Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

Wpadam tylko przelotem z pozdrowieniami dla przecudnego Chomika i życzeniami udanego wypoczynku dla kakadu :)

A te druty to rzeczywiście jakieś pechowe, no, albo nasz Chomik ma drugie oblicze i np. nocami robi za superbohatera (raczej superpsa) i ratuje świat, a przy okazji druty pękają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']Wpadam tylko przelotem z pozdrowieniami dla przecudnego Chomika i życzeniami udanego wypoczynku dla kakadu :)

A te druty to rzeczywiście jakieś pechowe, no, albo nasz Chomik ma drugie oblicze i np. nocami robi za superbohatera (raczej superpsa) i ratuje świat, a przy okazji druty pękają :)[/QUOTE]
myślałam, że napiszesz, że nocami robi na drutach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kochani, miałam telefon z lecznicy, pani poinformowała mnie, że niestety 6 sierpnia operacja nie będzie mogła się dobyć w związku ze zmianą planów wakacyjnych pana doktora, przełożyliśmy więc wszystko na następny możliwy termin, czyli na 11 sierpnia; to będzie poniedziałek; nie nastawiam się zbytnio na to, że zabieg się odbędzie bo znając pecha tusi, to pewnie znowu coś wyskoczy; no ale termin jest nowy więc informuję; godzinę mamy "operacyjną" czyli 18:30, ale już nie po raz pierwszy się szykujemy i nic z tego nie wychodzi;
tusia w miarę dobrze znosi upały, siedzę z nią od tygodnia w domu, bo mam zapalenie tęczówki i praktycznie nie widzę po kroplach na jedno oko (muszę bardzo uważać, żeby chomika nie nadepnąć ;))
czekamy cierpliwie na 11 sierpnia; oby tym razem się udało;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kochani dziś potencjalnie dzień operacji; piszę potencjalnie, bo tyle już tych terminów było, że wole sie nie nastawiać, że dziś się uda;
właśnie dostałam smsa od edka, że trzyma kciuki za chomiczka; albo edek spać nie może, albo wysłał wczoraj tylko mój operator nierychliwy ;)
tak czy owak dziękujemy edziu za pamięć :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...