Jump to content
Dogomania

MIEDARY-zdj na str.6,7,14,15,16,29,30,31,33,35,43,44 prosimy o ogłaszanie psów


Pokahontas

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a czy mozna tej dobermance, która widnieje na zbiorczych zdjęciach zrobić jakieś?bo moglibysmy ją wtedy wrzucic na adopcyjną dobermnanów stronkę....tylko potzrabne by bykly jakies info o niej a o to pewnie tez trudno:(
no wlasnie ja tez mysle, ze bez fotek iblizszych informacji trudno bedzie coas konkretnego zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']a czy mozna tej dobermance, która widnieje na zbiorczych zdjęciach zrobić jakieś?bo moglibysmy ją wtedy wrzucic na adopcyjną dobermnanów stronkę....tylko potzrabne by bykly jakies info o niej a o to pewnie tez trudno:(
no wlasnie ja tez mysle, ze bez fotek iblizszych informacji trudno bedzie coas konkretnego zrobic.[/quote]

dzodzo - parę dni temu wysłałam maila z 3 dobermanami z Chorzowa - proszę o uwzględnienie na stronce adopcyjnej tych bidul :help1::help1::help1:

Link to comment
Share on other sites

jesli wyslalas dobermanki do AisyK-to na pewno beda na stronce adopcyjnej, bo Kasia opracowuje i daje naszemu webmasterowi.Czasem musi potrawac az sie stronka zaaktualizuje.Ale sprawdzimy czy sa:cool3: A ta dobermanka mialaby jak sadze szanse na adopcje, moze daloby rade ja do Niemiec dać-bo jest bardzo w typie , tylko potzrebne jakies info na jej temat i lepsze foty:shake:

Link to comment
Share on other sites

na forum labradorów byli chętni na 8-mio letnią czarną labkę Berdę, której jednak schronisko odmówiło wydania /ma zostać taką żywą maskotką schronu?!/. Zmierzam do tego, ze skoro są już chętni... to możeby wzieli tą miedarską labkę... Tylo zdjęcia są konieczne!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Już wysłałam do webmastera...;) Troche to trwało, ale mam grypę a i w niedzielę to nie wiem czy Adam jest ;) ALe będą na pewno wklejone.
Mam nadzieje, że szybko znajdą domki!:loveu:[/quote]
:sweetCyb:
WIELKIE DZIęKI

[quote]na forum labradorów byli chętni na 8-mio letnią czarną labkę Berdę, której jednak schronisko odmówiło wydania /ma zostać taką żywą maskotką schronu?!/. Zmierzam do tego, ze skoro są już chętni... to możeby wzieli tą miedarską labkę... Tylo zdjęcia są konieczne!!![/quote]TO MOżE ZAPYTAć O PRZYCZYNę ODMOWY :roll:

DO MIEDAR TRZEBA NAJPIERW ZADZWONIć I ZAPYTAĆ CZY TEN LABEK JESZCZE JEST

Link to comment
Share on other sites

Do Miedar mozna dojechac- od strony Gliwic- kierowac sie na Pyskowice-Zbroslawice-Miedary.

Dd Strony BYTOMIA najlepiej przez Stolarzowice-Ptakowice Miedary

Miedary to Dzielnica Tarnowskic Gor.


Wolantariatu tam niema bo i po co?:shake: Z opowiadan mieszkancow Miedar wiem ze ze psy sa sprzedawane do Pseudohodowli !!!! do walk ktore czesto odbywalay sie w pobliskim lesie!!!!!!!! wszyscy otymwiedzieli ale nikt sie nieodwazyl zglosic tego na policje:angryy:

Kobieta mowiaca mi o tym schronisku a jest to pseudohodowca na wielka skale sama sie chwlila jakie to kupila tam suki za grosze.


Dziewczyny tam dojechac mozna tylko jednym autobusem z Tarnowskim gor ktory kursuje co 30 minut.Albo samochodem.

Midary to poprostu Wieś!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...