Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

o mammo ale się zmęczyłam :mdleje:
zrobiłam bazarek dla Wolwika z prezentów od cioci sharki oraz innych cioć :loveu:
zapraszam, może coś komuś w oko wpadnie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241237-Poradniki-dla-przysz%C5%82ych-rodzic%C3%B3w-rolki-kr%C3%B3wki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-WOLWA-do-25-03-godz-22-00?p=20613048#post20613048[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=&amp][SIZE=2]są już wszystkie wpłaty z bazarku ksi[SIZE=2]ążkowego, dziękuję za wpłaty i nadpłaty :)
[/SIZE][/SIZE][B][COLOR=#ff0000]
razem dochód z bazarku wynosi: 182,26 zł[/COLOR][/B][/FONT] [B][COLOR=#ff0000]!![/COLOR][/B][/SIZE]
Dziękuję pięknie wszystkim kupującym, dziękuję za nadpłaty :Rose:

dopłacam 16,74 zł - tym samym mamy wyzerowany dług za hotel
saldo w tej chwili wynosi 00,00 zł - czyli nic ;)

Edited by Ajula
Link to comment
Share on other sites

poprosiłam o dodatkowy post i dostałam - Maupa4 dziękuję :)
pierwszy post bardzo się rozrósł i jest już mało czytelny, zrobię porządki i przeniosę rozliczenie do drugiego posta.
Ale najpierw muszę się zająć Hexi, bo właśnie zaczęła swoje histeryczne wieczorne piski :watpliwy:

ps. zrobiłam porządki w pierwszym poście, teraz wydarzenia są chronologicznie, mam nadzieję, że dzięki temu jest to bardziej czytelne.
Natomiast ROZLICZENIE jest w drugim poście.

Edited by Ajula
Link to comment
Share on other sites

Byłam we wtorek w Nosku - Wolwo ma się dobrze, wygląda dużo lepiej choć jeszcze kręgosłup jest wyczuwalny. Psisko skacze radośnie i Pani Małgosia mówi, że ma następnego przeglądacza kieszenie szukającego smakołyków. Konkurencja dla Basta :lol:

Link to comment
Share on other sites

bazarek na Wolwa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241327-Maga-bazar-dla-Wolwa-do-7-04-ksi%C4%85%C5%BCki-ciuchy-wazoniki-i-inne?p=20623931#post20623931[/url]

Ajula ukradłam na szybko wstęp z Twojego bazarku :)

a na nim książki, masa wazoników, które przekazała mi jedna kolekcjonerka i inne zapraszam! proszę też o podnoszenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Kasia dziękuję :loveu: jesteś kochana[/QUOTE]

niestety tylko tak mogę pomóc na tą chwilę, więc mam nadzieję że cosik się uzbiera - a coś będzie bo jest już pierwsza chętna osoba :) kochana nie jestem - tylko wredna, tak mówią :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']nie bardzo da sie sprawdzić Wolwa z innymi psami, bo mamy same nadpobudliwe samce :razz: Tym bardziej nie ma dla niego towarzystwa do hasania, chyba, że znowu wykorzystam moją dożyce ale ona jest dwa razy taka jak on, biedak sie jeszcze wystraszy :evil_lol:[/QUOTE]

może akurat lubi wysokie brunetki :D

Link to comment
Share on other sites

może się nie wystraszy :) nie wiedziałam Anka, że masz dożycę

ja też mam, ale taką mini, mama mojej Hexi była prawdziwą dożycą, tylko że tato kundlem - i wyszła dożyca mini, taka 35 kg ;)

[IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5936/p1060032q.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...