Jump to content
Dogomania

Tymon cudowny młody duchem, łagodny olbrzym - za TM [*] biegaj szczęśliwy..


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwija']i żeby [B][URL="http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=971"]Zespół feminizujący samców[/URL] to nie było, zaraz będę czytać, ktoś właśnie na fb zasygerował, ze podobne objawy..[/B][/QUOTE]

Mysle,ze warto powiedziec o tym lekarzom Tymona...

Link to comment
Share on other sites

no właśnie jutro wspomnę pani doktor, bo poczytała i jakoś mam wrażenie, że wszystko się może wiązać..
Jutro też pewnie się dowiemy, kiedy Tymon będzie mógł się do dt już przetransportować - myślę, że byłby bardzo zadowolony mającej więcej kontaktu z człowiekiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']no właśnie jutro wspomnę pani doktor, bo poczytała i jakoś mam wrażenie, że wszystko się może wiązać..
Jutro też pewnie się dowiemy, kiedy Tymon będzie mógł się do dt już przetransportować - myślę, że byłby bardzo zadowolony mającej więcej kontaktu z człowiekiem[/QUOTE]

Tak, kontakt na codzien zawsze dziala jak wyjatkowe lekarstwo:)

Link to comment
Share on other sites

duża ulga :)
to jeszcze nie koniec walki, ale dobrze, ze wyeliminowana ta choroba :)

generalnie na razie badania i opinie lekarskie wskazują, ze przyczyną wszystkiego (no poza uchem, gdzie rana) jest wynikiem nowotworu i zmian hormonalnych. Gdyby Tymon został wcześniej wykastrowany, teraz prawdopodobnie nie byłby w takim stanie.

Czyli nowotwór i ten zespół feminizujący - jedno się z drugim wiąże..

Tymon czuje się dobrze, nie ma gorączki - strasznie taki przytulaśny się zrobił, no i pozwala na wszelkie badania i zabiegi pielęgnacyjne.

dla mnie najgorzej wygląda ten krwiak pokastracyjny - naprawdę paskudnie, dzisiaj chirurg go obejrzy (ostatnio w niedzielę oglądał) i oceni, czy konieczna jest interwencja chirurgiczna..
za to, to podobno nie jest poważna sprawa - to w efekcie tych hormonów, tej estrogenizacji - kastracja która miała miejsce, to tak, jak sterylizacja suki w cieczce - chodzi o ukrwienie..

ciekawe jest, że skóra wraca do normy, nawet zaczyna odrastać - odrastają takie rude włoski :) rezygnacja z kąpieli w manusianie, bo za bardzo wysusza, teraz tylko malaseb.

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3431/9083b41b81aa3a03gen.jpg[/IMG]
[IMG]http://images10.fotosik.pl/3431/df4e9a0c38645b52gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witamy - my i Tymon :)

Strasznie sie ciesze, że wykluczony Cushing- to niebezpieczna i upierdliwa choroba, i bardzo kosztowna.
Mam nadzieję, że Tymon najgorsze ma za sobą
ten krwiak jest wyjatkowo paskudny- nie widziałam czegos takiego, ale sie zmniejsza, ale chirurg nie chce na razie podejmować interwencji, wiec.. niech znika paskuda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']Witamy - my i Tymon :)

Strasznie sie ciesze, że wykluczony Cushing- to niebezpieczna i upierdliwa choroba, i bardzo kosztowna.
Mam nadzieję, że Tymon najgorsze ma za sobą
ten krwiak jest wyjatkowo paskudny- nie widziałam czegos takiego, ale sie zmniejsza, ale chirurg nie chce na razie podejmować interwencji, wiec.. niech znika paskuda.[/QUOTE]

Paskudo a kysz!!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuję :)

Tymona finanse wyglądają teraz tak,
że po opłaceniu
100 - usg - Ellig (opłacone)
299 - Skarpeta Owczarkowa
474,76 - PDZ Wielkopolska [poprzednie konto fundacyjne]

na dzień dzisiejszy do zapłaty pozostaje 1300 pln [no i rośnie ta kwota, niestety, dzisiaj jak była to Tymon był właśnie przed kąpielą leczniczą]

Tymon najprawdopodobniej w niedzielę lub poniedziałek pojedzie już na tymczas - to zależy od stanu tego krwawiaka
teraz już jest podobnie lepiej - zmniejsza się, nie krwawi - tylko krew kapie po ruchu, np. wchodzenie/schodzenie ze schodów
Chirurg oglądał - w jego opinii powinien się wchłonąć, nie jest konieczna ingerencja chirurgiczna. dostaje też jakieś leki, które mają ten proces gojenia/wchłaniania przyspieszyć

dodatkowo razem z Tymonem do DT pojedzie 2 x 15 kg Josera

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3444/1cf1bad4d3cfcb5agen.jpg[/IMG]

której koszt 200 pln pokryje Fundusz Roja -wielkie dzięki :)

i wileka prośba do Livki o przelanie różnicy, czyli końcówki 36 pln na konto:

16 1370 1109 0000 1706 4838 7315


FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczyńska 16 lok 42A
03-772 Warszawa

z dopiskiem: darowizna od .. [COLOR=#0000ff]Tymona [/COLOR]:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...