Jump to content
Dogomania

WIOSNA !!!


charciara

Recommended Posts

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Charciara ale się wcześnie obudziłaś! Ruszaj na spacer z psami, moje rano pobiegały po ogrodzie, a teraz śpią, natomiast ja jestem w pracy. Po południu oczywiście wyjdziemy ale śnieg jest tak zmrożony, że beznadziejnie się i chodzi i biega.

Przed chwilą słyszałem w radio, że od początku marca będzie ocieplenie i może wreszcie nadejdzie wiosna!

Tymczasem dzisiaj rano u nas zaledwie -14 stopni mrozu :(

Link to comment
Share on other sites

Rotti z miłą chęcią, ale tu jeszcze tyle mam roboty.. :roll:

A wczoraj moje psiska zrobiły sobie piknik na naszym nowym lóżku, wywlokły makaron spagetti, suchy chleb, i chyba grały w butelkę, bo ona też się znajdowała na łożku, no a po konsumpcji wyczyściły sobie ząbki płynem do czyszczenia zębów.... chyba wiosna idzie, bo one coraz aktywniejsze. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gocha

To Ty niezły ubaw miałaś wczoraj :lol: A jakie porządne, ząbki po jedzeniu należy oczyścić :lol: :lol: :lol:

U moich wiosna objawia sie tym, że Rotti ciagle śpiewa i próbuje wchodzić na Borysa :) Biedny zakochany (nie mylic z dominacją), ciagłe wylizywanie po fiutku i po karku. Już nie daję rady :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...