Jump to content
Dogomania

Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!


Jara

Recommended Posts

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia miała byc u mnie juz w niedziele, ale samochod, ktorym miala byc do mnie przewieziona okazal sie nie ubezpieczony, wiec planowane jest przyzwiesc sunie pod koniec tego tygodnia. Strasznie dlugo to trwa :(

Podawalam wczesniej numer na facebooku, gdzie znalazla wzdarzenie, ale widze tutaj tez by sie przydal.

536 319 794.

Czekamy niecierpliwie na małą...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, znowu jest 8 gółniarzy znalezionych przy drodze. :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240163-Żyrardów-8-zapchlonych-i-przemarzniętych-szczeniąt-zgarniętych-z-ulicy-szuka-DT-DS[/URL]!

Dzisiaj będą zdjęcia, każdy szczeniak osobno.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi tu o zawracanie głowy tylko o czas. Taki pies ma większą szansę na adopcje gdy jest odpowiednio socjalizowany, szkolony. A tym dłużej to trwa tym gorzej dla suni.
Również zajmuję się reklamą, grafiką - umiem zrobić takie ogłoszenia, że sunia miałaby szansę na kochający dom. Jednak dalej jej u mnie nie ma :(

Wiadomo coś? Co, jak i kiedy?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ten cały przestój w sprawie psa. Dzisiaj udało mi się dodzwonić do osoby, która miała sunie przewieźć, okazało się że po prostu bardzo się rozchorowała i rzeczywiście był z nią utrudniony kontakt, jutro już ostatecznie ma mi dać znać czy psa przewiezie i ewentualnie kiedy. Jeśli się nie uda to można umawiać się na jakiś płatny transport. Proszę o czas do jutra.

Edited by Gru777
Link to comment
Share on other sites

Niestety przez następny tydzień osoba, która miała zawieźć sunie znów jest na zwolnieniu, ja nie chce już kręcić i robić zamieszania więc możemy sunie wysłać płatnym transportem po prostu jak najszybciej. [B]Jara[/B] Ty zbierałaś jakieś pieniądze na poczet tego transportu ? Ile jeszcze brakuje ?

[COLOR=#000000]Ja napisałam już do [B]Pati851[/B] w sprawie transportu, czy ktoś jeszcze może przewieźć sunie ?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Aldrumka załatwiła DARMOWY transport do Wieliczki. Może do niej napisz, czy mogłaby znów coś załatwić.
Mam 155zł. Gdyby udało się załatwić darmowy transport to pieniądze by poszły na podstawowe badania i szczepienia.

Link to comment
Share on other sites

W Żyrardowie są szczeniaki, jeden z nich ma zapewniony DT w Katowicach, może na łączony transport by się załapali do Wieliczki.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240163-%C5%BByrard%C3%B3w-7-zapchlonych-i-przemarzni%C4%99tych-szczeni%C4%85t-zgarni%C4%99tych-z-ulicy-szuka-DT-DS%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

odpowiem tutaj nie na pw

myślę, że Kejsi przewiezie sunię nieodpłatnie Warszawa - Kraków, ale wymaga to zorganizowania transportu Sulejówek-Warszawa oraz Kraków - Wieliczka; w Krakowie niestety późno bo godz. 22-23. Kejsi nie może jej przetrzymać przez noc

Kto faktycznie ma kontakt z bezpośrednimi opiekunami suni ? ty Gru777? bo tu na wątku taka cisza

póki nie ustalimy jak z dojazdem do Warszawy - wyjazd najprawdopodobniej w niedzielne popołudnie - nie będę zawracać głowy Kejsi

Warszawa - KATOWICE bezpłatnie wozi [COLOR=#ff0000]figu[/COLOR] w podpisie ma nr telefonu, na dogo rzadko bywa

Edited by Aldrumka
Link to comment
Share on other sites

Ja mogę ją dowieźć do Warszawy ale nie wiem jak z transportem Kraków- Wieliczka ?? [B]Mysa [/B]dasz radę ją odebrać z Krakowa ? Jeśli nie to Pati851 zaproponowała transport za 285 zł właściwie w każdej chwili, w tygodniu popołudniami i w weekendy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru777']Ja mogę ją dowieźć do Warszawy ale nie wiem jak z transportem Kraków- Wieliczka ?? [B]Mysa [/B]dasz radę ją odebrać z Krakowa ? Jeśli nie to Pati851 zaproponowała transport za 285 zł właściwie w każdej chwili, w tygodniu popołudniami i w weekendy.[/QUOTE]
Kraków-Wieliczka, to rzut beretem. Trzeba coś wykombinować, bo szkoda wydać 285 zł, które na pewno się przydadzą na szczepienia, może smycz, karmę itp

Link to comment
Share on other sites

Karmę i cały osprzęt Ania dla Rolmopsa ma. Ja za uzbieraną kasę myślałam żeby zrobić jej badania moczu, kupy, krwi oraz odrobaczyć i zaszczepić. Nie ma nawet mowy, że nie. Ponieważ sunia trafia do DT gdzie jest drugi pies (plus trzeci pies, który jest w domu rodzinnym Ani), nie możemy pozwolić na zarażenie robakami czy jakąś chorobą. Nie wiemy czy kiedykolwiek była szczepiona.



Kraków - Wieliczka to 13km może jak nie Ania to na miejscu by się kogoś znalazło na podwózkę. Dziewczyny z Żyrardowa mogłyby się dołączyć ze szczeniakiem o ile załatwią sobie transport Kraków - Katowice.

Link to comment
Share on other sites

pomyliłam się figu jeździ na trasie Warszawa - Katowice (już edytowałam) chodziło mi przecież o szczeniora

to pisze do Kejsi (jeżeli jeździ co 2 tygodnie to byłaby już następna niedziela :) i jeszcze do pauli_t czy przewiozłaby Kraków - Wieliczka lub może kogoś zna kto mógłby to zrobić

więc jak robic badania to chyba jak najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...