Jump to content
Dogomania

Perła- już w nowym domu


Cudak

Recommended Posts

dziewczyny błagam zajrzyjcie, czas się kończy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Sympatyczny-ale-starszy-Rudi-wyw%C3%B3z-do-R-((-SZUKAMY-osoby-kt%C3%B3ra-we%C5%BAmie-go-na-siebie?p=21257395#post21257395"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Sympatyczny-ale-starszy-Rudi-wyw%C3%B3z-do-R-((-SZUKAMY-osoby-kt%C3%B3ra-we%C5%BAmie-go-na-siebie?p=21257395#post21257395[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mam niusy od Perły śpi na łóżku, szczeka na sąsiada który chodzi wzdłuż jej płotu, chodzi na spacery, zostaje w domu nic nie zniszczyła :)

[COLOR=#000000]Wpłaty za sierpień[/COLOR][COLOR=#000000] dla Perełki...[/COLOR]
[COLOR=#000000]20zł Kryzia [/COLOR]
[COLOR=#000000]10zł Lara [/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]20zł Rita91[/COLOR]

[COLOR=#000000]trochę musiałam dołożyć do jej utrzymania za ostatni miesiąc i niestety jestem coraz bardziej pod kreską [/COLOR]:sad:[COLOR=#000000] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Mam niusy od Perły śpi na łóżku, szczeka na sąsiada który chodzi wzdłuż jej płotu, chodzi na spacery, zostaje w domu nic nie zniszczyła :)

[COLOR=#000000]Wpłaty za sierpień[/COLOR][COLOR=#000000] dla Perełki...[/COLOR]
[COLOR=#000000]20zł Kryzia [/COLOR]
[COLOR=#000000]10zł Lara [/COLOR]
[COLOR=#000000]20zł Rita91[/COLOR]

[COLOR=#000000]trochę musiałam dołożyć do jej utrzymania za ostatni miesiąc i niestety jestem coraz bardziej pod kreską [/COLOR]:sad:[/QUOTE]


napisz jaki jest minus to jakoś się wyrówna.Wpłacę coś na koniec miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie rób z nas debili. Transportu już nie mamy, Perła jest Twoja, namiary na potencjalny DS masz na PW.
Jeśli wieźć/oddawać jej tam nie zamieszasz, to daj znać, bo trzymać ludzi w niepewności nie ma sensu.

Szukałam innego DT i szukałam domu stałego, bo na pewno lepsze byłyby dla niej domowe warunki, kontakt z ludźmi, spacery na smyczy, niż kojec i wypuszczanie na zmianę z innymi psami. Raczej za dużo kontaktu z człowiekiem nie miała, bo przy takiej ilości zwierząt przeróżnych gatunków jest to niemożliwe, by każdemu poświeć odpowiednią ilość czasu (co widać i po zdjęciach - nawet zimowe kłaki nie zostały wyczesane do zdjęć, które miały być użyte do ogłoszeń), a zdjęcia zimowe (robione u mnie) w lato robią bardzo złe wrażenie (bardzo problemowego psa, który już tak długo domu nie może znaleźć... na pewno wiec coś z nim nie tak).
Miałam nadzieję, że Perła szybko znajdzie dom i długo w kojcu mieszkać nie będzie musiała, a lepsze było to, niż schronisko. W zasadzie było jedyną opcją, bo innego DT dla niej nie było.

"Trzeba było" - ano wróżką nie jestem, żeby przewidzieć, że będą takie problemy, że szukanie domu dla psa jest jego pozbywaniem się na siłę. Taki jest sens pomagania - szukanie nowych domów, a nie blokowanie zapsionych już DT. I taki też był cel umieszczenia jej w DT (domu tymczasowym).

Jeśli uważasz, że u Ciebie w kojcu jest jej lepiej, niż w mieszkaniu, gdzie byłaby jedynym czworonogiem i miałaby opiekę 24h/dobę, to wybór i konsekwencje jego należą do Ciebie. Najwyraźniej nie zależy Ci na dobru zwierząt, tylko na posiadaniu jak największej ich ilości.


Naprawdę odechciewa się POMAGAĆ.

 

Rozumiem że ludzie z DS nie pracują i nigdzie bez niej nie będą wychodzić że zapewnią jej opiekę 24h/24h? SUPER trzeba było tak od razu mówić.

Dokładnie.

Skoro jest moja to czemu TY podpisujesz umowę i czemu TY decydujesz jednoosobowo o wydaniu jej do DS?

Może jakbyś ją odwiedziła to byś wiedziała że sypie się cały czas mimo czesania... skoro jej czasu nie poświęcam to jakim cudem jest teraz taka jaka jest? Na całą resztę Twoich wypocin nawet nie zamierzam odpisywać szkoda czasu... tylko nie kłam że na jej dobru Ci zależy... chyba tylko na tym żeby nie płacić za nią... bo ciągle tylko o kasie była tu mowa a TY sama zadeklarowałaś kwotę i jej utrzymanie. Dobra nie chce mi się z kimś tak nie umiejącym działać wspólnie rozmawiać.

Prawnie Perła nie jest moja. Skoro tak jesteś niezadowolona z mojej opieki nad nią to jutro Ci ją przywiozę i się nią zajmij.

Nie mam nic więcej do dodania, a to że ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem nie moja wina.

 

Ja się nie wycofuję z adopcji Perły tylko jednak z całym szacunkiem dla tego co robisz chcę sama zobaczyć co to za dom.

A Perła nie jest moja bo za nią Cudak odpowiada u mnie tylko mieszka więc i tak to nie moja decyzja komu ją wyda a i umowę mi muszą niestety podpisać fundacyjną bo były na nią wpłaty i muszę się rozliczyć z tego że psa już nie będzie.
Zaraz napiszę na wątku.

 

Wytłuszczenie w ostatnim cytowanym poście jest moje  :) .

 

Tak sobie wybrała potrzebne cytaty bo na wątku Białogonków jest podobna sytuacja jak była z Perełką... :( A że pomyłkowo mi się te cytaty wstawiło i tu to może i lepiej....

 

Ale dobrze obrazują sam mechanizm postępowania Fundacji - wszystko zależy od tego co mi /w sensie Fundacji/ akurat jest w danej chwili na rękę... 

 

Masakra....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...