Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='bbgm']Jeśli chodzi o Zeusa to się znalazł.[/QUOTE]

Chodzi o to, ze nie pamietam jak mial na imie. To amstaf z ul. Sobieskiego. Mam info, ze gosc zneca sie nad psem. Kopie go buciorami, podnosi na łancuchu do gory. Bije piescia po glowie. Robi to przy ludziach. Wiem od osoby mieszkajacej w tym bloku, ma zglaszac, albo juz zglosila. Powiedziala mi, ze sie boi, bo jak sie wyda ze to ona, to gosc na pewno zrobi krzywde jej suczce, a i ludziom potrafi samochod porysowac, albo powietrze spuscic z kol. Chcialam zeby Zuza wiedziala, bo kto wie, moze to wlasnie ten piesek. Martwila sie o niego.

Napisalam do niej kilka dni temu pw, ale nie odpisala, bo ostatnio nie wchodzi na dogo. Wiem, ze jest na forum amstafow, ale zapomnialam hasla. No i znalezc watka nie umiem.Chcialam zadzwonic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']jaanna019, o matko! A gdzież Ty takie syfy wynajdujesz, na dodatek z pieskami....?:shake: W naszym mieście?[/QUOTE]
Hera w Białymstoku i to prawie w samym centrum. Jeśli jej czegoś nie znajdę to zawiozę ją do schroniska, lepsze to niż warunki w jakich żyje. Ona jest adoptowana ze schroniska jako szczeniak i tak ją ludzie zmarnowali :( Pomysłów już brakuje, bo ona powinna iść do człowieka, który z nią popracuje, w schronie nikt jej nie wyprowadzi na prostą a w takim stanie psychicznym nikt jej nie adoptuje i zostanie tam do końca swoich dni.
Bosy to super pies. Strasznie mi skruszył serce :( początkowo go się bałam bo szczerzył zęby i warczał ale szybko dał się przekonać, że nie jestem taka strasznie zła ;) dawał się głaskać, naskakiwał na mnie łapami a jak odchodziłam to piszczał i się rwał za mną. No ale co zrobić jak nie mam jak go zabrać do siebie? On ma właścicielkę, która go nie krzywdzi tylko brak świadomości jak to na wsi. To starsza pani, która i sił i zdrowia już nie ma ale dba o niego jak umie. Dostał budę, zapas karmy, ale chciałabym dla niego lepszego życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']
To Bosy ze swoją nową budą
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1304/e1ee04bd13f7d979med.jpg[/IMG][/URL]

Jest moją słabością:oops: początkowo myślałam, że chce mnie zjeść ale po 10 minutach:loveu: już był na tyle obłaskawiony, że piszczał jak odchodziłam:-( Niby ma już lepiej ale bardzo chciałbym żeby miał jeszcze lepiej.[/QUOTE]

to znaczy że wcześniej w tej beczce spał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Chodzi o to, ze nie pamietam jak mial na imie. To amstaf z ul. Sobieskiego. Mam info, ze gosc zneca sie nad psem. Kopie go buciorami, podnosi na łancuchu do gory. Bije piescia po glowie. Robi to przy ludziach. Wiem od osoby mieszkajacej w tym bloku, ma zglaszac, albo juz zglosila. Powiedziala mi, ze sie boi, bo jak sie wyda ze to ona, to gosc na pewno zrobi krzywde jej suczce, a i ludziom potrafi samochod porysowac, albo powietrze spuscic z kol. Chcialam zeby Zuza wiedziala, bo kto wie, moze to wlasnie ten piesek. Martwila sie o niego.

