Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

[quote name='kakadu']najgorsze jest to, że mnie się wydaje, że mówię zupełnie normalnie; dopiero potem jak się odsłucham to jest wielkie zaskoczenie ;)[/QUOTE]

Nic sie nie martw kakadu, żebyś moją Mamę słyszała - ona altem normalnie nadaje :) Nie dość, ze takie sepleniochy to jeszcze operowym tonem - wszystkie psy na osiedlu już to znają :)

Link to comment
Share on other sites

kochane ciotki, dostałam info od mojej znajomej, która działa w markach; jej koleżanka (w sumie też ją znam), która daje psom i kotom bdt, przeszła udar i teraz jest w szpitalu; w domu zostala jej nieletnia córka z 18 psami i 15 kotami...
zajrzyjcie - może cos poradzicie?
będę wdzięczna za zapraszanie na wątek; może znacie kogoś od terierów?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-ps%C3%B3w-i-15-kot%C3%B3w-w-markach-czeka-na-pomoc?p=20492951#post20492951"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240308-opiekunka-po-udarze-18-psów-i-15-kotów-w-markach-czeka-na-pomoc?p=20492951#post20492951[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']cholera, się odsłuchałam na tym filmie...
czy wy tez tak seplenicie do swoich psów???
nawet nie miałam świadomości, że tak robię... :oops::oops::oops:[/QUOTE]
Jasne ,ze ciumkam do nich i mówię jak do małego dziecka. Jak się na tym złapię, to przestaję , ale trudno mi to przychodzi.
kakadu , nie martw się więc , nie tylko TY tak masz. Nawet mój mąż czasami się zapędza i ciumka do nich,a już do suniek w DT to obowiązkowo.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']Ciotka inka, nic nie przyszło jak rany dydy :shake: Też się dziwię. A że się cieszę, wiadoma rzecz - chomiczki w roli zaprzęgu psiego to jest to, co tygryski lubią najbardziej :evil_lol:[/QUOTE]
No tom w nerwach cała... :nerwy:
A chomiczków nie można zaprzęgać! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']cholera, się odsłuchałam na tym filmie...
czy wy tez tak seplenicie do swoich psów???
nawet nie miałam świadomości, że tak robię... :oops::oops::oops:[/QUOTE]

A ja nie seplenię:-)
Ani do psów ani do dzieci.
Ależ ona jest fajna, i taaaka szczęśliwa:-)
Bardzo mocno trzymam kciuki za poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

zabieg dziś o 18:30; to znaczy mamy się zgłosić do kliniki na tę godzinę, a o której się zacznie to nie wiem;
spałam kiepsko, jak budzik zadzwonił o 4:30 to z ulgą wstałam;
śniło mi się, że znalazłam jakieś trzy takie same chomiki jak tusia, nie mogłam ich dogonić, bo szybko uciekały;
i jeszcze, że z dachu urywały się wielkie kawałki lodu, tusia stała i na mnie patrzyła, a ja biegłam, żeby ja stamtąd zabrać;
regularna schiza przedoperacyjna;
zrobiłam śmieszne zdjęcie i nagrałam trzy filmiki ze spaceru, ale jakos nie mam nastroju na żarty; wybaczcie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']Ciotki, to od 18 (profilaktycznie trzeba zacząć wcześniej) mobilizacja i kciukotrzymanie. kakadu, trzym się, my wirtualnie z Tobą i Chomiczkiem cały czas.[/QUOTE]
dziękuję;
dobrze, że jestem w pracy bo bym chyba oszalała;
dopóki po operacjach wszystko było ok, to się wcale nie bałam; wystarczyła śmierć rysia i koli i teraz już panikuję za każdym razem i boję się nawet głupiego czyszczenia zębów; zapytajcie edka jak go męczyłam przez telefon przed sterylizacją tusi...
mama juz się szykuje; zostanie z nami przez tydzień; mam nadzieję, że to wystarczy, żeby chomiczka przypilnować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...