Jump to content
Dogomania

Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)


diana79

Recommended Posts

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/serce7.gif[/IMG]Sciskuniamy za Uszatenka :iloveyou:ciekawe jak minela nocka w nowym miejscu?
Ciociu Aniu Piureczkowa moja:buzi::bye::klacz:zrobimy razem bazaruniek dla serdunka Uszunka:iloveyou:bo pewnie masz ciociuniu jakies cudenko :Cool!::x-mas:na bazarusiek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']mojej wpłaty nie ma w wykazie - 10 zł - Bożena Sobieszek, sama się pytałaś od kogo...[/QUOTE]

tak bo Ciebie od razu wpisałam do wpłat które już weszły na konto, już dopisuję też do deklaracji jednorazowych dzieki za info :)

[quote name='saphira18']u mnie wpisane najpierw 15 zł,a w kolejnym poście w jednorazowych 10zł;)
wpłacone 15[/QUOTE]

tak bo najpierw wpisałam ile wpłynęło na konto czyli 15zł a wcześniej napisałaś że wpłacisz dyszkę dlatego w deklaracjach jest 10zł już zmieniam dzięki za info :)

[quote name='WiosnaA']Jestem na zaproszenie Martiki ..:smile:..stałej deklaracji dać nie mogę , ale jednorazowo jakiś grosik wpłacę ;).[/QUOTE]

konto wysłane dziekuję :)

[quote name='DONnka']Cioteczki, macie już jakiś pomysł, gdzie zabrać Uszatka ?
[B]A moja deklaracja oczywiście stała [/B]:) Jakoś wysupłam jeszcze ;)[/QUOTE]

Uszatek już jest bezpieczny :) obecnie jest w fundacji Nadir pod opieką weta na obserwację i jak wszystko będzie dobrze to pójdzie do domowego DT który jest obok fundacji :)


bardzo wszystkim dziękuję za obecność na wątku za bazarki za wszystko co robicie dla Uszatka :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wpłaciłam obiecane 20 zł.

Czy coś już wiadomo co to za paskudztwo na brzuszku ma Uszatek?[/QUOTE]

bardzo dziekuję :)

to nic groźnego, to jest jakaś przerośnięta narośl, fałda skóry, nie jest związane z tkanką łączną, za tydzień może już będzie miał to usunięte :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Dziewczyny Kochane, a czy moge prosić o pomoc i tu :

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238219-CEGIEŁKOWY-NA-ŻYCIE-DLA-ZAGŁODZONEGO-PSA!-DO-20-01-13-r-godz-22-00?p=20232042#post20232042"][COLOR=#4444FF]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20232042[/COLOR][/URL]

Dziękuję. MALWA[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']bardzo dziekuję :)

to nic groźnego, to jest jakaś przerośnięta narośl, fałda skóry, nie jest związane z tkanką łączną, za tydzień może już będzie miał to usunięte :)[/QUOTE]


Ufffffffff, dobrze, ze nie jakies raczysko.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']było by super bo za oknem mrozy a on taki chudziutki :( Dianko a może by mu na grzbiet wrzucić jakiś kapok ze starego bezrękawnika albo kurtki ....czy sweter ...widziałam ten patent u Emiś ;) super rzecz i grzbiet nie marznie ;)[/QUOTE]

a to dobra myśl bo też mnie martwi że idą mrozy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...