Jump to content
Dogomania

Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!


Karilka

Recommended Posts

Kochani, dzieki za takie zaangażowanie. Założycielka wątku ma bardzo ograniczony dostęp do internetu. Spokojnie, wiem, że dom tymczasowy jest już umówiony. Ja z mężem zaofiarowałam się, że będziemy sunieczce zapewniać karmę przez cały czas pobytu w DT. Bazarkami zarabiamy na transport i ewentualne konsultacje weterynaryjne. Pomalutku ogarniamy temat. Mnóstwo ludzi dobrej woli chce nam pomóc i chwała Im za to, tylko plizzz troszeczkę czasu nam potrzeba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam kochani.
Przepraszam, że dopiero teraz - wcześniej nie miałam dostępu do internetu.

Otóż:
Jest DT, ba! nawet BDT, z doświadczeniem-w Inowrocławiu.
Największym problemem aktualnie jest weterynarz. Sunia ma zmiany skórne - prawdopodobnie uczulenie, jednak bez diagnostyki, niczego nie możemy wykluczyć. Potrzebna jest profesjonalna diagnostyka skóry oraz ocena stanu uszu.
Szacunkowy koszt na "wstęp" to ok. 250zł + koszta leczenia.
Leczenie w ciemno niestety kończy się źle - chciałabym tego uniknąć.

Kolejną sprawą jest behawiorysta.
Niestety sunia, może okazać się trudna i Dom Tymczasowy, może sobie nie poradzić, bez pomocy specjalisty.
Musi być zabezpieczona również pod tym względem... Wykluczam opcję powrotu Lubej do schroniska.
Tutaj - kwota jest bardzo zależna od skali problemu i dostępnych behawiorystów. Aktualnie orientuję się, kto jest dostępny w rejonie Inowrocławia i kto, jako doświadczony behawiorysta - mógłby służyć pomocą.
Orientacyjnie, koszt jednego spotkania z behawiorystą szacuje się od 50zł wzwyż + dojazd.
Należy liczyć minimum 5 spotkań.

Może również się okazać, że DT będzie w stanie zapanować nad suczką.

Skontaktuję się z odpowiednim behawiorystą, przedstawię sytuację i wtedy umieszczę szacunkowy koszt tutaj i na FB.

Dziękuję wszystkim!

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Wy podrzucajcie, a my działamy na fb. Wydarzenie nabrało rozmachu co mnie cieszy ;) Oby przed Lubą było już tylko lepsze życie na które zasłużyła jak każdy zwierzak <3
Jakby ktoś kiedyś potrzebował czasem wydarzenia to oczywiście się polecam. Nie zawsze mam czas przez pracę, jednak staram się coś zorganizować. Można pisać albo tu, albo na fb ( założyciel wydarzenia Lubej ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wieczorowo wszystkich na wątku. Lubinkę witam i tulę codziennie w schronisku, więc tu mogę jej tylko kibicować :)

Dziewczynkę zawiozę razem z Karilką w piątek, jeśli wszystko dobrze pójdzie- pewność 98% :) Na benzynę wydam około 160 zł w obie strony, biorąc pod uwagę warunki zimowe (moje auto nie pali dużo- zimą około 8 l na 100 km). Pieniążki na benzynę są. Składkowe od niezawodnych wolontariuszek i nie tylko :)

Link to comment
Share on other sites

W czwartek będe prala i oglądala dziunie. Trzymajcie kciuki, za pomyślny start w Nowe Życie. To bedzie jej pierwsza noc w cieple. Z ludzmi.

Na facebooku udostępnione jest konto FDZ ANIMALIA - bardzo dziękuje niezawodnej Supergodze. Jeżeli ktoś ma ochote wspomóc Lubą - może słać pieniazki na konto Fundacji. Koniecznie z dopiskiem 'dla Lubej'.

Dziękuje, ze jesteście z Lubą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']No przecież pisałam, dokładnie jak wygląda. A tu jakieś sprzeciwy... Phi.
Chyba wiem z kim śpie, nie? :D[/QUOTE]

Wiem, ze miłość jest slepa, ale żeby aż tak??? Iwanos Grandos w całej okazalości:

[IMG]http://images48.fotosik.pl/126/c6b2733d0f174307.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...