Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

zaglądam do Czakusia:)

edit: wybacz Czakusiu, ale zareklamuje tutaj bazarek...m.in. dla 'mojej' Nai, która zbiera na sterylkę...ciuszki dla Pań;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246291-Ładne-ciuszki-dla-pani-i-dziewuszki-Dla-SAWANY-i-NAI-do-23-08-g-22[/url]

Edited by kiyoshi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nie wiem...Może to ta cholerna pogoda, może czasy do bani, a może jedno i drugie? Albo kryminałów za dużo czytam:evil_lol:[/QUOTE]

Ojjjj, zazdroszczę:roll: Ja aktualnie wiszę nad książkami, bo jeszcze 2 tygodnie i egzamin i tak mnie ciągnie do Camilli Lackeberg (chyba tak się pisze;)), która stoi na półce i tylko na mnie czeka ;):D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ojjj to ja będę trzymać kciuki za ten egzamin ;) to ten w którym zabrakło Ci tego jednego nieszczęsnego punktu tak?[/QUOTE]

Nie, nie, tamten punkcik szczęśliwie wywalczyłam, bo okazało się, że zarówno jak, jak i układający pytania mieliśmy rację, pytanie było niejednoznacznie sformułowane:)
To jest egzamin, do którego jeszcze nie podchodziłam, przełożyłam go świadomie na wrzesień, bo w życiu bym się z materiałem nie wyrobiła przy innych czerwcowych egzaminach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Tak sobie marzę, że jak wrócę z urlopu "posypią" się cudowne domki dla Czakunia, Cindy, Koreczka i wielu, wielu moich ulubieńców z dogo:loveu:[/QUOTE]

Gabi, ale się ucieszyłam , że wliczyłaś w to grono tez Koreczka;) OBY SIĘ SPEŁNIŁO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']No to trzymamy kciuki i za egzamin Pauliny i za szczęśliwe adopcje:lol:[/QUOTE]

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;)

[quote name='Mysza2']I jeszcze Brenusię Pauli musimy doliczyć do tego stadka, właśnie wróciła z adopcji:(:([/QUOTE]

No niestety tak się wszystko potoczyło :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...