Napisalam do niej kilka dni temu pw, ale nie odpisala, bo ostatnio nie wchodzi na dogo. Wiem, ze jest na forum amstafow, ale zapomnialam hasla. No i znalezc watka nie umiem.Chcialam zadzwonic.[/QUOTE] Jakieś bzdury piszesz Pipi,bo ten pies od dawna nie jest u tego faceta.Facet zapadł się pod ziemię,był poszukiwany przez policję do innej sprawy a zuza zgłosiła też sprawę z psem,po kilku miesiącach pies się odnalazł w okolicach Hajnówki.Obecnie jest w nowym domu w Narewce czy w Narwii-nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Jakieś bzdury piszesz Pipi,bo ten pies od dawna nie jest u tego faceta.Facet zapadł się pod ziemię[/QUOTE]

dlaczego zaraz "bzdury" ? Czy to zle, ze skojarzylam z tym od Zuzy911? Skad niby mialam wiedziec, ze pies sie odnalazł? Facet mieszka w tym samym bloku i kto wie? moze to ten sam czlowiek? i znowu ma psa. Traktuje go bardzo zle.

Dziekuje za odpowiedz i przepraszam, ze sie wtracam. W taki sposob ludzie ucza sie zeby nie reagowac.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję, je zeli Pan nie znajdzie jakiegoś psiaka w schronisku w Łomzy, to podeslę Mu Wasze propozycje :)
Szukam też psiaka do kolan, dorosłego, ale bez nawyków (złych ;) ), najlepiej sunia. Psiak powinien być otwarty na zabawy z dziećmi, bo duzo Ich do tego domu przychodzi. Podeślę Lusię, ale czekam na inne propozycje do dzisiaj wieczorem, mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Domek naprawde fajny, ale nie poradzi sobie z psem problemowym.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kuna[/B] może Mrówka się nada do tego domku? Tutaj jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219132-Mr%C3%B3wka-m%C5%82oda-mama-bezpieczna-w-dt[/url]

[B]Iza[/B] a szczeniaki 8 miesięczna moga być? Jest piesek i sunia, ważą jakieś 8-9 kg. Tutaj ich Allegro:
[url]http://allegro.pl/szczenieta-docelowo-male-toz-bialystok-i2026827194.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']A ja szukam szczeniaka, który wyrośnie na maksymalnie średniego psa. Jest jakiś ?[/QUOTE]


A może moja Majka (Lul)? Ma 3,5 miesiąca, będzie średniej wielkości. Ma szczepienia, odrobaczona. Tylko potrzebuje domku bez małych dzieci, bo już dość ją dzieciaki wymęczyły. No i żeby długo nie zostawała sama.

[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/3014559/sdc12297][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi54/826bbc4d0000b8024eec602e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Polecam - znam osobiście i skorzystałam z wiedzy i porady (już nie muszę się bać,że Iwo rzuci się do bójki na spacerach jest skoncentrowany na mnie a zaskoczyła mnie pozytywnie prostota przekazanej mi wiedzy) może ktoś będzie potrzebował porady

KYNOPOLIS - Szkolenie psów metodami pozytywnymi / Białystok


Szkolenia dla właścicieli psów, nauka wychowania i tresury psów.
Szkolenia grupowe (3-6 psów), indywidualne, porady zoopsychologiczne, odczulanie, lęki, fobie, resocjalizacja, eliminowanie niepożądanych zachowań.
Psy adoptowane ze schroniska - 10% zniżki.
Wszelkie szczegółowe informacje pod numerem tel.: 503 163 673
Zapraszam[/QUOTE]

Polecam
Treser w prosty ,sensowny i skuteczny sposób przekazuje informacji dla mnie rewelacja mój 10 letni pies (Iwo) wzięty w zeszłym roku ze schroniska jest teraz psem w 100% skupionym na mnie podczas spaceru skończyły się zaczepki innych psów i stawanie na pazurach :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']
[B]Iza[/B] a szczeniaki 8 miesięczna moga być? Jest piesek i sunia, ważą jakieś 8-9 kg. Tutaj ich Allegro:
[url]http://allegro.pl/szczenieta-docelowo-male-toz-bialystok-i2026827194.html[/url][/QUOTE]

Wysyłam koleżance :)

[quote name='Maia']A może moja Majka (Lul)? Ma 3,5 miesiąca, będzie średniej wielkości. Ma szczepienia, odrobaczona. Tylko potrzebuje domku bez małych dzieci, bo już dość ją dzieciaki wymęczyły. No i żeby długo nie zostawała sama.

