Jump to content
Dogomania

Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!


Jara

Recommended Posts

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jara bardzo dziękuje za założenie tematu, do fundacji jeszcze nie dzwoniłam, na pewno zadzwonię tam jutro. Suni nie mogę zabrać do domu, bo mam psa, który nie bardzo toleruje inne :/ nie mam garażu, ani piwnicy, jedyne co to wyniosłam jej stare kołdry i koc, zrobiłam posłanie. Nie wiem czy sunia nie ma cieczki, bo jakieś inne psy się kręcą. Z tego co rozmawiałam z ludźmi to jest tu w okolicy dłuższy czas, wcześniej pomieszkiwała w sklepie obok, ale jak zaczęła przeganiać dostawców, to przegonili sunie. Dzwoniłam do straży miejskiej, odesłali mnie do referatu ds. ochrony środowiska, a tam nikt przez cały dzień nie odbierał, dzwoniłam też do towarzystwa opieki nad zwierzętami, dowiedziałam się że Sulejówek nie ma umowy z żadnym schroniskiem i w sumie nikt nie wie co dalej mam zrobić :/ Odwiozła bym ją do schroniska, ale pies się bardzo boi i nie wiem nawet jak mam ją zapakować do samochodu :/

Link to comment
Share on other sites

Gru super, że się zarejestrowałaś! Zrobię kilka ogłoszeń, podam Twój numer, Ty jesteś niej najbliżej. Jeśli ktoś się odezwie to nie oddawaj jej pierwszej lepszej osobie, wymagaj podpisania umowy! :)
Będziemy działać, może jakiś dom tymczasowy zmotamy :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Iwonka napisała w poście powyżej;)
My przez parę dni uzbierałyśmy na Stefcię ponad 200zł stałych deklaracji, oprócz tego jednorazowe, które pokryją koszt transportu;)
dziewczyny zaoferowały pomoc w bazarkach;) Uważam, że warto spróbować dla niej;)

Link to comment
Share on other sites

A kto bierze na odpowiedzialność małą?
Ja daje od ręki 50zł stałej deklaracji od siebie + ogłoszenia.

edit:
Wątek transportowy:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20258966#post20258966[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']A kto bierze na odpowiedzialność małą?
Ja daje od ręki 50zł stałej deklaracji od siebie + ogłoszenia.

edit:
Wątek transportowy:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24359-Wątek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY!?p=20258966#post20258966[/URL][/QUOTE]


Super:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Jak sie skrzyknie cioteczki nasze niezawodne, to można dużo zdziałać... Wystarczy spojrzeć ma wątek Uszatka, Liderka, Stefci...[/QUOTE]

Zgadza się!!!!
Będą 2 tygodnie, jak postawimy na nogi całą Dogomanię, jak w przypadku w/w psiaków musi się udać znależć DT

Błagam, zajmijcie się kwestią transportu, ja mam na głowie sprawę Stefy, w niedzielę jedzie do hoteliku

Link to comment
Share on other sites

kołdra w mróz nie grzeje, sztywna jest, nie masz jakiegoś pudła? np. po tv? można siana, słomy napchać okryć folią i taśmą i na to kołdrę, wtedy by ciut izolowało od mrozu...
pudło na styropian się stawia, może da radę w takim schronieniu przeżyć tę mroźną noc....

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak. Problem jest taki, że jak tylko coś kombinuje to ona od razu ucieka, boi się wejść do pudła, woli się położyć obok na ziemi niż wejść do środka. Samo to że położyła się na kołdrze jest sukcesem, udało mi się ją przykryć jeszcze kocem polarowym, ale najpierw warczała i nie pozwalała :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...