Jump to content
Dogomania

Perła- już w nowym domu


Cudak

Recommended Posts

Perła będzie miała domek :multi:

Pani jest świetna, wszystko o czym mówiła przez telefon się sprawdziła, Perła poszła za nią jak w dym ani razu nie szczekała, dopiero jak syn przyszedł to go obszczekała i to konkretnie ale syn jest tylko kilka dnia na wakacjach u Pani. Będzie spała na kanapie i będzie miała ogródek do dyspozycji. Trafi do Pani za kilka dni jak rodzina syna już pojedzie żeby jej na dzień dobry nie stresować. Pani się bardzo podobała, pokazała mi zdjęcia wcześniejszej suni która umarła na raka mózgu, to Perełka jest małą kopią ;) Takiego domu dla niej chciałam, Pani jest na wcześniejszej emeryturze, jest typem chodziarza i las i plaża po sezonie więc się Perlisko nie będzie nudziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Perła będzie miała domek :multi:

Pani jest świetna, wszystko o czym mówiła przez telefon się sprawdziła, Perła poszła za nią jak w dym ani razu nie szczekała, dopiero jak syn przyszedł to go obszczekała i to konkretnie ale syn jest tylko kilka dnia na wakacjach u Pani. Będzie spała na kanapie i będzie miała ogródek do dyspozycji. Trafi do Pani za kilka dni jak rodzina syna już pojedzie żeby jej na dzień dobry nie stresować. Pani się bardzo podobała, pokazała mi zdjęcia wcześniejszej suni która umarła na raka mózgu, to Perełka jest małą kopią ;) Takiego domu dla niej chciałam, Pani jest na wcześniejszej emeryturze, jest typem chodziarza i las i plaża po sezonie więc się Perlisko nie będzie nudziło.[/QUOTE]

cudnie to brzmi! :multi:
to kiedy nastapi ta uroczysta chwila przekazania suni ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']No to jeszcze tydzień i Perła będzie w nowym domu. Do tego czasu się przyzwyczaisz do myśli, że trzeba będzie się rozstać ;) Życzę jej, aby się szybko odnalazła w nowym domu i pokochała swoją nową Pańcię !!![/QUOTE]

I żeby ten dom to już był taki na zawsze....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...