Majkę poleciłam już na początku ;)

[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/3014559/sdc12297][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi54/826bbc4d0000b8024eec602e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Dziękuję za pamięć:-)
Asencja, żyjesz? :-), czy Majka tak daje Ci się we znaki???
Już się oswoiła do wszystkich pani podopiecznych?[/QUOTE]
Zyję tylko roboty masę !!!! moje suczydła dają mi czasem popalić!!!a Majeczka jest świetna!!! no oczywiście = to szczeniak i trzeba o tym pamiętać!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='psi']Polecam
Treser w prosty ,sensowny i skuteczny sposób przekazuje informacji dla mnie rewelacja mój 10 letni pies (Iwo) wzięty w zeszłym roku ze schroniska jest teraz psem w 100% skupionym na mnie podczas spaceru skończyły się zaczepki innych psów i stawanie na pazurach :smile:[/QUOTE]

Ula napisz mi coś więcej na maila. Mój znajomy ma problem z psem ale nie stać go na szkolenie u Aliny i szuka kogoś równie dobrego ale tańszego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Ula napisz mi coś więcej na maila. Mój znajomy ma problem z psem ale nie stać go na szkolenie u Aliny i szuka kogoś równie dobrego ale tańszego.[/QUOTE]

Witam

Kiedyś szkolił przez Związek w Białym, pan Pużuk ( nie jestem pewna poprawnej pisowni), super szkoleniowiec, bez uprzedzeń do ras, co jest podstawą. Słyszałam, że szkoli na placu za Marko, ale tylko słyszałam. Można sprawdzić z Związku Kynologicznym. Polecam, sprawdzony, mam porównanie do innych szkoleniowców, bez urazy, ale jest najleprzy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Dziekuję, je zeli Pan nie znajdzie jakiegoś psiaka w schronisku w Łomzy, to podeslę Mu Wasze propozycje :)
Szukam też psiaka do kolan, dorosłego, ale bez nawyków (złych ;) ), najlepiej sunia. Psiak powinien być otwarty na zabawy z dziećmi, bo duzo Ich do tego domu przychodzi. Podeślę Lusię, ale czekam na inne propozycje do dzisiaj wieczorem, mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Domek naprawde fajny, ale nie poradzi sobie z psem problemowym.[/QUOTE]


Tak tak Mróweczka grzeczniutka że aż za bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Moli@']Witam

Kiedyś szkolił przez Związek w Białym, pan Pużuk ( nie jestem pewna poprawnej pisowni), super szkoleniowiec, bez uprzedzeń do ras, co jest podstawą. Słyszałam, że szkoli na placu za Marko, ale tylko słyszałam. Można sprawdzić z Związku Kynologicznym. Polecam, sprawdzony, mam porównanie do innych szkoleniowców, bez urazy, ale jest najleprzy[/QUOTE]

[quote name='Matagi']Krzysiek Pużuk już nie zajmuje sie szkoleniem,a niedaleko Makro jest plac szkoleniowy,tez Krzysztofa,ale innego...[/QUOTE]


O tej szkole przy Madro słyszałam nie bardzo pozytywne opinie ale jak zawsze i wszędzie są rżne zdania na jeden temat ;)
Podesłałam znajomym adresy i telefony do kilku szkół w Białymstoku i zobaczymy może coś wybiorą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jumanjiana']widziałyście to?:angryy::angryy::angryy:
[URL]http://allegro.pl/szczeniaki-york-yorki-oddam-szampon-i2041787933.html[/URL]
weszła ustawa i już nie sprzedają psów z pseudo, sprzedają hiper drogi szampon, a pseudo-yorka dorzucają gratis:lying::lying::lying::angryy:[/QUOTE]

szok po prostu! oj ludzie będą teraz kombinować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...