Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nescca']Wioli nie będzie na tym wątku dosyć długo. Jeszcze nie możemy sie podzielić z Wami tym co ustaliliśmy..... ale musicie uzbroić się cierpliwość. I nie martwcie sie zbyt o stan jej zdrowia. Jest jak najbardziej w porządku.[/QUOTE]

Ustaliliście - czyli Ty i kto skoro liczba mnoga?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Wioli nie będzie na tym wątku dosyć długo. Jeszcze nie możemy sie podzielić z Wami tym co ustaliliśmy..... ale musicie uzbroić się cierpliwość. I nie martwcie sie zbyt o stan jej zdrowia. Jest jak najbardziej w porządku.[/QUOTE]

pojechała z Danką do Danii?? :eviltong:

jesli jej zdróko jest w porzadku to ufff..spokojnie ppoczekam na reszte ustaleń ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Wioli nie będzie na tym wątku dosyć długo. Jeszcze nie możemy sie podzielić z Wami tym co ustaliliśmy..... ale musicie uzbroić się cierpliwość. I nie martwcie sie zbyt o stan jej zdrowia. Jest jak najbardziej w porządku.[/QUOTE]

Nescco mam naprawdę nadzieję że o zdrowie Daszeńki też możemy się nie martwic ........

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Otoz Animals inspektorat w Lublińcu oświadczam….
Pod pseudonimem Wiola & Miłosz działała kobieta która figurowała pod różnymi nickami
I nazwiskami. Niestety jestem zmuszona powiedzieć Wam że Daszki już nie ma z nami…(*)(*)(*)
Wioleta poddała Ją eutanazji 6. VI.201 r. Powodem były rzekome przerzuty nowotworu na jelita. To wyjaśnienia lek wet. Zresztą całkiem wiarygodne…. Tak czy inaczej Wioleta naciskała na eutanazję. Kilka dni wcześniej 22.V.201 r poddała eutanazji psa o imieniu Fenek. Powód…. Nadmierna agresja.
Obecnie Wioteta Klasz vel Klaudia Klasz vel bahawiorystka Gosia vel nieżyjąca KOFEINA stwierdzamy z prawie zupełną pewnością to jedna i ta sama osoba ścigana d 7 lat przez KGP we Wrocławiu listem gończym .
[URL]http://www.wroclaw.policja.gov.pl/www/index.cgi?strona=kp_lesnica_posz&numer=9&menu=3[/URL]
W obecnej chwili staramy się wraz z kilkoma osobami jak i z Miłoszem partnerem „Wioli” ustalić co stało się z resztą psów. Kilka z nich trafiło już spowrotem w nasze ręce. Wiemy że pies o imieniu Parys też został uśpiony. Nie wiemy co się dzieje z
Kubą (amstaf) ponoć pod opieką jakiegoś Maćka z Wrocławia
Barbi (maść ruda)
Demon (amstaf)
Barry
Basza
Jagger
Łatek
Wiemy że jest wiele innych psów których losów nie znamy…. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do losów psów wyadoptowanych przez Wiolę….. proszę dajcie znać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel 66073717
Miłosz stara sie pomóc…. Nie bardzo wie jak. Sam czuje się oszukany….ma żal za uśpienie Fena…zaprzyjaźnili się. Nie mogę więcej pisać….. jesteśmy zbulwersowane tym co zaistniało zważywszy ,że przeżyłyśmy śmierć Kofeiny nader boleśnie.

Wioleta z Rzeszowa nigdy nie była wolontariuszem Otoz Animals i nie urodziłą córki i Karinki . Wiola (kofeina ) z Wrocławia nigdy nie urodziła bliźniąt i nie była żona lek wet.
Przepraszam za to że musiałam Wam to powiedzieć…… wolałam żeby to nigdy się nie stało.

