Jump to content
Dogomania

Hopka bis i Żelka z przystanku oraz Motek na przyczepkę - cała trójka w DS!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się że Motencjusz ma nowy domek :-)
Gratuluję TRZYDZIESTKI :-)
I mimo wszystko życze, zeby urlopik się udało zorganizować. A tak swoją drogą - jakoś dotad nie policzyłam swoich tymczasików i teraz bym już pewnie nie się nie doliczyła wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Zosieńko, nie Ty jedna ronisz łezkę "za Moteuszem", że nie będzie Twój ;) Dzieci p. Ewy (szczególnie Józek) też nie ustawały w przekonywaniu Mamy, że co dwa psiaki, to nie jeden, że Lalka przecież pokochała Motka z wzajemnością...
Zapewniam, że Motuś będzie miał dobrze, będzie kochany i szczęśliwy :)

Ja też bym pewnie się już pogubiła w naszym tymczasach, gdyby nie to, że mam listę telefonów do ich domków, z której korzystam co najmniej raz w roku - wysyłając życzenia na Boże Narodzenie ;)

Też jestem ciekawa co za stworek się jutro u nas objawi... I mam nadzieję, że będzie grzeczna i "zrewanżuje" się tym samym za odwołany urlop ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']
Ja też bym pewnie się już pogubiła w naszym tymczasach, gdyby nie to, że mam listę telefonów do ich domków, z której korzystam co najmniej raz w roku - wysyłając życzenia na Boże Narodzenie ;)


[B]Niestety zmieniałam komórkę i potraciły mi się numery telefonów :-([/B]

Też jestem ciekawa co za stworek się jutro u nas objawi... I mam nadzieję, że będzie grzeczna i "zrewanżuje" się tym samym za odwołany urlop ;)[/QUOTE]


[B]Czyli jednak urlopik odwołany??[/B] :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Trzymajmy się może wersji, że... odroczony ;)[/QUOTE]
Trzymajmy się - z całej siły!!!
Szczęśliwie chociaż, że Motuś już pakuje walizki...

[quote name='eloise']Funia? Figa? Fela? Fifka? Florka? Finka? :)[/QUOTE]
Fizia? Fifi? Frania? Fibi? Fiołka? Fruzia? :)

Link to comment
Share on other sites

Mattilu - Motuś dopiero we wtorek nas opuszcza... - tak więc od jutra będzie chwilowa "szósteczka".

Przy okazji ogłaszam Twoje zwycięstwo - FRASZKA :) Oczywiście, jeśli będzie do psiny pasowało. Przeczytałam o suni o tym imieniu na wątku Mufki i jakoś tak to imię zwróciło moją uwagę i zapadło w pamięć...

Ellig - kurczaczka?... Uprzedzam lojalnie, że jeśli potem nie będzie chciała jeść suchej karmy, odwiozę pod furtkę na ulicę na "J" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...