Jump to content
Dogomania

Staruszek Willy wrócił do DOMU STAŁEGO ! :-))


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosia2313']Tak, Willuś wrócił do swojego Domu Stałego z którego zwiał w sierpniu[/QUOTE]

Tak myślałam, że zwiał do dawnego DS, obawiałam się, że tam go już nie chcą skoro był w schronie.
Czy wszystko ok? Czy ludzie zadowoleni z jego powrotu??????

Link to comment
Share on other sites

Tak, Pani dzisiaj do mnie dzwoniła, bo zobaczyła Willego na stronie schroniska. Mówiła, że mieli go od 12 lat, bardzo się ucieszyli, że im zrobił taki prezent na święta :) W schronisku go szukali, tylko... Willy nie był nigdy na boksach kwarantanny, bo jak przyszedł to był chudy i siedział sobie z boku w pomieszczeniu - dlatego mogli go nie widzieć.
Pani jeszcze musi zgłosić się po książeczkę i do schroniska żeby załatwić formalności związane z odbiorem (właściwie to on się sam odebrał :P ) psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Tak, Pani dzisiaj do mnie dzwoniła, bo zobaczyła Willego na stronie schroniska. Mówiła, że mieli go od 12 lat, bardzo się ucieszyli, że im zrobił taki prezent na święta :) W schronisku go szukali, tylko... Willy nie był nigdy na boksach kwarantanny, bo jak przyszedł to był chudy i siedział sobie z boku w pomieszczeniu - dlatego mogli go nie widzieć.
Pani jeszcze musi zgłosić się po książeczkę i do schroniska żeby załatwić formalności związane z odbiorem (właściwie to on się sam odebrał :P ) psa ;)[/QUOTE]

Całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło, oby tylko więcej Państwu nie uciekał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Tak, Pani dzisiaj do mnie dzwoniła, bo zobaczyła Willego na stronie schroniska. Mówiła, że mieli go od 12 lat, bardzo się ucieszyli, że im zrobił taki prezent na święta :) W schronisku go szukali, tylko... Willy nie był nigdy na boksach kwarantanny, bo jak przyszedł to był chudy i siedział sobie z boku w pomieszczeniu - dlatego mogli go nie widzieć.
Pani jeszcze musi zgłosić się po książeczkę i do schroniska żeby załatwić formalności związane z odbiorem (właściwie to on się sam odebrał :P ) psa ;)[/QUOTE]
No to chociaż tyle dobrze że rzeczywiście szukali ;)
To Willy zrobił wszystkim prezent :)

Mimo szcześliwego zakończenia "przygody" trzeba uczulać wszystkich bardzo mocno gdy psy trafiają do DT czy DS. Podwójne zabezpieczenie i adresówka od razu przy obroży i nie spuszczanie psa w żadnej sytuacji ( nawet na zamkniętej klatce schodowej bo zawsze ktos moze wejsć i ją otworzyc).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Tak, Pani dzisiaj do mnie dzwoniła, bo zobaczyła Willego na stronie schroniska. Mówiła, że mieli go od 12 lat, bardzo się ucieszyli, że im zrobił taki prezent na święta :) W schronisku go szukali, tylko... Willy nie był nigdy na boksach kwarantanny, bo jak przyszedł to był chudy i siedział sobie z boku w pomieszczeniu - dlatego mogli go nie widzieć.
Pani jeszcze musi zgłosić się po książeczkę i do schroniska żeby załatwić formalności związane z odbiorem (właściwie to on się sam odebrał :P ) psa ;)[/QUOTE]

Kamień z serca :) Willy to teraz proszę się pilnować i na doopce w ciepłym domku siedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nie było mnie 2 dni, a tu taka historia:crazyeye:
Co za niesamowity pies!! Jeśli Ci ludzie naprawdę go szukali i kochali, to chyba lepszego zakończenia nie mogliśmy sobie wymarzyć i....jakby to dziwnie nie zabrzmiało-chyba dobrze, że uciekł:loveu:[/QUOTE] ....:multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...