Jump to content
Dogomania

WIOSNA !!!


charciara

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Derwal, dobrze że tylko torsjami się skończyło zeżarcie chemii, ja wszystkie takie "chemiczne" rzeczy chowam bardzo głeboko za szawkami, żeby przypadkiem coś do łba borzojowego nie wskoczyło i nie zasmakowały "przysmaków"

Link to comment
Share on other sites

Derwal

Ja bym w podskokach jechała do weta. Mój maleńki jakiś czas temu zjadł sobie ze smakiem wilczomlecza. Zareagowałam natychmiast, i całe szczęście, bo mogło by się to skończyć tragicznie.

Gdyby mi pies rzygał i gorączkował po zjedzeniu czegoś, to na pewno bym nie czekała na dalszy rozwój wypadków.

Link to comment
Share on other sites

Derwal - dobrze, ze się dobrze skończyło.... :D

Ramzio się kiedyś porwał na wór z zieloną fugą - pięęęknie i fantazyjnie rozsypał zielony proszek po całum mieszkaniu, ze szczególnym uwzględnieniem sypialni. Wiadomo - zielony uspokaja, nie ma to jak obudzić się w zieleni... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Derwal- dobrze że już wszystko ok :)

a wiecie dlaczego charty mają takie długie łapy? bo to psy brodzące 8) a przynajmniesz szkockie- moje właśnie zaliczyły wszystkie rowy z wodą w okolicy :lol:

wiosna idzie :) :) gorąco się po prostu zrobiło, podbiały kwitną na całego, wrotycze wypuszczają liście, motyli (różnych) i innych podfruwajków całe mnóstwo, wydaje mi się, że słyszałam skowronka! w ogóle ptaki drą sie w lesie jak głupie ;)

Link to comment
Share on other sites

no tak, jak zwykle- optymiiistaa ;) :P

ja też siedzę w czterech ścianach przed komputerem i jeszcze na dodatek czeka mnie zaraz wyprawa do centrum Warszawy, czego bardzo nie lubię- tak mi tu dobrze na tym moim zadupiu...

amster- jutro piątek zdaje się? a potem sobota :D

a wczoraj było zielone piiiiiwoooo :drinking:

Link to comment
Share on other sites

nie będę już nic mówił. cztery ściany, co z tego, że zielone i ten monitor i klawiatura. Ot cała moja Wiosna. ehhh życie...

Amster nie narzekaj, ja w robocie jestem zamknięta w 8 metrach kw. bez okna, tylko z szybką przed nosem i to dopiero dramat....słoneczko to widzę tylko rano jak z psiurami wychodzę, no i jak jadę do roboty :(

Link to comment
Share on other sites

A ja niestety mam okno za sobą, zero możliwości przestawienia komputera i muszę zasłaniać się przed naszym kochanym słoneczkiem roletą, bo inaczej mam słonko w monitorze. A przez okno z przodu nie widać słonka :(

Poza tym firma jest na obrzeżach miasta, naokoło ogromne pola, widzę co chwilę jak biegną zające albo sarny (ach, wtedy zaczynam mysleć o Siwym ;) - zresztą moi szefowie nie raz mnie już namawiali, żebym go spuściła na tych łąkach, co prawda należą one do nich, ale to i tak kłusownictwo). No i tak siedzę sobie i robię prawie dzień w dzień te wstrętne nadgodziny i oglądam przez okno jak wiosna przechodzi mi koło nosa :cry:

Link to comment
Share on other sites

no, jak widać bezrobocie ma jednak jakieś plusy ;) zaraz idziemy z sukami na łąki jeszcze pobiegać po słonku :)

chociaż na razie wszystkie najadły się i śpią- zmieniają tylko co jakiś czas miejsce- łóżko-balkon- przedpokój (i nie wiem dlaczego Druga się przykryła? z głową :roll: )

Link to comment
Share on other sites

To samo właśnie ja przeżywam. I tak masz szczęście, że Twoi szefowie są wyrozumiali. Jakbym ja się powołał kiedykolwiek na psa, to bym chyba wyleciał z pracy. One nie mogą istnieć w moim zawodowym życiu. I wierz mi, to jest koszmar. Ukrywać radość, bo się coś urodziło, smutek, bo coś odeszło.

Link to comment
Share on other sites

Wirka :D ja pracuję w identycznym miejscu jak Ty!

