Jump to content
Dogomania

Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)


diana79

Recommended Posts

marznie na dworku ten biduniek przecie:modla: , ja myslalam ze jest w ciepelku:-(
zobaczcie kochane Zahirka , jaki cudny , jaki podobny do Uszatka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223225-Niepełnosprawny-ONek-potrzebne-deklaracje-i-masa-ogłoszeń!!!?highlight=zahir+hotelu[/URL] te ucholki niesamowite , jak braciszkowie

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']tak bo Ciebie od razu wpisałam do wpłat które już weszły na konto, już dopisuję też do deklaracji jednorazowych dzieki za info :)



tak bo najpierw wpisałam ile wpłynęło na konto czyli 15zł a wcześniej napisałaś że wpłacisz dyszkę dlatego w deklaracjach jest 10zł już zmieniam dzięki za info :)



konto wysłane dziekuję :)



Uszatek już jest bezpieczny :) obecnie jest w fundacji Nadir pod opieką weta na obserwację i jak wszystko będzie dobrze to pójdzie do domowego DT który jest obok fundacji :)


bardzo wszystkim dziękuję za obecność na wątku za bazarki za wszystko co robicie dla Uszatka :loveu::multi:[/QUOTE]

Cudownie, że Uszatek już bezpieczny :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']było by super bo za oknem mrozy a on taki chudziutki :( Dianko a może by mu na grzbiet wrzucić jakiś kapok ze starego bezrękawnika albo kurtki ....czy sweter ...widziałam ten patent u Emiś ;) super rzecz i grzbiet nie marznie ;)[/QUOTE]
..to dobry pomysł bo gdy spoglądam za okno,patrzę na termometr :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']hej a ja nie dostałam pw z numerem konta:( a potem zapomnę i będzie że jestem niesłowna[/QUOTE]

Maszko kochana jak tylko Diana się zjawi na pewno wyśle :) ślicznie Ci dziękuję :*
Tak bym chciała aby Uszatek był już w domowym DT ...przeraża mnie ta pogoda ..strasznie zimno na zewnątrz :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']Uszatek już bezpieczny :) razem z Dżekim :) [B]oba psiki zawieźliśmy do Pani Izy z fundacji Nadir (mieszka zaraz obok DT gdzie psiaki trafią)[/B]
Uszatek został tam zbadany przez weta, ogólnie wszystko jest dobrze, temp. trochę podwyższona ale to może być spowodowane stresem, uszka brudne do czyszczenia, serce ok, narośl na brzuchu nie jest groźna, to jest przerost, zgrubienie samej skóry, nawet to nie obejmuje tkanki, jak dobrze zrozumiałam, ma kilka brodawek większych, może już za tydzień jak się go podkarmi to będzie miał to usunięte, to nic groźnego
w schronisku miał wczoraj robione badania krwi, wyniki dopiero poznamy w poniedziałek
[B]Uszatek na kilka dni zostanie na obserwacji pod okiem weta w fundacji Nadir, w kojcu gdzie ma ocieploną budę i będzie wypuszczany na wybieg, jak wszystko będzie dobrze, nie będzie miał biegunek i nie będzie żadnych problemów to trafi do domowego Dt o którym była mowa :)[/B]
Uszatek jest cudownym psem, bardzo wesoły, cieszył się ogromnie jak go zabraliśmy ze schronu, w aucie grzecznie siedział, weterynarzowi pozwolił się zbadać od góry do dołu ;) zero agresji, bał się trochę ale nie było paniki :) super pies :)

zaraz wstawię kilka fotek a dzisiejszej akcji :)[/QUOTE]

ja zrozumiałam że do domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']tak to zrozumiałam :( może uda mu się chociaż ten kubraczek na grzbiet założyć :([/QUOTE]

Trzymajmy mocno kciuki, będzie dobrze. I tak cudownie szybko udało się go wyciągnąć ze schronu, wierzę, że ktoś z fundacji mysli o nim i zadba o niego.

Link to comment
Share on other sites

Sciskamy mocno za zdrowenko[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce6.gif[/IMG] Uszatkowe i zapraszamy na bazarus , w polowie dla Uszatenka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238891-Paco-Rabanne-Milion-dla-suni-z-lasu-i-Uszatka-od-20-01-1-02-godz-22-00[/URL] zapraszamy razem z ciocia kochana [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]rzeczy podarowala cudna nasza Ania Piurek[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dianko ciocia Bjutka pisała że wpłaciła Uszatkowi 25 zł :)[/QUOTE]

bardzo przepraszam:oops: oczywiście wpłaciła 25zł, 15zł wpłacił mi ktoś na innego psa a ja na szybko źle z rubryki odczytałam, bardzo dziękuję za spostrzegawczośc i będę bardzo wdzięczna jak mnie cioteczki będziecie pilnowac z tymi wpłatami bo ja mam ostatnio urwanie głowy ze wszystkim i mogę coś znów namieszać :oops:
jeszcze raz bardzo przepraszam :oops:

[quote name='masza44']hej a ja nie dostałam pw z numerem konta:( a potem zapomnę i będzie że jestem niesłowna[/QUOTE]

[COLOR=#000000]przepraszam już przesyłam konto, jeżeli jeszcze komuś nie wysłałam to bardzo prosze o info
ostatnio tyle się działo wszystkiego że mogę tego nie ogarniać [/COLOR]:oops:[COLOR=#000000] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...