Jump to content
Dogomania

"Magda M" i Pit atakujący dziecko


Gosia>>>

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=Gosia>>>;4778571]chociaż nie chce mi się wierzyc.:shake:[/quote]
[COLOR=navy]Sugestie zostały przekazane, i chwala wszystkim za to...:) [/COLOR]
[COLOR=#000080][/COLOR]
[COLOR=navy]Nikt z ekipy filmowej nie będzie brał tego pod uwagę. Wczoraj obejrzałam program o serialach z udziałem widzów i filmowców. I stąd wiem, że nie liczą się z opinią ludzi. Po pierwsze odcinki nagrywają z dużym wyprzedzeniem, a po drugie liczy się dla nich oglądalność.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macho']a ja slyszalam ostatnio ze Kot z Magdy M. jest zawsze tak "z dala" od niej bo..ona ma uczulenie na koty :D[/quote]

Joanna Brodzik mówiła o tym w którymś z wywiadów :cool1:
kot jest tam z jakiesz szkółki treserskiej ... oni bardzo dużo zwierzaków do filmów szkolą i TEGO PITBULLA napewno też :diabloti:

właśnie , a dlaczego nikt z was nie bierze pod uwage tego faktu że ten rzekomy pies który ma zagrać rolę agresora musiał zostać nauczony [B]atakowania na niby[/B] :cool3: i proszę co ja widze na dogo - miliony przeciwników bullowatych (czytam uważnie inne wątki dot. TYCH psów) i nagle takie użalanie się nad biednym psiną ? :evil_lol:
przecież TU na dogo czytam jakie to te bullowate bezwzględne , paskudne i komu jak paskudnie zrobiły ,a jak zaatakują to już wogóle i nigdy nieodpuszczając i jak gryzą to nigdy nie dla checy tylko by zabić :diabloti: ....

Pozatym z tego co doczytałam to osoba która uratuje dziecko ma być oskarżona o napaść na PSA :diabloti:
czyli wszystko ślicznie i prawdziwie i po Polsku :diabloti:

Jestem wierną fanką serialu Magda M :cool1: oglądam wszystkie odcinki :cool1:
jednego co nie mogę zdzierżyć to tego Filipa :mad: :evil_lol:
i tak sobie pomyslałam by ten pitbull rzuciła się na Magde dzielny Filip ratując ją wpadł w zęby bestii i poległ w walce i na to przybył Piotr i unicestwił psa i zabrał do domu na kolacje przy świecach wystraszoną małą Madzie :loveu: :evil_lol:
Po czym Madzia jako dobry papuga , płodzi śliczną ustawe dot trzymania psów raz uznanych (niesłusznie) za agresywne .................
No i w PL powstaje najdoskonalsze prawo na świecie dot trzymania jakiego kolwiek psa w domu ............ (w miejsce kropek można wstawić co tylko dusza zapragnie łącznie z sądowym zakazem posiadania żywego stworzenia przez debili)

i wszyscy żyjemy długo i szczęśliwie :loveu: Madzia z Piotrem , gromadką dzieci :loveu: a reszta (tych rzeczywistych) nieboi się bullowatych bo wie że żaden nie jest nauczony agresji :p

******************************************************

na kolejną bajke zapraszam za tydzień
[B][COLOR=Magenta]Junior Adnim[/COLOR][/B] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita'][B]Tofik1 [/B]Magdy M to we wtorek - 17 kwietnia o 21:30

Na Wspólnej - dzisiaj o 20.55

Zapraszamy do oglądania ;)[/quote]
Dzięki:eviltong:Ja Magdy M. Nie oglądam bo uważam że to głupi serial,ale dla Pitbulla zrobie wyjątek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Staram się rozmawiać o psach i koniach tylko z tymi, ktorych to też interesuje. Nauczyłam się tego dawno temu i jest mi z tym dobrze. z przyjaciółką i kolezankami mogę za to porozmawiać o wszystkim innym.To też nam jest potrzebne, nie wolno być monotematycznym, bo ludzie postrzegać nas bedą jak wariatów (każdy człowiek z pasją zapewne nim jest ;) ).
A co do Magdy M..Odcinek z psem z pewnoscią zobaczymy, ktoś już o tym wspomniał i ma rację. Pozostanie nam tylko komentować coś, co już się stało(stanie..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Joanna Brodzik mówiła o tym w którymś z wywiadów :cool1:
kot jest tam z jakiesz szkółki treserskiej ... oni bardzo dużo zwierzaków do filmów szkolą i TEGO PITBULLA napewno też :diabloti:

