Jump to content
Dogomania

SIWEK - "Co robię nie tak, że nikt mnie nie chce pokochać?" Szukamy DS!!!


kimiji

Recommended Posts

A oto wieści z nowego domku :) Siwek obudził swoją Panią o 5 rano i chciał się z nią bawić. Jak do tej pory zachowuje w domu czystość. Wspólne spacery z psem rezydentem nie sprawiają problemów a dzisiaj rano szły prowadzone przez jedną osobę. :) (mam zdjęcia ale jeszcze nie wiem czy mogę je tu wstawić).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś pojechałam odwiedzić Siwka :) Jak weszłam do domu Siwek z Maksem trochę szczekały niepewne tego kto to się pojawił. Jak tylko Siwek mnie powąchał zrobił minę jak by nie mógł uwierzyć kto go odwiedził, zaczął się cieszyć, skakać i łasić (kolejny dowód na to jak ważny jest dla psów węch). O i w końcu usłyszałam że Siwek potrafi szczekać. Siwek lepiej dogaduje się z psem rezydentem. Czasem razem poszczekują sobie przy bramie również razem biegają po ogrodzie i chodzą na spacerki. Jedynie w domu Siwek czasem łypie spode łba na psiego kolegę który mija go w domu kołem i musza mieć dalej miski z jedzeniem w innych pokojach. Bywało i tak że jak Siwek zobaczył ze cała uwaga skupiona jest na jego koledze zaczął kuleć co oczywiście przyniosło oczekiwany efekt i wszyscy zajęli się Siwkiem który po chwili normalnie spacerował sobie na czterech łapkach. Siwek śpi w pokoju swojej opiekunki i ma tam swoje legowisko. Chociaż czasem rano okazuje się że jakiś biały kłębek śpi sobie na skraju łóżka  :P Siwek jest trochę strachliwy w nocy i nawet zdążyło mu się szczekać na cukinię i kalafior ale teraz już wie że te straszne warzywa nic nie robią :P Cały czas nowa rodzina pracuje z Siwkiem i widać że postępy są. Rodzina Siwka dostała jeszcze ode mnie parę wskazówek i trzymam kciuki za dalsze sukcesy w pracy z psiakami. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...