Jump to content
Dogomania

Rino ma swój wymarzony dom:):):):)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mhm - akurat - do pierwszej "wpadki". Nie wierzę ludziom, którzy np. mają jednego psa (dużego) na podwórzu, a do domu chcą małego do przytulania. Tak mi wtedy żal tego dużego, że nigdy nie będzie miał tak dobrze jak ten mały, że małego im nie daję... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mhm - akurat - do pierwszej "wpadki". Nie wierzę ludziom, którzy np. mają jednego psa (dużego) na podwórzu, a do domu chcą małego do przytulania. Tak mi wtedy żal tego dużego, że nigdy nie będzie miał tak dobrze jak ten mały, że małego im nie daję... ;)[/QUOTE]

Tu odwrotnie, mały na łańcuch a duży do przytulania... Ja nie mam zaufania do takich ludzi, jednego mają na łańcuchu to i drugi może na nim wylądować... A później ja nie będę spała po nocach zastanawiając się czy aby to się nie stało :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ciocie może któraś zrobi bazarek dla Rinalda? Grosika wrzuci do jego kasy?
W listopadzie czeka Nas szczepienie, odrobaczyć by się przydało... Adresatke muszę
mu kupić bo swoją rozerwał przy próbach wyjścia z kennelu :roll:

Prosimy :modla::modla::modla:[/QUOTE] Jeśli ktoś się zdecyduje zrobić bazarrro, to na tę okazję mogę zrobić kilka par nowych kolczyków z kamieni półszlachetnych - akurat na prezenty świąteczne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Jeśli ktoś się zdecyduje zrobić bazarrro, to na tę okazję mogę zrobić kilka par nowych kolczyków z kamieni półszlachetnych - akurat na prezenty świąteczne :)[/QUOTE]

Oooooooo! Super! To teraz poszukujemy Cioteczki chętnej do zrobienia bazarku :)

Kto pomoże? Widzę las rąk? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']To co? Robić? :) I gdzie je przesłać?[/QUOTE]

Jasne rób, ja też w sumie mogę wystawić bazarek dla Rinalda :)

A teraz jak się Wam podoba projekt adresatki Rinka :lol: Dynia do Dyni pasuje :D:D:D

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/atxa.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3921/atxa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']a to jest dostępna gdieś opcja czy projekt własny ta dynia?[/QUOTE]

Dynia jest ogólno dostępna :)

Rino wczoraj przeszedł test życia :D postanowiłam go zostawić z Bliźniakiem na otwartym domu
czyli nie zamykać w klatkach ja wychodzę.... Byli sami 2 godziny i jak wracałam do domu to zastanawiałam
się czy mam do czego wracać :diabloti: Na szczęście chłopaki nic nie zmalowały jedynie bawili się taśmą klejącą :mdleje:
I Rino ma jakąś obsesje otwierania zamkniętych drzwi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...