właśnie , a dlaczego nikt z was nie bierze pod uwage tego faktu że ten rzekomy pies który ma zagrać rolę agresora musiał zostać nauczony [B]atakowania na niby[/B] :cool3: i proszę co ja widze na dogo - miliony przeciwników bullowatych (czytam uważnie inne wątki dot. TYCH psów) i nagle takie użalanie się nad biednym psiną ? :evil_lol:
przecież TU na dogo czytam jakie to te bullowate bezwzględne , paskudne i komu jak paskudnie zrobiły ,a jak zaatakują to już wogóle i nigdy nieodpuszczając i jak gryzą to nigdy nie dla checy tylko by zabić :diabloti: ....

Pozatym z tego co doczytałam to osoba która uratuje dziecko ma być oskarżona o napaść na PSA :diabloti:
czyli wszystko ślicznie i prawdziwie i po Polsku :diabloti:

Jestem wierną fanką serialu Magda M :cool1: oglądam wszystkie odcinki :cool1:
jednego co nie mogę zdzierżyć to tego Filipa :mad: :evil_lol:
i tak sobie pomyslałam by ten pitbull rzuciła się na Magde dzielny Filip ratując ją wpadł w zęby bestii i poległ w walce i na to przybył Piotr i unicestwił psa i zabrał do domu na kolacje przy świecach wystraszoną małą Madzie :loveu: :evil_lol:
Po czym Madzia jako dobry papuga , płodzi śliczną ustawe dot trzymania psów raz uznanych (niesłusznie) za agresywne .................
No i w PL powstaje najdoskonalsze prawo na świecie dot trzymania jakiego kolwiek psa w domu ............ (w miejsce kropek można wstawić co tylko dusza zapragnie łącznie z sądowym zakazem posiadania żywego stworzenia przez debili)

i wszyscy żyjemy długo i szczęśliwie :loveu: Madzia z Piotrem , gromadką dzieci :loveu: a reszta (tych rzeczywistych) nieboi się bullowatych bo wie że żaden nie jest nauczony agresji :p

******************************************************

na kolejną bajke zapraszam za tydzień
[B][COLOR=magenta]Junior Adnim[/COLOR][/B] :diabloti:[/quote]



Nie myślałaś o tym, żeby zostać scenarzystą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
właśnie , a dlaczego nikt z was nie bierze pod uwage tego faktu że ten rzekomy pies który ma zagrać rolę agresora musiał zostać nauczony [B]atakowania na niby[/B] :cool3: i proszę co ja widze na dogo - miliony przeciwników bullowatych (czytam uważnie inne wątki dot. TYCH psów) i nagle takie użalanie się nad biednym psiną ? :evil_lol:

Vectra doskonale zdaję sobię sprawę ile pracy należy włożyć w psa żeby wyszkolić go do tej sceny. Ale również doskonale wiem jak odbierze tę scenę przeciętny widz, czyli uważam że nie myśli o włożonej pracy w psa tylko zakoduje myśl - "pit bull to jednak morderca".
Tak samo jak niewiele osób zastanawia się co przeszedł psiak zanim doszło do tragedii, tylko bardzo chętnie komentują i opowiadają na lewo i prawo "pies morderca".
Tak samo jest z moimi staffikami (często myląc z AST), ludzie nie znając moich psiaków zakładają że to "mordercy".

Ehhhhh ....... szkoda gadać, ile można o tym pisać:shake:

Link to comment
Share on other sites

"jednego co nie mogę zdzierżyć to tego Filipa :mad: :evil_lol: "


TAK!! Ja też!! :D


Co do rozmów ze znajomymi o psach... Starają się podjąć temat, ale jak widzę jak ich to mało interesuje, to kończę temat, bo takie uczucie, że ty mówisz, a ktoś [B]udaje[/B], że słucha jest potworne.


