Jump to content
Dogomania

Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdybyście nie byłe pewne co do rasy naszej podopiecznej, to ostatnio usłyszałam od osoby, która z racji obejmowanego stanowiska powinna chociaż w minimalnym stopniu odróżniać jamnika od kanarka ;) , że Luba to miks... uwaga!!!!!......amstaffa....z kundelkiem :)

Przytkało mnie i ...hmmm....że też ja ślepa byłam. No amstaff to jeszcze, ale kundelek? ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani - Luba jest już u Myngey.
Trasa była trudna, lecz dzielna Sylwia, nie dała się śnieżycy i zwariowanemu GPSowi, który nakazywał błądzić nam po śródmieściu Inowrocławia... Luba dojechała cała i zdrowa. My też.

Powitała nas Bogusia z dziećmi i prześlicznym, krowiczkiem - URGO. Powiem, Wam, że Urgo robi wrażenie - jest pięknym, dużym psem. Zionie od niego spokój. Luba poza mankamentem toaletowym -zachowywała się dobrze.
Gdyby nie ogromny stres -byłoby wszystko ok. Urgo powitał suczkę bez entuzjazmu, jednak "bezboleśnie".
Luba zwiedziła mieszkanie, poznała wszystkich domowników,kota i Urgo.
Podobno po naszym wyjściu od Bogusi - Luba pokusiła się na pokazanie zębów.
Stresuje się bardzo...

Na wstępie: bardzo dziękujemy SHILOMANIAKOM,za zegarek w ręku -karma (bosch active ) i miski - były przed nami, na miejscu.


[SIZE=3][U]Od sprawy liczbowej, finansowej wygląda to tak:
[/U]
56zł- akcesoria dla Lubej /Ami Play/
21zł- oeparol
5,60zł - taninal
28,80zł- Animonda mięsne pałeczki dla psów /zooplus/
7,80zł - piłka na sznurku /zooplus/

---------------------------------------------------
119,2zł

+zostawiłam Bogusi 100zł na ewentualne potrzeby /karma mokra, posłanie etc/

----------------------------------------------------
219,2zł


Transport - minia7 + wolontariusze ze schroniska
karma i miski - Shilomaniacy
Immunodol - spadek po Gamzie
chustka odblaskowa - Iwaś ;)

[SIZE=2]
Już organizuję rozliczenie na pierwszej stronie.[/SIZE]


[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Biedna Bogusia, też nie wytrzymałam i zadzwoniłam do niej mimo straaasznie późnej pory. Luba leży przy drzwiach i pilnuje (może wróci Sylwia?) trochę ziaje ze zdenerwowania. Przytrafił sie kolejny koopol w przedpokoju. Uff ten stres, jutro pewnie będzie lepiej. Dobrze, że Sylwia zapomniała rękawiczek - jest w co wcisnąć nochala ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.
Jesteśmy po kolejnym spacerku, było tylko siusiu. Jestem ciekawa gdzie będzie kupa:megagrin::megagrin::megagrin:

Na spacerach chodzi za Urgusiem, on ją pilnuje bo są na jednej smyczy a ja stoję jak strach na wróble na środku pola i obserwuje.

Link to comment
Share on other sites

Myngey, jej tak ściska żołądek i wszystkie kiszki ze stresu, że no... że no.. to wstydliwy temat.:oops:

U mnie pierwszy dzień też tak miała, jednak nie wynika to z jej złej woli.. Ty to masz szczęście - jak nie sikacz to kupaczka.
Zestresowane biedne towarzycho pod skrzydłami dzielnej Myngey.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...