Pod Warszawą, dookoła pola i lasy, okno za plecami :lol:

U nas też pełno zwierzyny. Zabieram Ramzesa czasmi do pracy, ale on tego nie lubi - wszyscy sie zlatują go oglądać, a to mu nie odpowiada :wink:

Zresztą swojego czasu mieliśmy dwa psy - znajdy. Starego wyżła niemieckiego (tzn. kundelka podobnego do...), który się przyplątał w zimę jak były takie potworne mrozy, komlpetnie wycieńczony (mieszkał u nas do swojej śmierci, z 1,5 roku), a potem ktoś chyba wywalił z jadącego samochodu takie młode ONopodobne (pies był potwornie poturbowany, Wiśniewski nam go składał, chyba za darmo z tego co pamiętam). Psiak bardzo długo sprawdzał wszystkie samochody - liczył, ze po niego wrócą.

No ale niestety - rozrabiał, szczekał na klientów, zabrał go w końcu ochroniarz do domu :D

Link to comment
Share on other sites

U mnie wiosna zaistniala wreszcie-widac nieuzbrojonym okiem rozne zielone takie te,co wynurzaja sie spod ziemi(badz noca aniolki je pozzrzucaly z niebios?).Poza tym co rano drze sie rozkosznie jakas ptaszyna...

W pracy to ja mam chyba najlepiej i najgorzej,bo musze latac do dwoch miejsc-przed poludniem w sklepie (ale branzowo-sklep zoologiczny tzw.jednak bez zywych stworzen,to byloby ciezkie do znoszenia-widok poklatkowanych istnien!),potem dziki ped kolejka podmiejska do domu,szybka obsluga psiejow,i znow lot do kolejki,do lecznicy,gdzie jestem naczelnym postrzygaczem roznych zwierzatek(bo i kotki persy nieczesane sie trafiaja)-ale dluzej juz tak nie pociagne,bo ostatnio mialam awarie kregoslupa i pierwsze w zyciu zwolnienie lekarskie na dwa tygodnie...wtedy to moglam zaistniec na Dogomanii,moi kochani!Na spacery z mymi najmlodszymi chodzi Ania,studentka oceanologii,i jest swietna w tym,,ja zas biore teraz po chorobie te starsze,wolniejsze,na krotsze trasy.Z drugiej pracy wracam zreszta niezle "uryrana" (nie pytajcie co znaczy to slowo,wystarczy je wymowic na glos),a wtedy jeszcze cos pitrasze dla psow i siebie troche tez.No i ostatnio uprawiam jeszcze ten dogomanski nalog!Na szczescie nie wszystkie dni tygodnia mam tak zajete,bo strzyzenia zrobilam sobie tylko 3 razy w tygodniu(chyba instynkt samozachowawczy?)...ale nadejscie wiosny oznacza tez wiecej pracy w tym zakresie,tak wiec chyba niedlugo bede tylko nocna dogomaniaczka!Dobre i coniebadz...Tak czy owak zycze wszystkim milej resztki dnia i znikam ,by zaistniec w drugiej robocie!

Link to comment
Share on other sites

biedny Feluś :( u nas podobna sytuacja z butelkami i wagarowiczami :evil: , mnóstwo spacerowiczów i nowe pieski (briardzik malutki i dożyca argentyńska i kilka kundelków) do zabawy :) w sumie szare zaliczyły dziś ponad 3 godziny brykania i właśnie padły :lol:

hihi niektórzy spacerowicze są zabawni- małżeństwo, pani w nieskazitelnie białej kurtece itd spaceruje po lesie. Pani na widok każdej ropuchy skacze (jakby ta nieszczęsna ledwo żywa jeszcze ropuszka miała ją połknąć czy co??) i wydaje przeraźliwe dzikie dźwięki, mało panu na rączki nie włazi :lol: a ropuchy właśnie sie obudziły- średnio co 2 kroki siedzi co najmniej jedna, jeszcze lekko naćpana 8) hehe spacer na łonie przyrody...

Link to comment
Share on other sites

Tilia :oops: ja się takiej właśnie ropuchy potwornie przerazilam wczoraj, w Kabatach własnie...

Szliśmy sobie spokojnie,ramzio zajęty ściąganiem kagańca, ja zamyślona i nagle!... :D a jeszcze byłam bez okularów, więc dostrzegłam tylko jakiś pełzowaty ruch... :D

Sagitt - to się nazywa kobieta pracująca!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...