Jump to content
Dogomania

Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 717
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obieżyświat - witam! ;)

Ciężko stwierdzić - nie wiadomo jak jest ze stanem jej zdrowia. Zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wiadomo, że będzie trzeba wyleczyć jej uszy, pozbyć sie uczulenia na schroniskową słomę.. Podobno dostawała zastrzyki na skórę, w schronisku. Dobrze by bylo zrobic wymaz z uszu i zeskrobiny - zeby nie leczyć w ciemno.
Koszt samych badań to ok 90zł + leki + być może behawiorysta.
Ciężko jest mi stwierdzić ile kasy na to będzie potrzebne, jednak - patrząc po przykładzie Gamzy - sporo.
Rozliczenie Gamzowe, 3 miesięczne, dobijało 800zł, mimo, ze suka nie miała pozornie, problemów ze zdrowiem. Wyszły uszy i skóra.

Nie wspominając o Shili, która również a może: ponad wszystko, miała problemy skórne.

Dla mnie jasne i logiczne jest to, że jeśli Luba wyjdzie ze schroniska, to tam już NIGDY NIE WRÓCI. Choćby się waliło i paliło. Mam rację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Jasne jak słońce. Czyli reasumując- jest dom i transport, potrzeba kasy na leczenie, behawioryste i karmę? Ile behawiorysta kosztuje?[/QUOTE]

Obiezyswiat, karmę to dziewczyna juz ma , zostaje tylko behawiorystyka, transport i leczenie czyli baaardzo dużo.
Walczymy o całą resztę, napewno nas wycałuje za pomoc:lol:

Link to comment
Share on other sites

Link do wydarzenia, które zrobiłam dla psinki : [URL]https://www.facebook.com/events/413261635417917/[/URL]

Zaprosiłam ponad 1000 osób, coś musi się ruszyć. Nie ma innej opcji i jestem dobrej myśli :) Kciuki za psineczkę :loveu:
Obecnie czekam na kontakt z Kariną, bo ludzie niekoniecznie odnajdują się na dogo, a potrzebuję osobę kontaktową.

Proszę napisać mi czy psiak jest w Łodzi czy w innej części kraju? Zaznaczyłam Łódź, bo ktoś wcześniej coś pisał, jednak potrzebuję potwierdzenia.

p.s. J.D - byłam w trakcie tworzenia. Są już wszystkie zdjęcia jakie znalazłam tu. Zdjęcie tytułowe też już jest. Przekopiowałam wszystkie możliwe i najważniejsze informacje :)

Edited by niki2117
Link to comment
Share on other sites

Wiem, że mogę edytować jednak to ważne info.

[B]Potrzebny numer konta do wpłat. Mamy pierwszą deklarację 50 zł.
Dostałam info na priv Fb i poprosiłam o deklarację w wydarzeniu, a żeby wszystko było klarowne.
Dodatkowo potrzeba numeru do osoby kontaktowej, która z pieskiem w miarę możliwości przebywa i będzie w stanie przekazywać informacje. PILNE !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Próbuję na wszystkie sposoby świata się czegoś dowiedzieć i przez fb pisząc do Kariny i tutaj. Mam nadzieję, że jakieś informację w końcu nadejdą, bo nam się ludzie zniecierpliwią. Dobrze jakby ktoś mógł się na ten temat wypowiedzieć na wydarzeniu. To naprawdę pilne nim ludzie się zniechęcą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...