Jump to content
Dogomania

Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aferka'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Marzena kaska za usg Liry wypłyneła na moje konto[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Dziękuję za potwierdzenie :)
Dopisałam już do wydatków

[quote name='Emma53']Ja też mam nowe zdjęcia Tory:

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3418/a6790a41845ecfc7med.jpg[/IMG][/QUOTE]


[SIZE=3][B]Czyli nie muszę już wysyłać ? [/B];)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka'][B]DONnka - tekst do ogłoszeń dla Cywila (do korekty) :). Lilka - czy zgadzasz się z tym, może warto coś miłego dopisać?[/B]

Cywil – przepiękny owczarek niemiecki

Cywil to przepiękny, miły i mądry owczarek niemiecki. Został zabrany ze schroniska przez wrażliwych na psią krzywdę ludzi. Nie znamy jego historii.
Cywil został przebadany, odrobaczony i zaszczepiony na choroby wirusowe. Jest zdrowy i w bardzo dobrej kondycji. W najbliższym czasie zostanie wykastrowany. Weterynarz ocenił jego wiek na 6 lat. Pies przebywa obecnie w hotelu. Opiekunka Cywila jest nim zachwycona: jest nieagresywny w stosunku do ludzi i innych psów, czujny, zainteresowany tym co dzieje się wokół, chętny do spacerów i zabawy, przewidywalny. Niesamowicie lgnie do człowieka. Dla owczarka kontakt ze swoim właścicielem jest ważniejszy od strawy. W schronisku właśnie tego kontaktu mu brakowało. Cywil szuka Człowieka, którego wreszcie będzie mógł obdarzyć swoją bezgraniczną owczarkową wiernością, lojalnością i przyjaźnią, nieporównywalną z niczym innym. Kto miał owczarka, wie o czym piszę.
Cywil przebywa na Śląsku, możemy pomóc w transporcie do nowego domu.
Kontakt:[/QUOTE]

[B]Betko[/B], dziękuję za piękny tekst :loveu:
Jeśli Lilka potwierdza, to ja nie mam zastrzeżeń
Pozwolę sobie tylko usunąć zdanie na temat pomocy w transporcie, żeby nie naprowadzać ludzi na taki pomysł ;)
I warto byłoby też dopisać info o wizycie p/a i umowie adopcyjnej

Link to comment
Share on other sites

To dajcie znać kiedy posłać ogłoszenia. DONnka proszę popraw ten tekst:modla:

Zapraszam na bazarek w 1/2 dla Gliniaków
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239817-Porcelana-kosmetyki-i-byle-co-na-d%C5%82ugi-po-ON-ce-Kasii-i-dla-On-k%C3%B3w-z-Glinna"]Porcelana, kosmetyki i byle co na długi po ON-ce Kasii i dla On-ków z Glinna[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']To dajcie znać kiedy posłać ogłoszenia. DONnka proszę popraw ten tekst:modla:

Zapraszam na bazarek w 1/2 dla Gliniaków
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239817-Porcelana-kosmetyki-i-byle-co-na-długi-po-ON-ce-Kasii-i-dla-On-ków-z-Glinna"]Porcelana, kosmetyki i byle co na długi po ON-ce Kasii i dla On-ków z Glinna[/URL][/B]

[/QUOTE]

Poprawię oczywiście :)
I wstawię do jednego postu z wybranymi do ogłoszeń kilkoma fotkami Cywila :)

Dziękuję za wszystko - za bazarek też :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Zwolniło nam się miejsce w hoteliku jak macie potrzebę to proszę o kontakt:lol:[/QUOTE]

Przepraszam, że się wtrącam, ale może pomyślcie Cioeczki o tych dwu tatuażowych ONKACH z Łodzi ze Zdrowia, co przybłakały się komuś do ogrodu, a nie mogą tam PODOBNO dłużej zostać ( była o nich wzmianka na jakimś wątku).

Link to comment
Share on other sites

Przelewam dla Onków z Glinna 150 zł z torebkowego bazarku Cantadorry.:lol:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238973-ZAKO%C5%83CZONY-!-Torebki-Guess-pasek-C-Klein-na-bazarku-Cantadorry-do-31-01-2013-r/page12[/url]
Gdy pieniądze wpłyną, prosze o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania II']Przepraszam, że się wtrącam, ale może pomyślcie Cioeczki o tych dwu tatuażowych ONKACH z Łodzi ze Zdrowia, co przybłakały się komuś do ogrodu, a nie mogą tam PODOBNO dłużej zostać ( była o nich wzmianka na jakimś wątku).[/QUOTE]

[quote name='Amadorka']Dziewczyny znalazły dziś właściciela po tatuażu suk,odebrał je.[/QUOTE]

Ufff, no to sprawa załatwiona :)
Wprawdzie trochę mnie martwi fakt, że wcześniej jakoś ich nie szukał, ale .... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...