Jump to content
Dogomania

Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anett']Przeszukałam trochę net, nie miałam pojęcia, że jest tyle zaginionych owczarków:shake:, niestety nie trafiłam na żaden ślad tych oneczek...[/QUOTE]

[quote name='Pyrdka']Ja tez przeszukałam. Nie ma ogłoszeń.[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny :loveu:
[B]Pyrdka[/B], wiadomo już może, czy sunie mają chipy ?
Czekam na wiadomość od p. Ewy :roll:

[B]A wracając do Liry i Cywila...[/B]
Kasia mówi, że cieczka u Liry już się właściwie skończyła, a zatem nie ma na co czekać
Trzeba diagnozować dalej dziewczynę, żebyśmy w końcu wiedzieli na czym stoimy
Nie chciałabym, żeby Lira zbytnio się u Kasi zasiedziała, bo im dłużej u Niej jest tym trudniej będzie jej się odnaleźć w nowym domu
[B]Poprosiłam Kasię, żeby umówiła Lirę na przyszły tydzień na USG jamy brzusznej oraz RTG klatki piersiowej i jamy brzusznej[/B]
Chcę wykluczyć przerzuty z tego guza, zobaczyć jak wyglądają narządy wewnętrzne, płuca i kręgosłup.
[B]Przed kastracją chciałabym tez profilaktycznie zrobić morfologię i biochemię Cywilowi[/B]
[SIZE=3][B]Co Wy na to ???[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Kochani, nikt nie zgłosił się po sunie [/B][/SIZE][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG]
Dziś dostałam wiadomość, że trzeba je szybko zabierać
Chcemy wziąć młodszą pod skrzydła SKARPETY. Starsza ma szansę na domek
Mam miejsce u Amadorki
Transport będzie załatwiony albo gratis albo za koszty benzyny.

[SIZE=3][B]I tu [SIZE=3]wielka [/SIZE]prośba...
Jako, że to będzie już 3 psiak z Glinna pod opieką SKARPETY proszę Was ponownie o[SIZE=3] pomo[SIZE=3]c[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE] :modla: :modla: :modla:
Każda złotówka na wagę złota !!!
[B]Jak widać sunia jest młodziutka, nie ma jeszcze 2 lat. Jest śliczna i zadbana. Jeśli jej nie zabierzemy istnieje duże ryzyko, że trafi do jakiegoś pseudo. Powinna szybko znaleźć domek.
Pomożecie ???[/B]

[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2866/dsc3452p.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Wysępiłam dyszkę, chociaż tyle dla suni! Marzku czy na Twoje konto słać?[/QUOTE]

Dzięki [B]Marysiu[/B] :loveu: Tak, na moje konto :)
[SIZE=3][B]Każdy grosz się przyda, bo zabieramy do hotelu jednak obie sunie
Potencjalny domek dla starszej okazał się nieodpowiedni [/B][/SIZE]:roll:

Dziś zrobiłam przelew 300 zł za hotelik Cywila.
Jutro Lira ma USG i RTG, a za chwilę Cywil badania krwi, więc wydatków szykuje się sporo :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie wiem, czy nie lepiej buyłoby gdyby suni załozyc oddzielny wątek.[/QUOTE]

[quote name='Cantadorra']Może faktycznie lepiej założyć nowy wątek....[/QUOTE]

Pomyślę o tym, jak sunie dojadą do hoteliku
Nie mogłam pozwolić, żeby starsza trafiła do gospodarstwa jako pies stróżujący :roll:
Zasługuje na lepszy los

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Pomyślę o tym, jak sunie dojadą do hoteliku
Nie mogłam pozwolić, żeby starsza trafiła do gospodarstwa jako pies stróżujący :roll:
Zasługuje na lepszy los[/QUOTE]
podziwiam Cię DONnka:loveu:, cztery psy, nie możesz z tym zostać sama:roll:.... Tak sobie myślę czy w ramach Skarpety możnaby stworzyć proceder podopiecznych stałych bo na dziś kryteria pomocy są dość ściśle określone i czasem trudno je przeskoczyć. Może to byłby zawiązek fundacji, można by może pozyskać hoteliki, które są skłonne zajmować sie potrzebującymi owczarkami
czy sunie jadą do tego samego hoteliku?
może warto wydarzenie na fb założyć? nie wiem tez czy nie warto by Skarpeta miała swoją stronę na fb gdzie zamieszczalibyśmy i ogłaszali owczarki do adopcji taka alternatywa owp tyle, że wymagałaby solidnej informacji i aktualizacji?

pomyslę ilę mogę wyskubać dodatkowo na Twoich podopiecznych i wyślę ze skarpetówką ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']podziwiam Cię DONnka:loveu:, cztery psy, nie możesz z tym zostać sama:roll:.... Tak sobie myślę czy w ramach Skarpety możnaby stworzyć proceder podopiecznych stałych bo na dziś kryteria pomocy są dość ściśle określone i czasem trudno je przeskoczyć. Może to byłby zawiązek fundacji, można by może pozyskać hoteliki, które są skłonne zajmować sie potrzebującymi owczarkami
czy sunie jadą do tego samego hoteliku?
może warto wydarzenie na fb założyć? nie wiem tez czy nie warto by Skarpeta miała swoją stronę na fb gdzie zamieszczalibyśmy i ogłaszali owczarki do adopcji taka alternatywa owp tyle, że wymagałaby solidnej informacji i aktualizacji?

pomyslę ilę mogę wyskubać dodatkowo na Twoich podopiecznych i wyślę ze skarpetówką ;)[/QUOTE]

Dzięki [B]Joluś[/B] :loveu:
Tak, obie sunie jadą do Amadorki :multi:
One będą jakby pod patronatem SKARPETY ;)
Wydarzenie zrobię pod koniec tygodnia jak będę miała ferie zimowe, bo teraz jestem zawalona robotą
SKARPETA niedługo będzie miała swój profil na fb :multi:
Czekamy ciągle na sformalizowanie jej statusu
Wtedy będziemy myśleć o tym, o czym piszesz :)

[quote name='Pyrdka']Do kojca tez byśmy nie wydały.[/QUOTE]

No i tu się zgadzamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']dzwoniła Lilek, która jest z Kasią u weta w Płocku, żeby powiedzieć, że Wolwo już po zabiegu odjajczania
niestety biedna Lira wylądowała natychmiast na stole operacyjnym, bo na usg wyszło zaawansowane ropomacicze :([/QUOTE]

o kurcze:-( trzymamy kciuki!!

Link to comment
Share on other sites

No i chyba wykrakałam [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley5.gif[/IMG]
Jak dowiedziałam się, że Lira "dostała cieczkę" ciągle prześladowała mnie myśl o ropomaciczu :shake:
Zamęczałam Kasię pytaniami ....
Czasem nie cierpię mieć racji [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley19.gif[/IMG]
Jak to dobrze, że zdecydowaliśmy się na to USG !!!
[B]Kasia mówi, że Lira zniosła zabieg dobrze, jest już całkowicie przytomna[/B] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley4.gif[/IMG]
Leży sobie teraz w fartuszku i odpoczywa.
Kontrola za 10 dni
[B]Koszt zabiegu + leki wyniósł po zniżce 350 zł[/B]
Jak tylko otrzymam numer konta lecznicy zrobię przelew

Trzymajcie kciuki, żeby dobrze się goiło [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley20.gif[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...