Jump to content
Dogomania

~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]


malagos

Recommended Posts

[quote name='Ryjonek']Malagosie, a wiadomo co u Veli?[/QUOTE]

Nie, na razie pani Iwona nie pisała. Wiem, ze zrobią wszystko, by psa leczyć i żeby miał idealne warunki.
Milusię wstawiłam na ten wątek, gdzie szukają berneńczyka. Tyle, ze młodej suni, a Mila ma co najmniej 5 lat......

Link to comment
Share on other sites

Tak jak myślałam, na tym watku chcą dużą i mlodą sunię.

A niech sobie na razie leży na kanapie, Border jeden :) :p
Zamówię na Animalii trochę smaczków i worek lepszej karmy (mam wrażenie, ze po tej sklepowej Mila się drapie?) dla Mili i nową obróżkę. Ma przecież pieniądze z[SIZE=3][B] bazarku RYJONKA[/B][/SIZE], której to Osóbce bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie. Pieniądze Mila odziedziczyła po Grosi :)

Link to comment
Share on other sites

Jak chcą, to niech mają - Border się nie zmarnuje ;)
Sklepowe karmy są niestety niewiele warte... A cenowo w sumie na jedno wychodzi, albo i taniej, bo tych lepszych daje się przecież mniej :)
Nie ma to jak porządny spadek - moje też kolejne często przynajmniej startują na spadkach po swoich poprzedniczkach ;)

Link to comment
Share on other sites

Milosława jutro zawita do lecznicy i zdejmiemy jej szwy.
Chyba powinniśmy ją znów ogłaszać, co?........
Moze pod konie tygodnia, by ludzie w weekend poczytali sobie o niej?
Ziutka, a może poproszę kogoś innego, Tobie dam odpocząć od tego ogłaszania i ogłaszania.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']A z jakich owoców byl dżemik?[/QUOTE]

Z czarnej porzeczki, drugi z porzeczek i agrestu :)
Mam jeszcze dobrych 20 słoiczków na handel, bo Tomek narobił i narobił tego mazidła...... Bał sie tylko, czy będzie smakować........
Dziś zadzwoniła pani w sprawie Milusi, z poprzednich ogłoszeń.
Poprzedni pies był podobny, a ze "zdechł", pani szuka nowego. Czy pies by ewentualnie być w budzie? Bo pewnie 8 godzin sam w domu nie wytrzyma?.... Z pewną satysfakcją powiedziałam, że chyba nie wytrzyma, bo zostaje w towarzystwie kilku innych psów, a do budy to nawet nie wejdzie.. :razz:
"To ja się jeszcze zastanowię", pewnie, będzie mi bardzo miło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ryjonku, za całokształt pomocowy dam Ci w prezencie dźemik, jak tylko pojadę do Warszawy :)

Milusi własnei zdjeliśmy szwy. W sumie ma ładny brzuszek, ale podrażniony lizaniem - i to nie szwu, ale tego wygolonego miejsca wokół ranki.
Muszę wymyślić jakiś taki tekst o Mili, zeby kogoś za serducho złapał. bo trzeba jej dobrego domu i ludzia, byle gdzie jej nie damy!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...