Jump to content
Dogomania

Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu


monika55

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Suczka wygląda na mix pinczera średniego - doberman to pinczer olbrzymi. Na średniego wskazują proporcje ciała i wielkość głowy, oczu itd. Ma białe znaczenia więc z pewnością jest mixem - rasowe i w typie rasy nie mogą tego mieć. Ma znakomite palenia i piękne wybarwienie + kolor tęczówki . Wiele rasowych może jej pozazdrościć :)

Sądząc po opisie jej zachowań - ktoś, kto ją adoptuje będzie miał cudowną przylepkę.

Link to comment
Share on other sites

Znajoma podpowiedziała mi, że Migotka to mix pinczera średniego. Wielkość głowy i proporcje ciała ma charakterystyczne dla rasy. Ale to mix bo ma białe znaczenia. Chcialabym zabrać ją na spacer w weekend jesli nie będzie masakrycznej pogody.
Zaraz jej zrobie kilka ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

O dziękuje Draculko za zajrzenie do jej wątku. :) :) :)

Wrzuciłam ją na miau do działu Zwierzyniec ogólny, zaraz klepne kolejne ogłoszenia.
[url]http://jastrzebiezdroj.olx.pl/mlodziutka-mix-pinczera-sredniego-schronisko-jastrzebie-zdroj-iid-473632406[/url]

Edited by alina71
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']malutka jest taka do kolana;-) dzisiaj do domu pojechała sunia która była u mnie na tymczasie i rozglądam sie za jakaś nową sunią dało by się ją sprawdzić na dzieci? bo sunie chyba akceptuje mam yorka sunie.[/QUOTE]
Kurcze a dzisiaj była mała gromadka dzieci - pojechały z adoptowanym psiakiem do domku. Mogliśmy sprawdzić na dzieci ... No nic może jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...