Link to comment
Share on other sites

My z funią wiemy to od wczoraj :( Nie pisałyśmy, bo nie miałyśmy w 100% potwierdzonych informacji......
Jesteśmy w wielkim szoku....
Funia wczoraj ustalała, cały dzień wisiała na telefonach. Dzisiaj wiemy już niestety, że to wszystko, co napisała Nescca jest prawdą....

Link to comment
Share on other sites

o matko :crazyeye: czy ten świat już do reszty oszalał?
a co z dziewczynami z organizacji ratującej goldeny, które znały tą Wiolkę osobiście zdaje się? wiedzą już o tym?
w głowie się nie mieści jakie potwory chodzą po tej ziemi.... no i jak to nie urodziła córki - a Miłosz o tym nie wiedział, że nie urodziła? :shake: ... koszmar jakiś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o matko :crazyeye: czy ten świat już do reszty oszalał?
a co z dziewczynami z organizacji ratującej goldeny, które znały tą Wiolkę osobiście zdaje się? wiedzą już o tym?
w głowie się nie mieści jakie potwory chodzą po tej ziemi.... no i jak to nie urodziła córki - a Miłosz o tym nie wiedział, że nie urodziła? :shake: ... koszmar jakiś[/QUOTE]

Mysle ze Sieropsiniec to ta sama osoba. Milosz pewno tu nigdy nie zagladal. Natomiast fakt ciazy nie został nigdy podwazony przez dogomaniaczki , które widziały ja pod koniec ciazy. Tzn. myślę o jednej....
Nigdy jej nie daruje zabicia Kofeiny, która oplakalam. Kofeine lubiłam. Reszty wcieleń juz nie. Zastanawialo mnie ze matka wcześniaka ma tyle czasu dla psów.

Link to comment
Share on other sites

Jak na wcześniaka to dziecię miało imponującą wagę ...

Co jakiś czas dogomanią musi wstrząsnąć jakaś afera. Przedziwne jest to, że miejsce, które grupować powinno ludzi skupionych na pomocy czworonogom przyciąga także recydywistów i dewiantów :( Przedziwne i smutne..bo cierpią psy . A ludzie prawi tracą wiarę w uczciwość .

Link to comment
Share on other sites

ten wątek w tej sytuacji to jakaś kpina - wiolka kpiła ze wszystkich piszac laurki "zmarłej" kofeinie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231719-Po-niej-pozostal-tylko-%C5%9Blad-Kofeinie-przyjaciele[/url]

jakim trzeba być zwyrolem... czy te wszystkie psy, które miała w swoich łapach nie żyją? :(

Link to comment
Share on other sites

i tu... [url]https://www.facebook.com/alta.caraya?fref=ts[/url] też się o nią martwią oszukani ludzie

[quote name='nescca']O sierpospińcu zapomniałam..... to ta sama osboba. Sądzę ze jeszcze kilka wcieleń tej osoby poznamy. Funia ...odezwij sie do mnie. Bierzemy pod uwage pozew zbiorowy. Goldeny wiedzą juz o wszystkim.[/QUOTE]

to pewnie jeszcze tu któreś z osób piszących jaka była wspaniała kofeina to też ona - np ta co założyła wątek - matko jaka psychoza...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231719-Po-niej-pozostal-tylko-ślad-Kofeinie-przyjaciele[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Funia jest w tak złym stanie psychicznym, że dzisiaj nie da rady już nic napisać.....od wczoraj żyjemy w jakimś odrętwieniu, nie umiem tego nazwać....Nie mogę normalnie funkcjonować, nie mogłam pracować....
Jedno wiem już na pewno: NIE UWIERZĘ JUŻ NIDGY NIKOMU.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']O sierpospińcu zapomniałam..... to ta sama osboba. Sądzę ze jeszcze kilka wcieleń tej osoby poznamy. Funia ...odezwij sie do mnie. Bierzemy pod uwage pozew zbiorowy. Goldeny wiedzą juz o wszystkim.[/QUOTE]

sieropsiniec to nick?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...