Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an1a']Wando, mogę podać nr tel do Ciebie? Zrobię im szybkie ogłoszenia.

My niestety odpadamy, mamy "swoje" (też z Ostrowi Maz.), jutro zabieramy na DT dwie sztuki.[/QUOTE]
Oczywiście, że możesz. Szkoda maluszków. Ten sześciotygodniowy tam zginie. Ostrowia do mała miejscowość a tyle psiaków tam jedzie. Wolontariatu nie ma. Domów też nikt nie sprawdza. Martwię się, że czeka je los psa wiejskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Oczywiście, że możesz. Szkoda maluszków. Ten sześciotygodniowy tam zginie. Ostrowia do mała miejscowość a tyle psiaków tam jedzie. Wolontariatu nie ma. Domów też nikt nie sprawdza. Martwię się, że czeka je los psa wiejskiego.[/QUOTE]
Wandziu to chociaż tego najmniejszego wyciągnijmy, tamte starsze nie są tak zagrożone.
Ten okruszek jest adopcyjny , pamiętasz jak się "bili "o Dropsa.
To taka Dropsia.
Boże już nie wiem co robić....:(

Link to comment
Share on other sites

Czytam i aż się pisać nie chce, tragedia jakaś.
Ja serio zupełnie nie mam jak pomóc, sierpień jest okropny dla mnie czasowo, ciągle coś mi wypada.
Na pewno teraz żadnego psiaka z DT nie wezmę ehhhhh
Do tego właśnie organizujemy ślub i wesele z narzeczonym więc czasu zupełnie nie mam, ciągle coś jeździmy załatwiać, a to sala, a to kościół.
Przykro mi, jak widać nawet na dogo rzadko zaglądam i piszę ostatnio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Czytam i aż się pisać nie chce, tragedia jakaś.
Ja serio zupełnie nie mam jak pomóc, sierpień jest okropny dla mnie czasowo, ciągle coś mi wypada.
Na pewno teraz żadnego psiaka z DT nie wezmę ehhhhh
Do tego właśnie organizujemy ślub i wesele z narzeczonym więc czasu zupełnie nie mam, ciągle coś jeździmy załatwiać, a to sala, a to kościół.
Przykro mi, jak widać nawet na dogo rzadko zaglądam i piszę ostatnio[/QUOTE]

Moje gratulacje. Mam nadzieję, że jak organy ucichną to częściej zajrzysz i nie jednemu szczeniaczkowi wspólnie pomożemy

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny sprawa PILNA I NIEMIŁA. Nie wiem Wandziu czy Ty też dostałaś tego maila czy tylko do mnie Pan napisał.
[B]Pedro ( Szarek ) szuka nowego domu [/B], Pan mi napisał,że dziś dał ogłoszenie do neta że pies jest do adopcji.
Nie wiem co robić, co mu pisać. Proszę Wandziu skontaktuj sie z Nimi pilnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dziewczyny sprawa PILNA I NIEMIŁA. Nie wiem Wandziu czy Ty też dostałaś tego maila czy tylko do mnie Pan napisał.
[B]Pedro ( Szarek ) szuka nowego domu [/B], Pan mi napisał,że dziś dał ogłoszenie do neta że pies jest do adopcji.
Nie wiem co robić, co mu pisać. Proszę Wandziu skontaktuj sie z Nimi pilnie[/QUOTE]
Czy nie piszecie w umowie adopcyjnej, że w razie rezygnacji z posiadania psa, adoptujący ma obowiązek powiadomić o tym wydającego i że decyzja w sprawie nowego DS dla psiaka należy do wydającego ?
Np.
"Jeśli z jakiegokolwiek powodu zrezygnuję z posiadania psa, odwiozę go na swój koszt do Wydającego lub zaproponuję nowego, troskliwego i odpowiedzialnego opiekuna, z którym Wydający spisze nową umowę adopcyjną. Jednak decyzja w kwestii wyboru nowego opiekuna należy do Wydającego."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dziewczyny sprawa PILNA I NIEMIŁA. Nie wiem Wandziu czy Ty też dostałaś tego maila czy tylko do mnie Pan napisał.
[B]Pedro ( Szarek ) szuka nowego domu [/B], Pan mi napisał,że dziś dał ogłoszenie do neta że pies jest do adopcji.
Nie wiem co robić, co mu pisać. Proszę Wandziu skontaktuj sie z Nimi pilnie[/QUOTE]
Napisz do niego ,że musimy z nim porozmawiać. Podaj mój numer nich zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Co ta sunia tak dziwnie wygląda? Jakaś mokra czy co?

A ja mam dla Was fotki. Pamiętacie Szarka ( teraz Pedro) to psiak po którego Pan pojechał do Siedlec osobiście i przy okazji przywiózł do mnie an DT Dropsa. Tak chłopak wyrósł, no moim zdaniem jest piękny.
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/5xbi.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2682/5xbi.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/838/g268.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9636/g268.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]
Pan pisze w ogłoszeniu ,że nie będzie się mógł pieskiem zajmować a żona idzie na operację..
A ten młody człowiek to przepraszam nie umie się zająć?

Link to comment
Share on other sites

Pedro jest zjawiskowo piękny.
Już nie wiem co robić, ten egoizm ludzi mnie przerasta....
Nigdy bym nie oddała swojego psa...
Mam wrażenie ,że to jest dom , bo chłopak siedzi na jakiejś werandzie.
Biednie też tam nie jest, można chyba opłacić hotelik na czas zawirowań życiowych....

Link to comment
Share on other sites

Biedny Szaruś, tyle przeszedł w swoim młodym życiu, a tu taka niewdzięczność go spotkała :-(
Może Pan jest w desperacji z powodu choroby żony, jak się zastanowi i z Wami porozmawia to zmieni zdanie.
Trudno pogodzic się z taką niegodziwością !

Na dzień dzisiejszy nie pomogę z DT, bo moja Fiona, młoda, adopcyjna sunia siedzi u mnie już czwarty miesiąc :shake:
Jedyne co mogę zrobić w tej chwili to bazarek dla Wandy i na szczeniaki.
Jutro jadę do malagos wstawiać zdjęcia, bo mój internet chodzi na wsi jak żółw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...