Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

Pomyśle i porozmawiam dzis z TZ może zgodzi się aby go przetrzymać ale niestety tylko na podwórku. Postaram się odkopać budę ale nie mam w niej słomy ani siana jedyne co to leży w niej poduszka puchowa.

Link to comment
Share on other sites

To ja dla wszystkiego też pomęczę mężą.U mnie ogólnie mógłby siedzieć w budzie lub na werandzie,ale w ciągu dnia musiałby być przywiązany-mam remont,bramy ciągle pootwierane i spory ruch.Mam jeszcze inną opcją,ale muszę ją obgadac z TZ.....

Link to comment
Share on other sites

A propos tego leonbergera, to w piatek, gdzieś tak po 15.30 widziałam go na Świętojańskiej w okolicach Urzędu Skarbowego. Przechodził z jednej strony ulicy na drugą, chodził za ludźmi. Myślałam, że na kogoś czego, kogoś szuka, kto wszedł do jakiegoś budynku. Nie wyglądał na zaniedbanego. Pewnie potem szedł za kimś i trafił na Warszawską. Być może naprawdę uciekł z jakiejś posesji w pobliżu...

Link to comment
Share on other sites

A to przypadkiem nie jest kaukaz? On mi bardziej przypomina coś takiego

[URL]http://www.psiaki.org.pl/zdjecia/rasy/owczarekkauk.jpg[/URL]
albo takiego
[URL]http://republika.pl/blog_nk_4169997/5772912/sz/diana.jpg[/URL]

szczególnie na tym zdjęciu
[url]http://lh5.ggpht.com/_0t-EpmoS6hc/S28vJWSgg4I/AAAAAAAABm0/E8EmynJTmlE/DSC01293.JPG[/url]
i na tym
[url]http://lh5.ggpht.com/_0t-EpmoS6hc/S28vP7xGvUI/AAAAAAAABnI/mv_t6Y7yAcA/s512/DSC01276.JPG[/url]

Może właściciel szuka kaukaza i nawet nie skojarzy, że to jego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą kontaktowałam się z Anią, na razie był spokój w stosunkach psich. Tylko, że z kolei Leoś bardzo smutny, nie chce jeść, Ania będzie go obserwować, czy to początek depresji czy jakaś niestrawność czy ki licho:cool1:. Jest przecudowny i chciałoby się go tulić, widać, że on tego bardzo potrzebuje, a tu weź...:roll:
Podobno w schronie ktoś szukał kaukaza, łagodnego, ale nie zostawiła babka namiarów, ma się jeszcze kontaktować (że też obie strony nie pomyślały, że warto zostawic namiar). Może a nóż to o niego chodzi:cool3:. Leonberger to rasa mało znana, może myślała, że ma kaukaza. Zreszta ja się nie znam, nie wiem, czym on jest właściwie.

[B]I o Krówce.[/B]
Podobno nowi właściciele sa z niej zadowoleni. Nadaje się do przyganiania krów (nie wiem gdzie to sprawdzili na śniegu, może wypuszczają na dworze do napojenia). Tylko cielaki próbuje podgryzać za nogi, wtedy nakładają jej kaganiec. Ma budę, słomę i żarcie. I kumpla, więc nie jest jej smutno. Wzięli widać drugiego psa, bo jak pytali o Krówkę to nie mieli żadnego, bo poprzedni nie żył (chyba ze starości).
Na poczatku była na łańcuchu, żeby nie zwiała, potem już puszczali luzem. Nawet któregoś razu poszła im w dwudniowe tango:roll:, myśleli, że już po psie, ale ufff, na szczęście wróciła.
To ich wersja, ale trzeba będzie za jakiś czas sprawdzić stan faktyczny. Są uprzedzeni, że ktoś przyjedzie... A tak na marginesie, macie może kogoś z okolić Moniek:razz:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']
Podobno w schronie ktoś szukał kaukaza, łagodnego, ale nie zostawiła babka namiarów, ma się jeszcze kontaktować (że też obie strony nie pomyślały, że warto zostawic namiar). Może a nóż to o niego chodzi:cool3:. Leonberger to rasa mało znana, może myślała, że ma kaukaza. Oby.
[/QUOTE]

Przed chwilą napisałam, że moim zdaniem to bardziej kaukaz niż leonek. Może faktycznie to jednak owczarek i może akurat ten? Charakter się zgadza. Rozegrania sprawy w schronie tylko pogratulować... Ciekawe jak teraz kobietę odnaleźć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag'] nie zostawiła babka namiarów, ma się jeszcze kontaktować [/QUOTE]
Oby jeszcze raz zadzwoniła, co oczywiście i tak nie gwarantuje, że się do niej dotrze. Może znajdzie gdzieś ogłoszenie, wiem, że ktoś tam miał porozwozić po lecznicach, w okolicy też chyba wiszą.

Link to comment
Share on other sites

Dreag kochana, ja też nie byłam pewna, czy to Leoś czy kaukaz? Uszy kopiowane wskazywałyby na kaukaza...Najgorzej,że w radio też ogłaszali jako leonbergera/zadzwoniłam do nich/,eeee....Zobaczcie dzisiejszy Obiektyw/może puszczą w drodze wielkiego wyjątku ogłoszenie o Leosiu/, bo ja jadę z córką do okulisty i nie mogę obejrzeć....

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z panem,który całe życie miał kaukazy.Jeśli nie znajdzie się domek pan jest zainteresowany adopcją (narazie sprawę pozostawiłam do przemyślenia i obgadania z żoną).Pana znam doskonale,ma sklep na mojej ulicy a mieszka w Grabówce.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki zainteresowane sprawą leonka a tak naprawdę owczarka kaukaskiego.Wieczorem wrócił do domu.Ma tam luksusowe warunki/piękna buda, droga karma/.....ale osoby, które towarzyszyły Ani gdy przyjechał właściciel, jednogłośnie zauważyły, że pies bardzo zakochał się w Ani i chyba wolałby u niej zostać....Pan nie chciał zabrać go do swojego samochodu, chciał zamawiać jakiś transport...Mama dziewczynki, która znalazła psa, zawiozła go swoim autem....Pies nazywa się Neron i ktoś go wypuścił z posesji we czwartek w nocy na Wygodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Przykro mi to nie ten psiak. Ona nie była u mnie, była u pani na Nowym Mieście, rozmawiałam z nią przed chwilą. Sunia którą znaleźli miała 3 lata, chodziła na smyczy, sama doprowadziła do swojego domu. Państwo bardzo się ucieszyli bo szukali psa i się martwili. Czyli to nie jest suczka twojej sąsiadki a już miałam nadzieję :([/QUOTE]

[B]Jaanna[/B], zapomniałam wczesniej napisać,ale to była ta sama suczka. Znalazła ją starsza Pani. Nie wiem w jaki sposób wróciła do domu,ale widziałam ją na spacerze ( z nogą w gipsie) i mama właścicielki mówiła,że Pani ją przyprowadziła. Suczka ma zerwane ścięgna i czeka ją prawdopodobnie operacja.
Najważniejsze,że jest już w swoim domku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...