Jump to content
Dogomania

ALARM!!! 4 maluchy mają czas dziś do 15-tej, potem schron w Ostrowii Maz.


gallegro

Recommended Posts

Biedne maleństwo, toż to kupka strachu. Ona jest potwornie wystraszona :-(:-(
Może dobrze byłoby nakryć czymś jej transporterek, wtedy będzie się czuła bezpieczniej, bo "schowana".
Wandziu, ciągle wracam, coś mnie tu ciągnie, ale musze się pożegnać bo mam zaległości.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ciocie musimy zrobić kolejny bazarek na maluszki bo ja muszę opłacić operację ogonka suni u Makili- 150 zł, zwrócić 135 zł za transport tricolorka do dt
Zapłacić za szczepienia 3 maluszków u Kiry i za szczepienia reszty.Jest ich w sumie 13 sztuk...
Dzisiaj wpłynęło dużo pieniędzy ale jest na plusie tylko 588,50 zł. Z tego już muszę przelać 285 zł.
Obieżyświat75 wpłaciła na szczepienia i właściwie nie powinnam tego ruszać na inne potrzeby maluszków.....
[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Ciocie musimy zrobić kolejny bazarek na maluszki bo ja muszę opłacić operację ogonka suni u Makili- 150 zł, zwrócić 135 zł za transport tricolorka do dt( z drugiego wątku). Zapłacić za szczepienia 3 maluszków u Kiry i za szczepienia reszty.Jest ich w sumie 14 sztuk...
Dzisiaj wpłynęło dużo pieniędzy ale jest na plusie tylko 588,50 zł. Z tego już muszę przelać 285 zł.
Obieżyświat75 wpłaciła na szczepienia i właściwie nie powinnam tego ruszać na inne potrzeby maluszków.....
[/B][/QUOTE]
DT trikolorka też ma obiecaną karmę i w razie potrzeby weta.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o wybranie najlepszych zdjęć małej rozrabiary. Ona jest w Krakowie? Może poszukamy wśród Krakowian dogomaniaków, ze smykałką do fotografii. Spróbujmy szukać jej domu. Dam jej ogłoszenia. Elik czy znasz kogoś takiego w Krakowie. Spróbuję też rozejrzeć się wśród starych znajomych.
Gdzie ją ogłaszany tylko Kraków, czy też i na Warszawę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Bardzo proszę o wybranie najlepszych zdjęć małej rozrabiary. Ona jest w Krakowie? Może poszukamy wśród Krakowian dogomaniaków, ze smykałką do fotografii. Spróbujmy szukać jej domu. Dam jej ogłoszenia. Elik czy znasz kogoś takiego w Krakowie. Spróbuję też rozejrzeć się wśród starych znajomych.
Gdzie ją ogłaszany tylko Kraków, czy też i na Warszawę?[/QUOTE]
Masz Wandziu na myśli sunię u Dogo07 ?
Może Dogo07 umie dobre zdjęcia robić.
Dogoooooo 07 zgłoś się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Ciocie musimy zrobić kolejny bazarek na maluszki bo ja muszę opłacić operację ogonka suni u Makili- 150 zł, zwrócić 135 zł za transport tricolorka do dt
Zapłacić za szczepienia 3 maluszków u Kiry i za szczepienia reszty.Jest ich w sumie 13 sztuk...
Dzisiaj wpłynęło dużo pieniędzy ale jest na plusie tylko 588,50 zł. Z tego już muszę przelać 285 zł.
Obieżyświat75 wpłaciła na szczepienia i właściwie nie powinnam tego ruszać na inne potrzeby maluszków.....
[/B][/QUOTE]

Bardzo dziękujemy DARCZYŃCOM za wsparcie maluchów, wielkie dzięki bo koszty ogromne, miały być 2 siostrzyczki, a zrobiło się regularne przedszkole....
mobilizujmy się i szukamy FANTÓW NA BAZAR :)

ewu - szczęśliwej podróży i wracaj do nas,
jeśli zrobiłaś podsumowanie wydatków to umieszczę na 1 stronie, aby nie było wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Masz Wandziu na myśli sunię u Dogo07 ?
Może Dogo07 umie dobre zdjęcia robić.
Dogoooooo 07 zgłoś się :)[/QUOTE]

Jestem :).
W sumie pisze na tamtym wątku bo jest kilka i sama sie gubie, tam są fotki małej Koko. Zdjęcia, chyba robię takie porządne ale zwykłe. Postaram sie jeszcze zrobić małej jakieś potretowe zdjęcia. Chociaż ona taka zywa że nie będzie łatwo :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jestem :).
W sumie pisze na tamtym wątku bo jest kilka i sama sie gubie, tam są fotki małej Koko. Zdjęcia, chyba robię takie porządne ale zwykłe. Postaram sie jeszcze zrobić małej jakieś potretowe zdjęcia. Chociaż ona taka zywa że nie będzie łatwo :).[/QUOTE]

