Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='barb']Super. :lol: Miło poznać dogomaniaczkę, ktora pochodzi z Podkarpacia. :lol:
Misio jak dotąd był ogloszony tylko na stronie Stowarzyszenia Nadzieja ale tam nie ma zbyt wielu wejść więc zrobilam mu chociaż "Przemyslaka" z tymi fotkami, ktore mamy.[/QUOTE]

sorki, że znowu nie o Czakusiu, ale ten Misio jest teraz w schronisku w Przemyślu? Ty tam jesteś wolontariuszką?
mi też jest BARDZO miło poznać dogomaniaczkę z moich rodzinnych stron

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Czakuś by się cieszył gdyby inna bida skorzystała z jego ogłoszeń :):)[/QUOTE]
:lol:

[quote name='kiyoshi']sorki, że znowu nie o Czakusiu, ale ten Misio jest teraz w schronisku w Przemyślu? Ty tam jesteś wolontariuszką?
mi też jest BARDZO miło poznać dogomaniaczkę z moich rodzinnych stron[/QUOTE]
Misiek mieszka w gabinecie weterynaryjnym gdzie byl leczony. Poznałam go na akcji adopcyjnej w przemyskiej w galerii.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z Panem Michałem ;)
Czakuś codziennie 5 minut przed włączeniem budzika stoi już nad Panem Michałem i czeka aż on tylko oczy otworzy :):):)
Jak tylko otworzy cała buzia jego jest wylizana :) Nie ma co, nasz Czakuś dba o toaletę poranną Pana Michała;) musi mieć buźkę czyściutką :):):) Miejsce do spania wybiera przeważnie w łóżku a nie na kocyku, chociaż czasami się kładzie na niego :)
Na spacerkach jeszcze troszeczkę ciągnie a tak po za tym wszystko ok :) ale ja dalej boję się jeszcze cieszyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dzisiaj rozmawiałam z Panem Michałem ;)
Czakuś codziennie 5 minut przed włączeniem budzika stoi już nad Panem Michałem i czeka aż on tylko oczy otworzy :):):)
Jak tylko otworzy cała buzia jego jest wylizana :) Nie ma co, nasz Czakuś dba o toaletę poranną Pana Michała;) musi mieć buźkę czyściutką :):):) Miejsce do spania wybiera przeważnie w łóżku a nie na kocyku, chociaż czasami się kładzie na niego :)
Na spacerkach jeszcze troszeczkę ciągnie a tak po za tym wszystko ok :) ale ja dalej boję się jeszcze cieszyć...[/QUOTE]


Wspaniałe wieści:loveu:

Chyba Czakuś zrozumiał, że to jego miejsce na ziemi, jego ludzie i domek.

Aguś czy są szanse na fotki Czakunia z nowego domu???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Wspaniałe wieści:loveu:

Chyba Czakuś zrozumiał, że to jego miejsce na ziemi, jego ludzie i domek.

Aguś czy są szanse na fotki Czakunia z nowego domu???[/QUOTE]


Gabrysiu umówiłam się z Panem Michałem, że pod koniec następnego tygodnia zadzwonię ;) Poproszę go o nowe fotki :)

Link to comment
Share on other sites

cioteczki pomocy , dzisiaj koniec proszę pomóżcie troszkę :Help_2: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki byłam na dzisiaj umówiona z Panem Michałem na rozmowę, ale ponieważ nie odbierał zadzwoniłam do jego mamy ;)


Pani Dorotka jest zakochana po uszy w Czakusiu, zresztą Czakuś podbił serce całej rodzinie ;)
Właśnie Czakuś siedział na kolanach u taty Michała i domagał się pieszczot :)
Czakuś jeździ z tatą Michała do pracy po panią Dorotkę, śpi oczywiście w łóżeczku :)
Jak zapytałam czy był już z nimi na działce Pani Dorotka powiedziała mi, że właśnie z tym jest problem i że teraz żałuje, że zgodziła się, żeby adopcja Czakusia była na syna :evil_lol: Pan Michał jeszcze nie pozwala zabierać Czakusia na działkę, uważa, że to jeszcze za krótki okres czasu jak jest u nich i nie chce mu fundować niepotrzebnego stresu :) ale jak z nim potem rozmawiałam, chyba go przekonałam, żeby jednak pozwolił rodzicą zabrać Czakusia bo chłopak będzie mógł sobie poszaleć :) Ogrodzenie jest na 150 a już kombinuję z tatą jakby go tu podnieść w górę, żeby Czakuś na pewno był bezpieczny :)

