Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Jest piekny, malutki i wyglada sympatycznie więc domek szybko sie znajdzie:smile:



Nutusiu z Tobą nawet o sunię poddaje się walkowerem:smile:

Podglądałam posty i juz wiem Daszeńko, ale nie lubię pisać z komórki.

Skarbie trzymaj się, będzie dobrze....musi być![/QUOTE]

mam wspaniały domek dla maluszka, który duzy nie będzie i kudłaty raczej, bo taki był 16-letni ukochany staruszek, który odszedł jesienią....
tylko ta odległość :(

jest wpłata dla Daszki:
20,- Ewa Gonzales (19.03.)

Daszeńko - nie daj się chorobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kilka dni nie mogłam się na dogo zalogować, zaglądam ukradkiem w pracy, więc nie mogę poczytać..... gdzie Wiola? czyżby "banned"? :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spokojnie - trzeba myśleć pozytywnie! Cuda są po to, by się zdarzały ;) Nasza Tośka miała ropomacicze z przeciekami do otrzewnej - nic nie wypływało na zewnątrz. Miała wtedy 8 lat i była w stanie agonalnego zagłodzenia. Mieliśmy wątpliwości czy będzie miała siłę wybudzić się z narkozy. A ona - nie dość, że się wybudziła książkowo, to następnego dnia o własnych siłach wparadowała do lecznicy na kontrolę z uśmiechem na pysku i merdającym ogonkiem.
Będzie dobrze, bo po prostu musi. Los nie mógłby być aż tak podły. Nie teraz...

Link to comment
Share on other sites

Za półtorej godziny zabieg:roll: Wiolka cała noc nie spała. Od rana chodzi prawie po ścianie.
Daszy w nocy burczało w brzuchu za sprawą tego że nie dostała już jedzonka.
Próbowała więc zapełnić głód wodą która stała w misce. Później tą wodą zwracała.
Nie wiem co na to weterynarz ale się dowiem. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Też mam okropnego stresa. Trzymam kciuki i czekam na wieści, oczywiście dobre...

Zgłosilam Daszę do Akcji Sterylizacji. Zobaczę co dziewczyny odpowiedzą. jeśli się zgodzą trzeba będzie wziąć fakturę na odpowiednie stowarzyszenie.

Odpisałam na pierwszej fakturę, którą wkleiła Marinka.

Link to comment
Share on other sites

ja również mocno trzymam kciuki !!!
przykro mi z powodu ban'ow (wątek podczytuję od pojawienia się linka na wątku Florka), myślę, że tymi 'życzeniami' osoba wystawiła sobie 'piękne' świadectwo, i te 'życzenia' mówią wszystko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...