Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

To super, że można. Bo za sterylkę będziemy miały 50% zwrotu z Akcja Sterylizacja, czyli 150 zł. Więc bardzo proszę, weżcie fakturę na 300 zł na FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA
NIP: 525 234 91 99

a 100 zł za guzy na stowarzyszenie Help Animals.
Może tak być :)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sybisia']Przy chorej trzustce b.dobra jest karma Hill's Prescription Diet I/D Canine. W zookrak.pl opakowanie 12 kg kosztuje 207 PLN - dostawa gratis. Podobno lepsza niż Royal Canin :niewiem:; zapytajcie weta. Zdrowiej Daszeńko![/QUOTE]
No więc właśnie..ja się nie znam :) Ale tutaj wet już powiedział. Więc, gdyby coś, to dawajcie znać. Będziemy z Marysią zamawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']To super, że można. Bo za sterylkę będziemy miały 50% zwrotu z Akcja Sterylizacja, czyli 150 zł. Więc bardzo proszę, weżcie fakturę na 300 zł na FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA
NIP: 525 234 91 99

a 100 zł za guzy na stowarzyszenie Help Animals.
Może tak być :)?[/QUOTE]

jeżeli zwrot 150zł, to może faktura na tą kwotę?
żeby zapłacić resztę z konta stowarzyszenia też potrzebna jest faktura....
wyjaśniłam już na koncie sterylkowym, że Dasza nie jest pod opieka stowarzyszenia, a jedynie konto jest użyczone....
mam nadzieję, że to wystarczy

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że resztę zapłacę z mojego konta, ale mi wszystko jedno ;) Może być tak jak piszesz Marysiu :)
Tylko jeszcze nie wiemy ile zrefundują dziewczyny z OS. Być może troszkę więcej. Więc poczekajmy.
Acha, jeszcze potrzebne są mi dane gabinetu, w którym wykonywany był zabieg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']To super, że można. Bo za sterylkę będziemy miały 50% zwrotu z Akcja Sterylizacja, czyli 150 zł. Więc bardzo proszę, weżcie fakturę na 300 zł na FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. JANA BLATONA 3/141
01 - 494 WARSZAWA
NIP: 525 234 91 99

a 100 zł za guzy na stowarzyszenie Help Animals.
Może tak być :)?[/QUOTE]
Dlaczego 50 % ?? Przecież zawsze zwracali 100 % ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Myślałam, że resztę zapłacę z mojego konta, ale mi wszystko jedno ;) Może być tak jak piszesz Marysiu :)
Tylko jeszcze nie wiemy ile zrefundują dziewczyny z OS. Być może troszkę więcej. Więc poczekajmy.
Acha, jeszcze potrzebne są mi dane gabinetu, w którym wykonywany był zabieg.[/QUOTE]

uzgodnij dokładnie, ja już na wątku napisałam, że to tylko użyczenie konta...
Dasza ma pieniążki na koncie stowarzyszenia, więc trzeba wykorzystać każdą złotóweczkę ( czyli "wyprowadzić z konta ";))

[quote name='funia']Dlaczego 50 % ?? Przecież zawsze zwracali 100 % ?[/QUOTE]

uznali, że Daszka jest objęta opieka "fundacji" czyli naszego stowarzyszenia

Link to comment
Share on other sites

Tu jeszcze jest:
[URL]http://www.krakvet.pl/advanced_search_result.php?keywords=Royal+Canin+Gastro+Intestinal&search_in_description=1&x=38&y=12&categories_id=&inc_subcat=1&manufacturers_id=&pfrom=&pto=&dfrom=dd%2Fmm%2Fyyyy&dto=dd%2Fmm%2Fyyyy[/URL]

darmowa wysyłka od 99 zł.

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję od jakiegoś czasu wątek Daszeńki.
Nie odzywam się, bo co tu jeszcze dodawać :shake: mam tylko nadzieję, że dziewczyny mimo wszystko jeszcze tu do nas wrócą :)

Daszka trzymaj się psino :) Posłałam 50zł na karmę dla ciebie;)

Wiola :loveu:, życzę dużo zdrowia dla całej Twojej Rodziny a Malutka niech nam rośnie na dużą, dzielną dogomaniaczkę :multi:
Jak ktoś wcześniej słusznie napisał, kto sieje wiatr zbiera burzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Podczytuję od jakiegoś czasu wątek Daszeńki.
Nie odzywam się, bo co tu jeszcze dodawać :shake: mam tylko nadzieję, że dziewczyny mimo wszystko jeszcze tu do nas wrócą :)

Daszka trzymaj się psino :) Posłałam 50zł na karmę dla ciebie;)

Wiola :loveu:, życzę dużo zdrowia dla całej Twojej Rodziny a Malutka niech nam rośnie na dużą, dzielną dogomaniaczkę :multi:
Jak ktoś wcześniej słusznie napisał, kto sieje wiatr zbiera burzę.[/QUOTE]
Wielkie dzieki!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...