Zaglądaj, jeśli możesz na wszystkie wątki :)
Jeśli mała jest b. ruchliwa, to też ładnie "wychodzą" zdjęcia na rękach. Szczylek nie kręci sie wtedy tak bardzo i można zrobić w miarę ładne zdjęcia, byle nie ująć osoby. Można zrobić ujęcie od tyłu osoby, która trzyma psiaczka na rękach. Wtedy szczeniak zaciekawiony patrzy w obiektyw i zdjęcia fajnie wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Musimy też rzrobić jeden zbiorczy wątek i rozesłać bo w końcu finansowo będzie klapa...[/QUOTE]

Myślę, że trzeba pokombinować z tymi wątkami. Parówki wątek zostawiamy, bo to jego. A z tych dwóch może zrobimy jeden.

Wątek 2 siostrzyczki ma 35 stron a ten 18. Zostawiłabym więc ten pierwszy a ten zgłosiła do zamknięcia z ostatnim postem kierującym do do tamtego wątku i zmienić w nim tytuł. Resztę co ważne i wnosi do sprawy będziemy z pomocą moderatorów przenosić na pierwszy. W wątku na początku do rozliczeń i jasności co się dzieje poprosiłabym o doklejenie kilku postów itd
Co o tym myślicie?

Edited by wanda szostek
Link to comment
Share on other sites

To zanim ten wątek zostanie zamknięty, to wkleję tu info o trikolorku, boi tu o nim była mowa :)

Wyobraźcie sobie, że ten mały terrorysta, który wczoraj pojechał do Warszawy na DT, tak nawywijał, że........... że zostaje tam na stałe :multi:
Paulinka, która przyjęła maluszka na DT jest zachwycona jego żywiołowością. Wczoraj totalnie ją zmasakrował gryząc, drapiąc i targając nawet jej nocne szatki - i majteczki w kawałeczki hi hi hi :evil_lol: Była kiedyś w zamierzchłej przeszłości taka kabaretowa piosenka, z której tylko te słowa mi w pamięci pozostały, a pasują akuratnie do tej sytuacji i pewnie dlatego mi się przypomniały.
Paulinka obiecała, że napisze parę słów o tym co i jak malec nawywijał i prześle kilka zdjęć, których już wczoraj natrzaskała sporo :smile:
Namawiałam do zalogowania się i wstąpienia do społeczności dogomaniackiej więc może sama będzie pisać co u malucha.
Mówiła, że imię Kozak, które Wandzia wpisała do umowy adopcyjnej, bardzo do niego pasuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co pomyślałam teraz o tym, że jak będzie jeden wątek i pieski kolejno pójdą do domów a domki zaczną wpisywać co się dzieje to ten wątek rozrośnie się do nie ogarnięcia. Co o tym myślicie? Może odchodzący dostawałby swój wątek tylko głównymi informacjami dotyczącymi jego i linkiem do głównego

Jak ma być wątek "Przedszkolaki z naszej paki" to chyba tak trzeba zrobić. Nie możemy dopuścić do nadmiernego rozrośnięcia się wątku.
Nie wiem jak to zrobić, ale wątek tasiemiec to makabra. Może niektóre wpisy takie nasze luźne usunąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']jeden wątek szczeniaczkowy byłby chyba bardziej czytelny..
jak Szaruś dziś?[/QUOTE]

Szarek nie ma rozwolnienia, nie wymiotuje, ale też nie ma apetytu, niewiele pije. Snuje się za mną gdzie ja tam on i układa się obok. Z antybiotykiem w proszku zmieszanym z karmą miałam problem, bo na siłę mu tą karmę wpychałam. Dzwoniłam do weta. Ustalenie takie: czekamy do jutra, karmę rozpuszczać w wodzie i podawać szczykawką.
Antybiotyk ma dostawać 3 x dziennie ( co 8 godz.) Rano uprzytomniłam sobie, że przecież ja nie będę miała jak mu podać w czwartek rano i w południe. Przyjedzie jednak Anetka i mu poda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ritafi']cioteczki mam bardzo złą wiadomość mała ma stwierdzoną parwowiroze:-(trzymajcie kciuki aby pokonała wirusa bo nie wyobrażam sobie,że teraz kiedy mogła mieć dobry dom nagle umrze[/QUOTE]
Nieeeeeeeeeeeeeeee :placz::placz::placz:
A ja już nie mam surowicy :placz::placz::placz:
Spróbuję znaleźć :placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ritafi']cioteczki mam bardzo złą wiadomość mała ma stwierdzoną parwowiroze:-(trzymajcie kciuki aby pokonała wirusa bo nie wyobrażam sobie,że teraz kiedy mogła mieć dobry dom nagle umrze[/QUOTE]
ale miała test?? przecież ona nie była w schronie...kup krwawych i wymiotów nikt nie zaobserwował...
ona zestresowana i osłabiona podróżami, może wet się pomylił?
nie wiem co powiedzieć, ta okruszka musi wygrać....ile ona jeszcze się wycierpi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...