Jump to content
Dogomania

"Magda M" i Pit atakujący dziecko


Gosia>>>

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza13']Urocze, urocze ale nie naturalnie spokojne ;)[/quote][COLOR=navy]Marta i Filip krzątają się wokół codziennych spraw, a pieski poukladane jak pluszaki.:)[/COLOR]


[COLOR=navy]Chyba trzeba wrócić do tematu, bo autorka topicu się pogniewa.;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papisia']Odbiegnę trochę od tematu...
Ja ostatnio oglądałam jakis odcinek i zastanawialam sie czy ten kot tam jest tresowany, że tak grzecznie siedzi czy na haju... nie zastanawiało Was to nigdy?:D[/quote]


Kot rzeczywiście jest dziwny :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']tez sie kiedys zastanawialam co oni z tym kotem robia ze on taki spokojny ;)

lepsze sa od niego pieski z na wspolnej ktore podczas kazdej sceny spia, albo spokojnie siedzą ;)[/quote]

A mnie się bardziej podoba, piesek zjeżdżający ze zjeżdżalni :p

Scena powtarzająca się w każdym odcinku ( przynajmniej tych co widziałam ) na początku :p

Link to comment
Share on other sites

nie zwrociłam uwagi na pieska zjezdzającego ze zjeżdzalni! Bede musiała przyjrzeć sie nastepnym razem ;)
We wtorek na połowie Magdy M byłam na spacerze z Sarą, ale z tego co zauważyłam jak wróciłam, to nic szczególnego się nie działo, oprócz tego, ze Magda (SERCEM) wybrała Filipa hiehie
Ale zapewne Piotr wspaniały jej nie przepuści, albo po uratowaniu dziecka ze szczęk okrutnego psa Magda rzuci mu sie na szyję i będą żyć długo i szczęśliwe.
Nie, nie to zdecydowanie za proste rozwiazanie, bo serial z szcześliwym zakończeniem musi się szybko skończyć, bo napięcia już nie będzie, to moze następnym razem urocze szczeniaczki zamienią się w bestie? Kto wie.. :shake:
;)

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj sobie chyba na wspólnej zobacze, bo ten pies na zjeżdżalni mnie intryguje :D

A te szczeniaki to faktycznie grzeczne, ale pomyślcie jak krótko trwa taka scena :) Dzisiaj w programie Kundel Bury i Kocury (tvp3 Kraków) były szczeniaki, jeden u prowadzącej na rękach i przez calutki program (30 minut ciągle na rękach, a prowadząca chodziła po studiu, koło innych psów!) nawet się nie wiercił. A tam napewno psów niczym nie faszerują :P A w serialu ujęcie to może trwa minutę ;)

Wybaczcie OFF!


Inaczej z tą Magdą M, nie znam się na kotach, ale one to chyba nie dają się tak przenosić z miejsca na miejsce i robić ze sobą co dusza zapragnie... A aktorki pewnie nie uwielbia, więc dziwne, że się jej tak trzyma

Link to comment
Share on other sites

Ech, dzisiaj przed dodatkowym angielskim koleżanki zaczęły rozmawiać o Magdzie M., więc mimowolnie mruknęłam "o, nie". Oczywiście oburzyły się, że jak to - nie lubię tego świetnego serialu? I nie kupiłam Wyborczej z filmem?
Powiedziałam im więc co sądzę o epizodzie z pitem: że teraz znów się zacznie nagonka na bullowate itd., a na to jedna z nich: "Niektórzy to mają problemy...:/" . Po prostu myślałam, że ją uduszę:angryy::angryy::angryy::angryy: Jak można być tak nieczułym? I to jeszcze powiedziała dziewczyna, która chciała zostać weterynarzem...:shake::shake::shake:

Ludzie, ja zeświruję niedługo, nikt z moich znajomych nie interesuje się zwierzętami, jedna kumpela ciągle opowiada o chłopakach, a jak słowo powiem o psach, to tylko krzyczy "O, Boże, a ta znowu..".:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Ech, dzisiaj przed dodatkowym angielskim koleżanki zaczęły rozmawiać o Magdzie M., więc mimowolnie mruknęłam "o, nie". Oczywiście oburzyły się, że jak to - nie lubię tego świetnego serialu? I nie kupiłam Wyborczej z filmem?
Powiedziałam im więc co sądzę o epizodzie z pitem: że teraz znów się zacznie nagonka na bullowate itd., a na to jedna z nich: "Niektórzy to mają problemy...:/" . Po prostu myślałam, że ją uduszę:angryy::angryy::angryy::angryy: Jak można być tak nieczułym? I to jeszcze powiedziała dziewczyna, która chciała zostać weterynarzem...:shake::shake::shake:

Ludzie, ja zeświruję niedługo, nikt z moich znajomych nie interesuje się zwierzętami, jedna kumpela ciągle opowiada o chłopakach, a jak słowo powiem o psach, to tylko krzyczy "O, Boże, a ta znowu..".:shake:[/quote]

Przykre jest to, co piszesz :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']
Ludzie, ja zeświruję niedługo, nikt z moich znajomych nie interesuje się zwierzętami, jedna kumpela ciągle opowiada o chłopakach, a jak słowo powiem o psach, to tylko krzyczy "O, Boże, a ta znowu..".:shake:[/quote]

DOKŁADNIE! mam ten sam problem... chodzą, gadają o chlopakach, imprezach, a jak ja powiem cos o psach to tylko taki usmieszek na zasadzie "siedz sobie w tej dziecinadzie"...

dobrze ze jest dogo, gdzie mogę odreagować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']DOKŁADNIE! mam ten sam problem... chodzą, gadają o chlopakach, imprezach, a jak ja powiem cos o psach to tylko taki usmieszek na zasadzie "siedz sobie w tej dziecinadzie"...

dobrze ze jest dogo, gdzie mogę odreagować ;)[/quote]

Ja mam to samo, ale jakoś się nie przejmuję, nie moja wina że one nie potrafią sobie znaleźć własnej pasji :p

A co do Magdy M. ja bardzo lubię ten serial, zawsze oglądam, ale strasznie stracił w moich oczach przez ten epizod, oby jednak go nie zrobili... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...