Jump to content
Dogomania

Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)


koelka

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koelka']Bardzo Ci dziękuję. Ja rozsyłałam zapytania po hotelikach/DT i trochę zaproszeń. Jutro dzwonię do tej Pani, u której jest sunia, może wyproszę jeszcze kilka dni i zdarzy się jakiś cud...[/QUOTE]

Dziękować nie trzeba ;)

Kasa poleciała. Ten sam bank, to pewnie juz masz na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem u bidusi. To niesamowite wczoraj jak odbierałam ze schronu w Zabrzu Piszczałkę widziałam identycznego psiaka lezącego w legowisku w budynku administracji. Pogłaskałam go, młodziutkie cudo, klon....Oczywiście dużo grubszy od niuni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Jestem na wezwanie MALWY. Co ona biedna przeszła :( Coś jednorazowo podeślę, ale czekam na jakiś przypływ gotówki:([/QUOTE]

[quote name='makub']Proszę o konto - coś prześlę[/QUOTE]

[quote name='ewu']Jestem u bidusi. To niesamowite wczoraj jak odbierałam ze schronu w Zabrzu Piszczałkę widziałam identycznego psiaka lezącego w legowisku w budynku administracji. Pogłaskałam go, młodziutkie cudo, klon....Oczywiście dużo grubszy od niuni.[/QUOTE]

Dziękuję wszystkim za przybycie.

Głupio to zabrzmi, ale w kupie siła! Wiecie o co chodzi.................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']100km masz do hotelu Psanatorium - tam mają kojce wewnetrzne.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca[/URL][/QUOTE]
Dzięki za reklamę;)

[quote name='toyota']Wszyscy pewnie spłukani. Ja mam zoo w domu na utrzymaniu :(.

Może ktoś mógłby jej fb zrobić, zawsze to szerszy zasięg do szukania pomocy.[/QUOTE]
Dawno Cię nigdzie nie widziałem:)


Już za raz odpisuję na wątku hotelu i tutaj...

Link to comment
Share on other sites

Od kilku dni mamy w hotelu prawie identyczną sunię, ale w nieco lepszej kondycji:roll:

Podstawowe pytania o agresję:
- toleruje obecność innych psów?
- jak w stosunku do ludzi przy bliskim kontakcie? Np zapinanie smyczy.
- napisałaś, że złapała tamte dziecko za rękę. Było to poważne ugryzienie czy takie złapanie, które prawie nie zostawia śladu i raczej nie boli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Od kilku dni mamy w hotelu prawie identyczną sunię, ale w nieco lepszej kondycji:roll:

Podstawowe pytania o agresję:
- toleruje obecność innych psów?
- jak w stosunku do ludzi przy bliskim kontakcie? Np zapinanie smyczy.
- napisałaś, że złapała tamte dziecko za rękę. Było to poważne ugryzienie czy takie złapanie, które prawie nie zostawia śladu i raczej nie boli?[/QUOTE]

Witam,

- sunia toleruje inne psy, choć kontakt miała niewielki
- do obcych ludzi wycofana, boi się podejść, teraz kurczowo trzymała się Pani, u której obecnie przebywa, chowała się za nią. Ale podczas interwencji, kiedy nie znała żadnych osób, bez problemu dała sobie zapiąć smycz, włożyć siebie do auta, zero agresji, szukała kontaktu fizycznego, w aucie wchodziła na kolana itp.
- dziecko złapała lekko, nie było śladu i starszego pana za nogawkę, kiedy się odwrócił. Pani sądzi, że jest zazdrosna o nią.

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję - pewno sunia znów mi się dziś przyśni... Ona nawet nie wie, że przesądzają się w tej chwili jej losy:( Pewno myśli, że ma dom na zawsze... Ehh, mam nadzieję, że będzie mogła tam zostać choć jeszcze kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie Malwy. Biedactwo :( Boże, widzisz i nie grzmisz!
Postaram się coś w najbliższym czasie suni przesłać, muszę się tylko ogarnąć finansowo, poproszę o numer konta.[/QUOTE]

Dziękuję, już przesyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Witam,

- sunia toleruje inne psy, choć kontakt miała niewielki
- do obcych ludzi wycofana, boi się podejść, teraz kurczowo trzymała się Pani, u której obecnie przebywa, chowała się za nią. Ale podczas interwencji, kiedy nie znała żadnych osób, bez problemu dała sobie zapiąć smycz, włożyć siebie do auta, zero agresji, szukała kontaktu fizycznego, w aucie wchodziła na kolana itp.
- dziecko złapała lekko, nie było śladu i starszego pana za nogawkę, kiedy się odwrócił. Pani sądzi, że jest zazdrosna o nią.[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź! Zapowiada się całkiem dobrze. Jutro o tym porozmawiam z właścicielką hotelu i dam znać.

Jak widzę co ludzie robią z normalnych psów, że później są wystraszone, chude z ogonem pod szyją to jestem za prawem "oko za oko", ale niedoczekanie moje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Dzięki za odpowiedź! Zapowiada się całkiem dobrze. Jutro o tym porozmawiam z właścicielką hotelu i dam znać.

Jak widzę co ludzie robią z normalnych psów, że później są wystraszone, chude z ogonem pod szyją to jestem za prawem "oko za oko", ale niedoczekanie moje...[/QUOTE]

A ja powiem ostrzej, czasami to mam ochotę wziąźć takiego za mordę, na łańcuch i przykuć do budy, nie dałabym wody, a chleba to tylko suchego, jakbym pamiętała.
A niechby taka menda to samo przeszła, od razu zmieniłaby stosunek do zwierzaków.............albo i nie.

Link to comment
Share on other sites

ja Dejzi widziałam raz i wg mnie (sama mam suke z agresją lękową) Dejzi ugryzła w sytuacji dużego napięcia, kiedy zamieszanie i chaos był juz dla niej nie do zniesienia - gdy dzieci bawiły sie, przepychały i piszczały, ojca ugryzła podczas powitania "w drzwiach" kilku osób, poklepywania się witających osób itp. NIe ugryzła w sytuacji kiedy była do czegoś zmuszona - do kontaktu, dotyku.

Uważam, że towarzystwo pewnego sie, zrównoważonego psa pomogłoby jej się otworzyć na świat, byłby jej buforem bezpieczeństwa ;-)

Plusem jest też jej łakomstwo ... łatwo będzie ją motywować w ten sposób.

Na smyczy początkowo walczy z takim ograniczneiem swobody ale po chwili poddaje się woli człowieka, tylko trzeba stanowczo i konsewetnie ja prowadzić.

Trzymam kciuki, żeby Dejzi się udało ... w tym momencie agresja nie jest jej sposobem na obronę, narazie wybiera unikanie ... ale w schronie czy w niewłaściowych rękach szybko nauczy się, że gryzienie jest skutecznym sposobem na pozbycie się ludzi :-(.


edit: robi się [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238352-rękodzieło-dla-przerażonej-Dezji-do-15-01-br-do-20-00?p=20246339#post20246339"]bazarek RĘKODZIEŁO[/URL][/B], za jakąś chwilę będzie czynny ... zapraszam do kupowania, podrzucania, reklamowania :-)

Edited by Kajusza
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...