Jump to content
Dogomania

MIEDARY-zdj na str.6,7,14,15,16,29,30,31,33,35,43,44 prosimy o ogłaszanie psów


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie zapeszaj:cool3: , ale dawaj znac co i jak:multi: dobeczce konczy się jutro allegro, oczywisci wystawie ponownie-mila ponad 270 wejsc, niesety nikt nie obserwuje...wiem, ze bedzie trudno ale zawsze jest iskierka nadziei, ze jednak ktos ja zauwazy.Podnoszę wszytskie miedarskie pieski!

Link to comment
Share on other sites

dzodzo dzieki za ponowne allegro :loveu:
oczywiscie trzymam reke na pulsie. Jestem umowiony wstepnie z Pania Czempik w sobote (na kolejna sesje :)). Postaram sie zrobic innym psiakom zdjecia, pozbierac informacje - wtedy bedzie mozna je wystawiac. NIe ukrywam ze licze na Wasza pomoc :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']nawet Miadary na dogomani się pokazały :crazyeye:[/quote]

Pokahontas prosila aby ktos podjechal, zrobil zdjecia i pozbieral informacje o psiakach. No to pojechalismy, obfocilismy, zebralismy informacje i teraz z wielka pomoca cioteczek probujemy szukac domkow. Mamy nadzieje ze cos nam sie uda.
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Pokahontas prosila aby ktos podjechal, zrobil zdjecia i pozbieral informacje o psiakach. No to pojechalismy, obfocilismy, zebralismy informacje i teraz z wielka pomoca cioteczek probujemy szukac domkow. Mamy nadzieje ze cos nam sie uda.
;)[/quote]

Jak bedą fotki z opisami to mogę psiaki dać na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] , chyba, że ktos już to robi :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_Zabrze']Jak bedą fotki z opisami to mogę psiaki dać na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] , chyba, że ktos już to robi :roll:[/quote]

W sobote prawdopodobnie bede w Miedarach, zrobie nowe zdjecia i wiecej opisow. Prosilbym aby oglosic psiaki ktore sie wtedy pojawia. Teraz bardzo zalezy mi na ogloszeniu dobci - Niuni (dzodzo wystawila ja na allegro [url]http://www.allegro.pl/item196315206_dobermanka_niunia_czeka_moze_na_ciebie_.html[/url] )
Jesli mozesz skorzystac z tego opisu - dzodzo chyba nas nie pozwie ;) - to bardzo prosze o ogloszenie dobci, a w przyszlym tygodniu innych psiakow.
dziekuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,
wlasnie jestem w trakcie odpowiadania :)
[quote name='folkemon']Niech Pan, Panie Maćku (jak sądzę ukrywający się pod nickiem Israel ;]) zajrzy na skrzynkę mailową bo mam jeszcze tam do Pana parę pytań w sprawie Czarusia ;)!!!

I.Z.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Witam,
wielkie dzieki wszystkim - jestescie super :)

Mysle ze allegro i inne ogloszenia dopiero po niedzieli jak beda zdjecia i opisy nowych psiakow ;)

Chyba moge juz zdradzic ze nadchodzi a wlasciwie nadjezdza czlowiek Czarusiowy :) od strony Czestochowy :)
Szczegoly w sobote wieczorem :)

Jest tez chetny na czarna Niunie - szczeniaczka (z allegro) - trwaja pertraktacje :)

Trzymajcie kciuki :thumbs:

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...