, co robić, jak zacząć..

Link to comment
Share on other sites

Tymon dzisiaj, po goleniu, po kąpieli.. króciutki spacer (była sama u lekarza niedaleko jego szpitala ;))

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3396/86b9dbd1039ccd70gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3396/3566bc5640e8710agen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3396/103e865a0efc532cgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3396/b67a7e11abc89db8gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3396/3d0565ee8d508450gen.jpg[/IMG]

Rozmawiałam chwilę z dr Bisennikiem, który zabieg kastracji ma dzisiaj przeprowadzac - ze względu na nowotwór poza kolejnością, byle czasu już nie tracić.. no i wycinek powiedziałam, żeby do badania histopatologicznego wysłać. trzeba wiedzieć..

więcej zdjęć Tymonka gołego - [URL]http://www.fotosik.pl/u/sylwija/album/1393682[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...