Dziewczynki ja jetem przekonana, że to jest ten domek:multi::multi::multi: w tym przypadku nie mogę się mylić ;)zresztą Pani Dorotka powiedziała, że widocznie musiało tak być, że Czakuś dwa razy musiał wrócić z adopcji, żeby w końcu mógł trafić do nich i że gdybym nawet chciała go zabrać to oni go nigdy nie oddadzą :lol:


Czasami tak siedzą, patrzą do niego i w głowie im się nie mieści, że ktoś się go tak po prostu pozbył...

[B]Dziewczynki ponieważ Czakuś ma już swoją kochaną rodzinkę [/B]:loveu::loveu::loveu:[B]zdecydowałyśmy z Myszka, że pieniążki, które zostały na jego koncie przekażemy na Baksika [/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243394-Urwany-łańcuch-u-szyi-trzęsący-się-ze-strachu-Co-z-nim-będzie-![/URL]

macie coś przeciwko temu?;)

aaaa mam obiecane zdjęcia Czakusia :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Dziewczynki byłam na dzisiaj umówiona z Panem Michałem na rozmowę, ale ponieważ nie odbierał zadzwoniłam do jego mamy ;)


Pani Dorotka jest zakochana po uszy w Czakusiu, zresztą Czakuś podbił serce całej rodzinie ;)
Właśnie Czakuś siedział na kolanach u taty Michała i domagał się pieszczot :)
Czakuś jeździ z tatą Michała do pracy po panią Dorotkę, śpi oczywiście w łóżeczku :)
Jak zapytałam czy był już z nimi na działce Pani Dorotka powiedziała mi, że właśnie z tym jest problem i że teraz żałuje, że zgodziła się, żeby adopcja Czakusia była na syna :evil_lol: Pan Michał jeszcze nie pozwala zabierać Czakusia na działkę, uważa, że to jeszcze za krótki okres czasu jak jest u nich i nie chce mu fundować niepotrzebnego stresu :) ale jak z nim potem rozmawiałam, chyba go przekonałam, żeby jednak pozwolił rodzicą zabrać Czakusia bo chłopak będzie mógł sobie poszaleć :) Ogrodzenie jest na 150 a już kombinuję z tatą jakby go tu podnieść w górę, żeby Czakuś na pewno był bezpieczny :)

Dziewczynki ja jetem przekonana, że to jest ten domek:multi::multi::multi: w tym przypadku nie mogę się mylić ;)zresztą Pani Dorotka powiedziała, że widocznie musiało tak być, że Czakuś dwa razy musiał wrócić z adopcji, żeby w końcu mógł trafić do nich i że gdybym nawet chciała go zabrać to oni go nigdy nie oddadzą :lol:


Czasami tak siedzą, patrzą do niego i w głowie im się nie mieści, że ktoś się go tak po prostu pozbył...

[B]Dziewczynki ponieważ Czakuś ma już swoją kochaną rodzinkę [/B]:loveu::loveu::loveu:[B]zdecydowałyśmy z Myszka, że pieniążki, które zostały na jego koncie przekażemy na Baksika [/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243394-Urwany-łańcuch-u-szyi-trzęsący-się-ze-strachu-Co-z-nim-będzie-![/URL]

macie coś przeciwko temu?;)

aaaa mam obiecane zdjęcia Czakusia :):):)[/QUOTE]

Aguś, jestem przeszczęśliwa!!!!

Czakuś trafił wreszcie do wspaniałych ludzi, którzy go docenili i pokochali i miłość jest odwzajemniona:loveu:

Wspaniale czytać takie wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkim psiakom życzę takich cudownych ludzi!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...