Jump to content
Dogomania

Jak pozbyć się niechcianego 'prezentu' ? ZAGŁODZIĆ !!! Jasiu z interwencji już w DOMU


anett

Recommended Posts

[quote name='Wiola&Miłosz']Ja mam bazar do zamkniecia 13 mnostwo rzeczy zostaje. Wystawie go wiec pomownie na Jasia[/QUOTE]

[quote name='Hope2']Jeju! żebym ja miała wiecej miejsca:placz: Lu-ja po niedzieli postaram się cokolwiek wysłać...ale to malutko będzie:placz:[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny bardzo!!:lol::lol:
Każda pomoc jest ogromnie potrzebna

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isiak']O matko jedyna! Ja bym tym ludziom wsadziła po lasce dynamitu do tyłka i odpaliła![/QUOTE]

tez miałysmy ochote tam na miejscu to zrobic:angryy:
jak weszłysmy pies siedzial w kagancu ciasno załozonym, na kolczatce i na tym krótkim łancuchu przytwierdzonym do ściany!! jakis koszmar po prostu - tak siedzial całe dnie a do tego był bity - ludzie, ktorzy zgłaszali Nam to nie mogli juz dłuzej słuchac jak ten pies wyje z bólu

[quote name='basia34']Kochana podrzuce Jasia ,narazie nie moge pomoc ale rozesle watek.[/QUOTE]

dziekujemy, rozsylanie tez baardzo sie przyda - na poczatku nie zakładałysmy Mu watku bo bylam pewna, ze szybko uda Mu sie znalesc jakis kochajacy dom po tym co przeszedl - niestety od lipca mimo intensywnych ogloszen nic..a my juz nie mamy kasy - to co udalo sie zebrac dzieki fb dawno sie skonczylo a domku nie widac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']podnoszę bo ten wątek mi ciśnienie podnosi jak czytam nowe wiadomości o tej sytuacji[/QUOTE]

wyobrazacie sobie, ze na pytanie Kto bił psa -ofen sie przyznali, ze raz ona raz on -zero skruchy czy czegokolwiek
[quote name='ewu']Dajcie konto coś wrzucę Jasiowi.[/QUOTE]

dziekujemy:)
numer konta w drugim poscie:
[COLOR=#b22222][B]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt
OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu

nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001
z dopiskiem „dla Jasia”

[/B][/COLOR][COLOR=#222222][quote name='DONnka']Witaj [B]Jasieńku[/B] :loveu:
My się już "znamy" :razz:
Finansowo u ciotki krucho, ale na dobry początek wyróżni Ci znowu tablicę :)
Kciuki bardzo wskazane :thumbs:[/QUOTE]
dziekujemy bardzo:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

czyli świadomość na poziomie meduzy, jakim trzeba być debilem, żeby nie wiedzieć, że pies potrzebuje jeść, pić i się załatwić. Ja nie ogarniam, czy wy to rozumiecie? co tacy ludzie myślą? ja w lutym obiecuję, że coś wpłacę bo w styczniu nie dam rady już

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Chciałabym aby dzieci kiedyś ich tak potraktowały[/QUOTE]
[B]Isadora[/B], to mają na pewno jak w banku. Kodowanie wzorca zachowania :shake: u ich dzieci już zaistniało.

[quote name='Lu_Gosiak']
jak weszłysmy pies siedzial w kagancu ciasno załozonym, na kolczatce i na tym krótkim łancuchu przytwierdzonym do ściany!! jakis koszmar po prostu - tak siedzial całe dnie a do tego był bity - ludzie, ktorzy zgłaszali Nam to nie mogli juz dłuzej słuchac jak ten pies wyje z bólu (...)
[/QUOTE]
Wstrząsające ... ciekawe, co zrobią innym kiedyś w przyszłości ich dzieci ? Miały przecież świetną :shake: szkołę.
[quote name='Lu_Gosiak']wyobrazacie sobie, ze na pytanie Kto bił psa -ofen sie przyznali, ze raz ona raz on -zero skruchy czy czegokolwiek [/QUOTE]
To świadczy o tym, że nawet nie zdają sobie sprawy z wyrządzonego przez siebie ogromu zła :shake: i wielkiego cierpienia psiaka :-(.

[quote name='zakonna']czyli świadomość na poziomie meduzy, jakim trzeba być debilem, żeby nie wiedzieć, że pies potrzebuje jeść, pić i się załatwić. Ja nie ogarniam, czy wy to rozumiecie? co tacy ludzie myślą? ja w lutym obiecuję, że coś wpłacę bo w styczniu nie dam rady już[/QUOTE]

[B]Zakonna,[/B] hej (labki ;)), ich nie interesują potrzeby innych, ważne są tylko ich sprawy i wygoda. Strasznie żal psiaka, że trafił do takich pseudoludzi.

[quote name='Mazowszanka']Najgorsze jest to, że tu żadna grzywna nie pomoże.
Trzeba by przeszczep mózgu zrobić.[/QUOTE]
[B]Mazowszanka[/B], co do grzywny się zgadzam, chociaż jakaś kara jest z pewnością niezbędna.
Co zaś do przeszczepu mózgu, to w tym wypadku nie ma na przyjęcie się takiego przeszczepu najmnieszych szans powodzenia. :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Najgorsze jest to, że tu żadna grzywna nie pomoże.
Trzeba by przeszczep mózgu zrobić.[/QUOTE]

i odebrać dzieci i wykastrować!!
Wyobrażacie sobie co wyrośnie z tej trójki dzieciaków??

Banerki dla Jaśka, proszę się częstować

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238390-Jak-pozby%C4%87-si%C4%99-niechcianego-prezentu-ZAG%C5%81ODZI%C4%86-%21%21%21-Jasiu-z-interwencji"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2126/jasio.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238390-Jak-pozby%C4%87-si%C4%99-niechcianego-prezentu-ZAG%C5%81ODZI%C4%86-%21%21%21-Jasiu-z-interwencji"]

[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238390-Jak-pozby%C4%87-si%C4%99-niechcianego-prezentu-ZAG%C5%81ODZI%C4%86-%21%21%21-Jasiu-z-interwencji"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5319/jasio1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Co do dzieci które przenoszą zachowania po rodzicach to czasami zdarzają się wyjątki i ma nadzieje że w tym przypadku tak będzie .
To jest przerażające jak można być tak okrutnym myślę że kara finansowa mało pomoże ale w papierach zasrańcom zaśmieci . Przyłączam się do życzeń dla tych kreatur .
Wysyłam chłopakowi 20 zł i szybko kochającego domu życzę



EDIT

kasa poleciała

Edited by sonia1974
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...