Vectra naprawde powinnaś pomyśleć o pisaniu bajek :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lambi'][quote name='Vectra']
właśnie , a dlaczego nikt z was nie bierze pod uwage tego faktu że ten rzekomy pies który ma zagrać rolę agresora musiał zostać nauczony [B]atakowania na niby[/B] :cool3: i proszę co ja widze na dogo - miliony przeciwników bullowatych (czytam uważnie inne wątki dot. TYCH psów) i nagle takie użalanie się nad biednym psiną ? :evil_lol:

Vectra doskonale zdaję sobię sprawę ile pracy należy włożyć w psa żeby wyszkolić go do tej sceny. Ale również doskonale wiem jak odbierze tę scenę przeciętny widz, czyli uważam że nie myśli o włożonej pracy w psa tylko zakoduje myśl - "pit bull to jednak morderca".
Tak samo jak niewiele osób zastanawia się co przeszedł psiak zanim doszło do tragedii, tylko bardzo chętnie komentują i opowiadają na lewo i prawo "pies morderca".
Tak samo jest z moimi staffikami (często myląc z AST), ludzie nie znając moich psiaków zakładają że to "mordercy".

Ehhhhh ....... szkoda gadać, ile można o tym pisać:shake:[/quote]
spójrz na mój banerek i odpowiedz sobie jak milusio mnie świat traktuje :diabloti::evil_lol:

ale podobno przecież ma być w tej scenie tak że pies atakuje ktoś psa odgania i trafia do są du ZA NAPAŚĆ NA PSA :cool3:
i tak ludzie będą gadać że psy mordercy (niech gadają ) ale nikt już może nie będzie miał odwagi mi do psa z kijem startować - a zdarzało się :mad: niestety !!!


a nad pisaniem bajek :hmmmm: pomyśle :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie będzie ;)
Wybaczcie, jeżeli to was zniechęci do oglądania dzisiejszego odc :D
Mam ciocię, która wykupuje odcinki internetowe wszystkich znanych mi seriali tvn :D
Opowiadałam jej o tym wątku, zdenerwowała się, że jej mówię co będzie, ale zapewniła, że w tym dzisiejszym nic nie ma :)

Nudno jej na emeryturze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']Przecież ona się ciągle do niego przytula, leży obok niego, itp. :eviltong:[/quote]

hm...czyli zle to ujelam ;) na probach trzyma sie od niego z dala ;) a w scenach z kocakiem ma specjalnie duzo makijazu zeby nie bylo widac czerwonych oczu i czerwonej twarzy ;)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie , moja radość jest przeogromna :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:odda mu pieścionek , odda lokatemu nochalowi pierścionek zaręczynowy :bigcool::bigcool::bigcool:
świat jest piękny i sprawiedliwy :loveu: :sweetCyb: :loveu: :sweetCyb: :loveu: :sweetCyb:

co tam pitbull ,, pierścionek mu odda :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']słuchajcie , moja radość jest przeogromna :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:odda mu pieścionek , odda lokatemu nochalowi pierścionek zaręczynowy :bigcool::bigcool::bigcool:
świat jest piękny i sprawiedliwy :loveu: :sweetCyb: :loveu: :sweetCyb: :loveu: :sweetCyb:

co tam pitbull ,, pierścionek mu odda :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Poczułam to samo jak się dowiedziałam :loveu:
Niecierpię go bardziej niż Rysia z klanu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Poczułam to samo jak się dowiedziałam :loveu:
Niecierpię go bardziej niż Rysia z klanu :lol:[/quote]
Rysio przynajmniej nie ma loczków :diabloti:
a ten nochal wielki taki niewytrymowany :angryy: nie to co Piotruś :loveu: :loveu:
ja i tak najbardziej lubię Bartusia za to że jest taki sympatyczno - milusiński :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rysio jest okropny, ale Filipa mi szkoda (ajajaj, naraziłam się). Nie bić, proszę! :chaos:
Sam się nie pchał, Piotrusia nie było, a Magda sie z nim fajnie bawiła. A teraz dostaje kopa w tyłek.
Magda and Piotruś będą żyć teraz długo i szczesliwie, albo to pojawi się ktoś trzeci.
Wkurza mnie ten serial. Tzn ta nowa seria, bo wcześniejsze były :cool2:

A Bartek to idiota :evil_lol: . Zadufany w sobie egoista

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Rysio jest okropny, ale Filipa mi szkoda (ajajaj, naraziłam się). Nie bić, proszę! :chaos:
Sam się nie pchał, Piotrusia nie było, a Magda sie z nim fajnie bawiła. A teraz dostaje kopa w tyłek.
Magda and Piotruś będą żyć teraz długo i szczesliwie, albo to pojawi się ktoś trzeci.
Wkurza mnie ten serial. Tzn ta nowa seria, bo wcześniejsze były :cool2:

A Bartek to idiota :evil_lol: . Zadufany w sobie egoista[/quote]

no to podpadłaś :diabloti: :diabloti: :diabloti: u mła :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...