Jump to content
Dogomania

MIEDARY-zdj na str.6,7,14,15,16,29,30,31,33,35,43,44 prosimy o ogłaszanie psów


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ati,
niestety na razie nie dysponuję dokładniejszymi zdjęciami suni. Do schroniska wybieramy się w przyszły weekend. Jeżeli sunia jest postaram się o lepsze zdjęcia.


Basia i Barni,
byliśmy w niedzielę. Kastor jeszcze był. To są aktualne zdjęcia (właśnie z niedzieli). Co do rasy, zdania były podzielone... labrador podhalański? ;)
Jeżeli uważasz, że bardziej przypomina labradora, zmienię - może przyniesie mu to więcej szczęścia. Na razie nikt o niego nie pyta a w schronisku jest już dość długo...


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

byłam ostatnio w miedarach w schronie, po bordoga, trafiłam tam niechcący, bo miała jechać doniego do lubina, i tak wyszło.
Chciałam właśnie wątek zakładać, ale dostałam info że już jest założony jakiś czas temu.

KTO JEST Z REJONU !!!???
Zdjęcia są OKROPNIE potrzebne, może przez ogłoszenia jakoś pójdą! Tam jest takie przepełnienie, że tragedia. Mimo, że obsada jest lepsza:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy obsada lepsza.Byłam tam jakoś w lato i niestety nie podobało mi się podejście kierownictwa.Na moją uwagę że w przepełnionym boksie jest pogryziony pies kierowniczka machnęła ręką>Jakiś facet(z obsługi schronu) mówił że dostał rano zgłoszenie o wałęsającym się psie ale se pojedzie po niego wieczorem bo teraz za ciepło a pies przecież nie ucieknie....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polarna Legenda']Ja nie wiem czy obsada lepsza.Byłam tam jakoś w lato i niestety nie podobało mi się podejście kierownictwa.Na moją uwagę że w przepełnionym boksie jest pogryziony pies kierowniczka machnęła ręką>Jakiś facet(z obsługi schronu) mówił że dostał rano zgłoszenie o wałęsającym się psie ale se pojedzie po niego wieczorem bo teraz za ciepło a pies przecież nie ucieknie....:shake:[/QUOTE]

eh:shake: o umowach adopcyjnych nie wspomne, śmiech na sali:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Czy tam ktoś bywa????zobaczyłam na wątku suni wyżelki takie zdjęcia:


[IMG]http://images47.fotosik.pl/357/eefb5520e013b821med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images35.fotosik.pl/193/87ea469cc51c992fmed.jpg[/IMG]

czy mogłby się ktoś czegoś dowiedzieć o tej psinie ala ttb - to czekoladowe pośrodku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']mam troche w miare aktualnych zdjec z Miedar
jakby ktos pytal o konkretny typ rasy moge przejrzec[/QUOTE]


Ati - to zerknij na ttb...wstawię je na mo wątek:( czy tam dalej jest tak masakryczne przepełnienie? i zła opieka? i oddają byle gdzie? i często w "nieodpowiednie" ręce??? tyle historii co ja się nasłuchałam o tym miejscu to szok:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']


[COLOR=Blue][B]Schronisko Miedary:[/B][/COLOR]

imię: [B]Bezik[/B] (ten po prawej)
płeć: [B]piesek[/B]
rasa: [B]kundelek[/B]
wiek (lata): [B]5[/B]
ID: [B]421[/B]

"Z jego adopcją może być kłopot. Rzeczywiście jest śliczny i myśleliśmy, że szybko znajdzie domek. Niestety - Bezik jest bardzo nieufny. Trzeba długo pracować, żeby przekonać go do siebie, co zniechęca ew. chętnych. Nam dał się pogłaskać po kilku miesiącach.
Wygląda na młodego psiaka ale zęby ma w strasznym stanie."

[IMG]http://images6.fotosik.pl/310/9625f39d924a4ec5med.jpg[/IMG]


[/QUOTE]

Na wątku 'kudłacze do adopcji" jest taki opis i zdjęcie. Zdjęcie to widziałam już w marcu 2009. Szukałam wtedy kudłacza do adopcji i rozważałam suczkę z tego zdjęcia, to ta po lewej. Czy wiecie może cokolwiek na jej temat? Czy ona nadal jest w Miedarach? Ati proszę, bardzo mi zależy :(

Link to comment
Share on other sites

Ati, niestey wspópraca z Miedarami jest bardzo utrudniona, do tego schronisko prowadzą takie a nie inne osoby, ktoś już dawno powinnien się za nich zabrać, ale z reguły ze schroniskami prywatnymi jest problem... My próbowaliśmy coś zrobić, ale bezskutecznie :-(

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda sprawa z zabraniem psa z tego schronu? Czy są problemy? Chcę wyciągnąć jednego na tymczas, tylko w ogóle nie mam doświadczenia w takich sprawach, a nie chciałabym tam pojechać na darmo. Czy są jakieś oficjalne godziny otwarcia? Chciałabym pojechać choćby dzisiaj (dla psa im szybciej tym lepiej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arcana81']Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda sprawa z zabraniem psa z tego schronu? Czy są problemy? Chcę wyciągnąć jednego na tymczas, tylko w ogóle nie mam doświadczenia w takich sprawach, a nie chciałabym tam pojechać na darmo. Czy są jakieś oficjalne godziny otwarcia? Chciałabym pojechać choćby dzisiaj (dla psa im szybciej tym lepiej).[/QUOTE]

z wydaniem psa nie powinno być problemu, kogo chcesz wziąć na tymczas? Mogłabyś sprawdzić czy ten pies jest jeszcze u nich? [url]http://picasaweb.google.com/Gosia.psy/MIEDARY#5534564006720055794[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...