Jump to content
Dogomania

Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!


Jara

Recommended Posts

[quote name='gosiaczek1984']Nie tylko nie schron,czasami myślę,że lepiej błąkać się niż być w schronie,wiem,że mnie zlinczujecie za to,ale to moje zdanie,ile psów przez te schrony odchodzi za TM,to straszne[/QUOTE]

Może mnie też zlinczujecie, ale mam takie samo zdanie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Różne są schrony... A teraz mrozy straszne, więc nieraz nie ma wyjścia.[/QUOTE]

raz mi się zdarzyło zawieźć psiaka do schronu i nie mogłam tego przeżyć ...suma sumarum psiak natychmiast został zoperowany i wrócił do domu :):):) wszystko zależy od ludzi którzy pracują w schronisku ...ja się całe szczęście nie zawiodłam .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Różne są schrony... A teraz mrozy straszne, więc nieraz nie ma wyjścia.[/QUOTE]

tak tylko najczęściej w schronach jest buda z samymi dziurami,że wieje z każdej strony,ani pobiegać,a na wolności można się do bramy schować pobiegać,zmieniłąm zdanie całkowicie kiedy Węgielek odszedł,nie mogę tego dalej przeżyć,myślę o nim cały czas,mroz,a on taki mokry był i odszedł za TM [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238549-W%C4%99gielek-kolejna-WALCZ%C4%84CA-O-%C5%BBYCIE-ofiara-schroniskowych-pogryzie%C5%84-b%C5%82aga-o-pomoc%21/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']tak tylko najczęściej w schronach jest buda z samymi dziurami,że wieje z każdej strony,ani pobiegać,a na wolności można się do bramy schować pobiegać,zmieniłąm zdanie całkowicie kiedy Węgielek odszedł,nie mogę tego dalej przeżyć,myślę o nim cały czas,mroz,a on taki mokry był i odszedł za TM [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238549-W%C4%99gielek-kolejna-WALCZ%C4%84CA-O-%C5%BBYCIE-ofiara-schroniskowych-pogryzie%C5%84-b%C5%82aga-o-pomoc%21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238549-Węgielek-kolejna-WALCZĄCA-O-ŻYCIE-ofiara-schroniskowych-pogryzień-błaga-o-pomoc!/page2[/URL][/QUOTE]

Gosiu historia Węgielka dobiła nas wszystkich :( strasznie smutna historia :( wierzę jednak że tam gdzie teraz jest jest szczęśliwy i wolny od bólu!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gosiu historia Węgielka dobiła nas wszystkich :( strasznie smutna historia :( wierzę jednak że tam gdzie teraz jest jest szczęśliwy i wolny od bólu!!!! :([/QUOTE]
Może za TM jest mu dobrze,ale to straszne,że nie mógł biedaczek choć trochę poczuć co to miłość,ciepło,piszę to i oczywiście ryczę,bo tak strasznie mi go szkoda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Różne są schrony... A teraz mrozy straszne, więc nieraz nie ma wyjścia.[/QUOTE]

Tak, są schrony i schrony...
Znam historię psiaka, który się zgubił właścicielom, a osoba, która go znalazła, oddała do schroniska. Jego opiekunowie odnaleźli go w tym schronisku, ale on dzień wcześniej zamarzł :( Też straszna historia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Elik bardzo Ci dziękujemy! [/B]Gru chciała sunie wysterylizować, szukała możliwości darmowej sterylizacji, ale nigdzie nie mogła nic znaleźć.

A co do schroniska, już nie panikujcie, sunia do niego nie trafi. Teraz trzeba się skupić na dalszej pomocy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak, są schrony i schrony...
Znam historię psiaka, który się zgubił właścicielom, a osoba, która go znalazła, oddała do schroniska. Jego opiekunowie odnaleźli go w tym schronisku, ale on dzień wcześniej zamarzł :( Też straszna historia.[/QUOTE]

boże straszna hostoria,no właśnie dlatego dla mnie schron to śmierć,a gdyby dalej się błąkał po ulicy to by żył

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara'][B]Elik bardzo Ci dziękujemy! [/B]Gru chciała sunie wysterylizować, szukała możliwości darmowej sterylizacji, ale nigdzie nie mogła nic znaleźć.

A co do schroniska, już nie panikujcie, sunia do niego nie trafi. Teraz trzeba się skupić na dalszej pomocy ;)[/QUOTE]

Nie panikujemy,stwierdzamy fakty,super ,ż e suni się udało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru777']Już jest u mnie, kiełbaska przekonała ją, że nic złego jej się nie stanie :) oby chciała zostać chociaż na kilka godzin, bo na razie trochę daje znać, że chce na zewnątrz.[/QUOTE]
To normalne, przywyknie.
Jak dobrze,że jest u Ciebie , mają być tęgie mrozy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara'][B]Elik bardzo Ci dziękujemy! [/B]Gru chciała sunie wysterylizować, szukała możliwości darmowej sterylizacji, ale nigdzie nie mogła nic znaleźć.

A co do schroniska, już nie panikujcie, sunia do niego nie trafi. Teraz trzeba się skupić na dalszej pomocy ;)[/QUOTE]
Potrzebuję adres e-mail, żeby wysłać to co potrzeba do otrzymania dotacji, bądź całkowitej zapłaty za zabieg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']ja zdania nie zmienię,ale chylę głowę jeśli są takie schroniska[/QUOTE]
Wiadomo schron, to schron...
U nas jednak są ludzie z sercem , masa wolontariuszy. Dzisiaj w Tesco dziewczyny zbierały dary dla schroniska, akcja trwa kilka dni...
M. innymi Pani Teres Borcz i inne dogomaniaczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru777']Sunia do 6 rano, grzecznie spała w domu :) siedziała cichutko jak myszka, wszystko przebiegło bez większych problemów :) Dziś po 16 mam nadzieje pojedzie do stajni.[/QUOTE]

Cudna maleńka, a teraz jest na dworze?????????
Ja prawdopodobnie od dzisiejszego do jutrzejszego popołudnia będę bez netu.
Mam nadzieję, że w razie potrzeby AgusiaP do mnie zadzwoni

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Schroniska są różne,choć straszne jest to,że wogóle są...Jest takie gdzie był nieszczęśliwy Węgielek,ale jest np.Brodnica i to mnie jeszcze trzyma przy życiu.Jest np.Szczecinek i mieszczące się tam schronisko..
Ela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...