Jump to content
Dogomania

Korek bez dziury już nie malutki ;) MA DOM!!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

[TABLE="class: tablebg"]
[TR="class: row1"]
[TD="class: profile"]Rozliczenie Korasa:

Wpływy:
9,50 Ewelinaa
20,00 Rebelia
30,00 Hope2
50,00 Ametyst
15,00 Jolam
14,00 Szyszunia
35,00 Anna S.
9,50 Annika
24,50 mestudio
14,50 Ewka90
20,00 Macia
34,50 Devoner
20,00 P.
----------
315,00
odjąć 45,65 za przesyłkę adresówek (mam nadzieje że dobrze policzyłam)
=269,35
+400 Ewu
----------
669,35

Wydatki:

Wizyty wet:
105,00
41,00
11,00
10,00
22,00
12,00
---------
201,00

Karma, witaminy, odrobaczenie itd, ok. 200 zł
Styczniowa wizyta u weta 115 zł
= 516 zł

669,35
-516,00
----------
=153,35 zł

+15 zł bazarek na miau Viris
+30 zł Edward W. (Pan Berty [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] )
+50 zł Ametyst
---------------
248,35 zł

-wydatki:
szczepienie wirusy 60 zł
karma, witaminy, ok. 230 zł
=
ok -40 zł

Nie będę liczyła diabelcowi zeżartych obróżki i smyczy Amika (zeżarł małpiszon komplet- Flexi i obróżkę z JK [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ), stada maskotek, dwóch kocyków i jednej miski, a niech mu będzie na zdrowie!!!!!!!! [/TD]
[TD][TABLE]
[TR]
[TD]...Głodny.
Właściwie od kiedy się urodziłem, cały czas byłem głodny. Mam dbała o mnie jak umiała, ale nas było stadko, a ona jedna... Jestem malutki i nie zawsze radzę sobie tak jak inne psiaki.
Czasem jedna łapka zostaje mi w tyle, no i nie całkiem dobrze widzę.
Często nie mogłem sie dopchac do mleka, a potem do miseczki, albo zostawały mi tylko resztki- i ciągle czułem sie głodny i coraz słabszy......

Wiem, że nie jestem taki ładny i zdrowy jak inne szczeniaczki, ale tak samo lubię się bawić, uwielbiam kiedy się mnie przytula, staram się byc porządnym psem, tak jak uczyła nas mama.

POMOŻESZ MI BYĆ ZDROWYM PSEM?


---------------------------

No i właśnie- Korek to kundelek, na oko z 6-7 tygodni, nieduży. Uwagę zwróciło nietypowo wyglądające "czoło" psiaka, oraz to, ze sobie słabo radził w grupie rodzeństwa. Bliższe badanie wykazało, ze maluch ma osłabiony odruch obronny prawego oka i leciutko pociąga prawą tylną łapką. Poza tym ma czasem przez chwilę kłopot z wstaniem od razu, jeśli sie go położy na plecach na miękkim i odchyla głowę do tyłu, jak jest ustawiony w pionie.

RTG boczny- widac przerwę w ciągłości czaszki, RTG z góry (niestety nieco nieostry)- czaszki wyraźnie "brakuje".

Wet ocenił wstępnie, że może to być niezarośnięte duże ciemiączko. Chociaż może i uraz, albo inna wada rozwojowa.

Po ludzku rzecz biorąc- maluch ma mózg na wierzchu....... :( To ta wypukłość czoła, którą widać na fotkach.

Do tego stan ogólny fatalny- matowa, zmierzwiona sierść z koszmarnym łupieżem, chudy, wyraźnie niedożywiony, wielki "robalowy" brzuszek.

Jednocześnie ogromna wola życia, Koreczek się bawi, gania, cały czas merda ogonkiem, je za trzy psy :) I do tego jak na tak malutkie szczenię jest nieprawdopodobnie porządny- w klatce, gdzie siedzi, kiedy mnie nie ma- załatwia się wyłącznie na gazetę lub podkład, a budka "spalna" pozostaje idealnie czysta- no cudo!!!!!!!

------------------

[IMG]http://img803.imageshack.us/img803/1365/dsc0111k.jpg[/IMG]

[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5584/dsc0112nb.jpg[/IMG]


I jeszcze w schronie:
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2673/ma2r.jpg[/IMG]


[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5140/99086658.jpg[/IMG]
------------------

Jak do tej pory- [B]wet kosztował 110 zł,[/B] plus środki na odrobaczenie i karma, a Korek musi jeść wysokiej jakości jedzonko, żeby dojść do siebie.
No i koniecznym badaniem byłby MR (rezonans), który dałby odpowiedź, czy to "tylko" ciemiączko, czy np wodogłowie, albo inne wady i jakiego postepowania potrzebuje maluszek. ........


[SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]Bardzo, bardzo prosze o pomoc w imieniu Koreczka- on tak bardzo chce żyć!!!!!!!
[/COLOR][/B][/SIZE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


KOREK JUZ W DOMKU!!!!

:)

Edited by ulvhedinn
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie nawet do końca nie wiadomo, jak to wada- a dalszej diagnostyki nie będzie, póki nie uzbiera sie kasa. W tej chwili sytuacja jest dramatyczna, dług za tymczasy znów urósł - w lecznicy jest ok 2,5 tysiąca, ze swoich pieniędzy (których tak naprawdę nie mam) wpłaciłam jeszcze w wakacje ok 1,2 tys, powinnam dziś bezwzględnie zapłacić chociażby za Korka, a ja po prostu nie mam nawet z czego założyć......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Wierzę-jak ona pomieściła tyle łobuzów w aucie???:hmmmm:[/QUOTE]

ech - to Ty chyba nie wiesz, co niektórzy na dogo potrafią jednym transportem załatwić..... niestety :(

ale Ulv nie kasą, a psiakami się zajmuje na szczęście :)
pewnie dlatego zamiast stanu konta rosną jej ... długi za psiaki :(
Dora nie jechała razem z maluszkami chyba, to był "objazd" przez Kamienną Górę do Głogowa

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Ulv ja mam pieniądze w skarpecie Mikusia, chcemy [SIZE=3]Koreczka[/SIZE] wesprzeć
Zrobię Ci przelew, podaj konto.[/B][/SIZE]
Spytam Toyoty czy Gumiś coś potrzebuje i prześlę Koreczkowi jakieś wsparcie. Szykuję bazarek, zrobię Koreczka i Franię partycypantami.
Trzeba zrobić maluszkowi FB, niestety nie umiem..

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Ja też.
Ulv, z rzeczami na bazarek ciężko, bo prawie wszystkie wystawiłam na obecnym bazarku. Zawsze byłam przeciwko, staram się na ile pozwala mi czas robić to za darmo, ale przy obecnej sytuacji chyba nie mam wyboru...Może zrobiłabym bazarek ogłoszeniowy dla niuńka, co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Maluch ma fb, które założyła kolejna kobietka. Nawet był jakiś DT z fb, ale się wycofał. Poproszę ją, aby uzupełniła informacje i poprosiła o pomoc finansową.


Już w schronie widzieliśmy, że Korek pomimo widocznego defektu ma prawidłowe reakcje, tj. lubi się miziać, nie boi się, garnie się do człowieka. Był jednym spośród 7 szczeniaków z miotu. W tej chwili w schronie jest ok. 30 szczeniąt. Ludzie przebierają w szczeniakach jak w zabawkach. Nie miałby żadnych szans na adopcje. Było mu trudno trafić do miski z jedzeniem i wodą. W schronie przymierzali się do jego uśpienia.
Naprawdę ulv zrobiła wielką rzecz, po raz kolejny z resztą.

Błagam o pomoc finansową dla malucha !

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Maluch ma fb, które założyła kolejna kobietka. Nawet był jakiś DT z fb, ale się wycofał. Poproszę ją, aby uzupełniła informacje i poprosiła o pomoc finansową.


Już w schronie widzieliśmy, że Korek pomimo widocznego defektu ma prawidłowe reakcje, tj. lubi się miziać, nie boi się, garnie się do człowieka. Był jednym spośród 7 szczeniaków z miotu. W tej chwili w schronie jest ok. 30 szczeniąt. Ludzie przebierają w szczeniakach jak w zabawkach. Nie miałby żadnych szans na adopcje. Było mu trudno trafić do miski z jedzeniem i wodą. W schronie przymierzali się do jego uśpienia.
Naprawdę ulv zrobiła wielką rzecz, po raz kolejny z resztą.

Błagam o pomoc finansową dla malucha ![/QUOTE]
Dziewczyny czemu mnie ignorujecie:mad::mad::mad::???::bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][COLOR=#ff0000][SIZE=6][B]Ulv ja mam pieniądze w skarpecie Mikusia, chcemy Koreczka wesprzeć
Zrobię Ci przelew, podaj konto.[/B] [/SIZE][/COLOR]
[SIZE=4]Spytam Toyoty czy Gumiś coś potrzebuje i prześlę Koreczkowi jakieś wsparcie. Szykuję bazarek, zrobię Koreczka i Franię partycypantami.
Trzeba zrobić maluszkowi FB, niestety nie umiem..[/SIZE][/QUOTE]

[quote name='ewu']Dziewczyny czemu mnie ignorujecie:mad::mad::mad::???::bye:[/QUOTE]

[quote name='ewu']Ja wielkimi bukwami piszę i nikt mi nie odpowiada;);):eviltong::eviltong:[/QUOTE]

to ja wzmocniłam jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...