Jump to content
Dogomania

"Magda M" i Pit atakujący dziecko


Gosia>>>

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote][B]Przed kamerą[/B]
Pierwszym oficjalnie zarejestrowanym przez American Kennel Club American Staffordshire Terrierem był pies o imieniu Pete, który został gwiazdą filmową. W jednym z filmów z lat 30. XX wieku otrzymał dużą rolę, po której trafił na strony i okładki kolorowych magazynów. To, czym podbił serca publiczności, to wyjątkowe opanowanie i łagodność, jaką okazywał na planie filmowym. [/quote]

[COLOR=navy]Źródło strona - nasze psy.[/COLOR]
[COLOR=#000080][/COLOR]
[COLOR=#000080]Zmienić fabułę wątku filmowego i będzie OK..:loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[quote name='Kiłi']Ja wiem! Ja wiem co mogliby zrobić!! Piotrowi pękła jakaś żyłka w mózgu, dostał napadu szału i rzucił się na Magde i dziecko (nie wiem skąd się dziecko tam wzięło) a dzielny Pit (nie Brad!!) ich uratował:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
[B][COLOR=Green]
hehehehe :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: genialne! :D[/COLOR][/B]

[quote]Tofik1:
Wysłałam:eviltong:i chyba mój list dłuuuugo zapamiętają[/quote]
[B][COLOR=Green]
Czemu? ;) Co napisałaś? :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Niestety to chyba nie kaczka dziennikarska:

Kacper uratuje dziewczynkę przed [B]paskudnym pitbullem[/B], który się na nią rzuci - [B]wyjaśnia Radosław Figura, scenarzysta serialu.[/B]

[URL]http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/GP/20070403/KULTURA/70403021/-1/PISZAINNI[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No nie chce nic mówi, ale sadze ze wasze opinie, malo zdzialaja. Oczywiscie wyrazajcie swoje zdanie i mozecie im to pisac. Ale gdy serial jest nagrany, a watek dlugo sie ciagnie, bo do konca serii, to watpie zeby go skasowali, bo musieliby krecic cala serie od nowa. Tez uwazam, ze beznadziejnie zrobili, ze dali jako tego psa akurat pitbulla i serial duzo stracil w moich oczach, ale na to chyba nic nie poradze.

ps ja tez niapisalam im to co mysle, miejmy nadzieje ze wiecej podobnych bledow nie popelnia ani oni, ani w zadnym innym serialu.

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[COLOR=Green][B]żenujące...
Ja nie oglądam tego typu seriali, ale wszyscy wokół się nim zachwycają... :/
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']No ale to wina też ludzi w Polsce że wierzą ślepo w takie seriale.[/quote]


Oj święte słowa [B]wiska :fadein: [/B]

A najgorzej ( nie mam zamiaru nikogo obrażać ) starsze osoby ( oni też to oglądają ) A później wychodzą na ulicę i głośno komentują właścieli takich psów, bo w serialu taki pies - morderca chciał zagryźć dziecko :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Oj święte słowa [B]wiska :fadein: [/B]

A najgorzej ( nie mam zamiaru nikogo obrażać ) starsze osoby ( oni też to oglądają ) A później wychodzą na ulicę i głośno komentują właścieli takich psów, bo w serialu taki pies - morderca chciał zagryźć dziecko :shake:[/quote]

Nooo i mylą rzeczywistość z fikcją :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...