Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

[quote name='kakadu']no :)
a jak śmiesznie stuka tym korkiem jak biegnie po asfalcie :)

zapomniałam chyba napisac, że pan doktor powiedział, że tusia może spokojnie juz obciążac tę nogę, więc się nie boję jak tak postukuje ;)
mała kuternoga :loveu:[/QUOTE]
:multi:
To kiedy na kuter się wybierasz z nogą...? :p

Link to comment
Share on other sites

dziś jedziemy na kontrolna wizytę; zobaczymy czy ta dziura po odleżynie się goi jak trzeba;
jakby co to mam też wizytę u stomatologa więc znowu mogę być w nienajlepszej kondycji ;) w razie czego napiszę smsa do edka ;)

a tusia wczoraj wczołgała sie pod kompostownik (stoi na palecie) i wyciągnęła jakąś wysuszoną, prawdopodobnie ubiegłoroczną, biedną sikorkę :(
ma nocha dziewczyna...
czasem bywa może brudny, czasem zasmarkany, ale swoje funkcje spełnia pierwszorzędnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']dziś jedziemy na kontrolna wizytę; zobaczymy czy ta dziura po odleżynie się goi jak trzeba;
jakby co to mam też wizytę u stomatologa więc znowu mogę być w nienajlepszej kondycji ;) w razie czego napiszę smsa do edka ;)

a tusia wczoraj wczołgała sie pod kompostownik (stoi na palecie) i wyciągnęła jakąś wysuszoną, prawdopodobnie ubiegłoroczną, biedną sikorkę :(
ma nocha dziewczyna...
czasem bywa może brudny, czasem zasmarkany, ale swoje funkcje spełnia pierwszorzędnie ;)[/QUOTE]

O, to ja widzę, że Tusinka ma wśród przodków jamnika :) Każdy jamnik to specjalista do wyniuchiwania rzeczy absolutnie niejadalnych, dla których z pasją wejdzie wszędzie, nawet tam, gdzie się nie da wejść... a zwłaszcza tam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']O, to ja widzę, że Tusinka ma wśród przodków jamnika :) Każdy jamnik to specjalista do wyniuchiwania rzeczy absolutnie niejadalnych, dla których z pasją wejdzie wszędzie, nawet tam, gdzie się nie da wejść... a zwłaszcza tam :)[/QUOTE]

Oj, uwierz cioteczko, że nie tylko jamniki wykazują takie skłonności :crazyeye: moja sunia - 100% kundelka - ma podobne skłonności, hehe.

Link to comment
Share on other sites

z tusią nie jest tak dobrze jakby mogło być, bo ta odleżyna jest wciąz bardzo duża, a tam nie ma żadnej miękkiej tkanki i pan doktor powiedział, że może wyjśc na wierzch kość :(
przypomniało mi sie, że sa jakieś opatrunki żelowe na odleżyny, ale nic konkretnego nie wiem; szkoda, że mi to nie przyszło do głowy przed wczorajszą wizytą, bo bym cos takiego kupiła i pan doktor by użył przy bandażowaniu; a tak to musiał kombinować, żeby miejsce dookoła odleżyny było wyżej, tak żeby opatrunek jak najmniej dotykał do niej, więc podłożył spora ilośc ligniny i noga jest mocno grubaśna, dlatego, że guz piętowy bardzo wystaje, i trudno jest tak go obandażować, żeby był jakby w dołku; za tydzień mamy rtg i juz chyba własnie ze względu na to, że ta noga się paskudzi, tusia zostanie bez opatrunku w ogóle;

z lapszych wieści - noga bardzo łądnie obrosła sierścią i to w sposób uderzająco szybki w porównaniu ze stanem sprzed tygodnia; jak pan doktor ją masował i troche drapał, to tusia zaczęła machac ogonkiem, a wiecie jak ona potrafi zamachać :loveu:

zdjęć nie mam, ale spróbuję wstawic filmik który nagrałam ja wróciliśmy z lecznicy i tusia pokazywała całemu światu, że oto juz jest na posterunku i niech się nikt nie waży drgnąć ;)

wizyta kosztowała 50,00 złotych; jak tz wypije kawkę :kaffee_2: to zrobi skan i mi prześle opis i paragon, bo zapomniałam wziąć z samochodu;


[SIZE=3][B]zapraszamy na seansik:[/B][/SIZE]
[video]http://tinypic.com/r/nd4vgh/6]View My Video[/video]

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']z tusią nie jest tak dobrze jakby mogło być, bo ta odleżyna jest wciąz bardzo duża, a tam nie ma żadnej miękkiej tkanki i pan doktor powiedział, że może wyjśc na wierzch kość :(

z lapszych wieści - noga bardzo łądnie obrosła sierścią i to w sposób uderzająco szybki w porównaniu ze stanem sprzed tygodnia; jak pan doktor ją masował i troche drapał, to tusia zaczęła machac ogonkiem, a wiecie jak ona potrafi zamachać :loveu:

[/QUOTE]

Bidna ta nasza Kruszynka z ta łapinką, bidna... Ale absolutnie cudownie ejst, ze ona sie tym nie rpzejmuje i ustawia okolicę, jak widac na załączonym filmiku. Opatrunek rzeczywiście ogromniasty, ale możę dzieki temu Tusia bęfdzie częściej łapkę stawiac na podłożu - idę tym tropem, ze jak duży to cięższy, to grawitacja zrobi swoje :)

A bandaż znowu w morskie motywy, kręcimy się wokół tych piratów i kręcimy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...