Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[COLOR=#000000]Panie i Panowie-w Frodzie obudził się [/COLOR][COLOR=#000080]mężczyzna![/COLOR][COLOR=#000000]Jeszcze chyba nie wie co do czego...na razie ofarą jego zapędów jest Hades (może w oczko? uszko? nosek?) i...koc na kanapie...(jak juz Hadesowi uda się ewakuować)... [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ojacie! człowieki też mnie koffają:oops: cuś mi się zdaje,że słyszałem cusik o jakowejś adopcji-tak dla przypomnienia,że w każdej chwili mogę być chory rzuciłem pawikiem-patrząc mamie znacząco w oczki:diabloti: a później pobiegłem bawić się z Hadesem i udawałem,że jej nie słyszę:diabloti:[/QUOTE].. no to wiesz co masz robić, Frodo:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']:diabloti: miałem jechać z siuśkami do badania-zaczarowałem pogodę-sypie i sypie-i pługi poczarowałem-nie ma ich:diabloti: a bez badania nie będzie adopcji:evil_lol:
Frodo czarwonik[/QUOTE]

Ja mam problem z łapaniem moczu teraz :/ u suni gorzej się to wykonuje kiedy kuca :/ a dodatkowo wysoki śnieg nie sprzyja łapaniu :/ może macie jakieś pomysły? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ja mam problem z łapaniem moczu teraz :/ u suni gorzej się to wykonuje kiedy kuca :/ a dodatkowo wysoki śnieg nie sprzyja łapaniu :/ może macie jakieś pomysły? :razz:[/QUOTE]
łyżka wazowa-albo nakrętka od pokemniczka...z Frodem jest ciężko,bo jak chcę złapać,to on przestaje sikać i patrzy oburzony "no co robisz! odwal się...ide gdzie indziej"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][COLOR=#000000]Panie i Panowie-w Frodzie obudził się [/COLOR][COLOR=#000080]mężczyzna![/COLOR][COLOR=#000000]Jeszcze chyba nie wie co do czego...na razie ofarą jego zapędów jest Hades (może w oczko? uszko? nosek?) i...koc na kanapie...(jak juz Hadesowi uda się ewakuować)... [/COLOR][/QUOTE]
Froduś nie gwałć kolegi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Czy faktura za operację dotarła do Fundacji, czy mam składać reklamację na poczcie ?[/QUOTE]

Jest faktura i została opłacona na tyle na ile było możliwe. Na wydarzeniu jest jest już to napisane, widze ze tutaj jeszcze nie ma w pierwszym poscie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']łyżka wazowa-albo nakrętka od pokemniczka...z Frodem jest ciężko,bo jak chcę złapać,to on przestaje sikać i patrzy oburzony "no co robisz! odwal się...ide gdzie indziej"[/QUOTE]

Własnie moja Megi robi podobą minę, i idzie dalej...... ehhhh, masakra.....

Link to comment
Share on other sites

Nam się udało trochę nałapać-ale łatwo nie było-albo przestawał sikać...albo łapę wstawiał do łyżki...albo szedł sobie w taką zaspę,że ledwo go było widać-normalnie diabełek mały...zawieźliśmy do badania (tym razem Belzebub w domu został i nie mógł wylać). Wyniki w czwartek na mejla dostanę-trzymajcie kciuki,żeby dobre były...bo ja do czwartku to chyba jajo zniosę...no i wzięliśmy karme dla łobuza-2 kg royala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No ja nie wiem jakie będą wyniki zwłaszcza przez tą łapę w łyżce:eviltong:
Hope nie wiesz, że pojemniczek trzeba za plecy schować i z zaskoczenia działać:evil_lol:[/QUOTE]
A Ty myślisz,że ja mu pojemnik pokazywałam??? Toż w życiu by nie sikał-tylko schował się w zaspie i tam wylał wszystko:angryy: łapa...najpierw było samo siku,potem trochę z śniegiem z łapy...ale śnieg czysty-tu cywilizacja nie dociera...może dobrze będzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']A ja Rulonowi podstawiam, jak zadziera nóżkę, i siura prosto do pojemnika, co najmniej 1/3 bez problemu nasiura, tylko muszę uważać, jak kończy, bo raz mi wstawił nóżkę do pojemnika :D[/QUOTE]

No tak, tylko psinka zadziera nóżkę właśnie, a suczka gorzej, bo kuca :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Zaglądam do Łobuza i trzymam mocno kciuki za nowy domek :loveu:[/QUOTE]

[quote name='anica'].............. zabraniam:eviltong:!...[/QUOTE]
A co to za jawny sabotaż????:crazyeye:
Pani doktor mówiła,że przyszły DS musi być świadomy tego,że problemy z pęcherzem mogą w każdej chwili wrócić. Za jakiś czas będzie można próbować przestawić Froda na zwykłą karmę...ale różnie z tym może być-szanse na powtórkę z rozrywki wynoszą 50%-bez zakwaszania...a z zakwaszaniem-też różnie bywa. No i DS musi pamiętać o badaniach moczu-bo to bardzo ważne-nie można sobie odpuścić,bo może skończyć się katastrofą. Trzeba też zwracać uwagę,czy mały sika-i jak sika (w sensie dużo/mało, strumień czy tylko kropelki), czy robi koopki. Nie powinien też się stresować-w sensie Frodo

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z FB





ROZLICZENIE WPŁAT:
- Sylwia G. - 20 zł
- Agnieszka A. - 20 zł
- Marzena N. - 20 zł
- Angelika S. - 15 zł
- Małgorzata F. - 35 zł
- Jakub N. - 100 zł
- Alina D. - 50 zł
- Marta D. - 50 zł
- Magdalena O. - 15 zł
- Katarzyna P. - 20 zł
- Małgorzata G. - 10 zł
- Agnieszka B. - 20 zł
- Elzbieta B. - 100 zł
- Katarzyna H. - 80 zł
- Jadwiga F. - 30 zł
- Ewu dogo - 200 zł
- Katarzyna H. - 135 zł
- Katarzyna S. - 30 zł
- Agnieszka A. - 50 zł
- Agnieszka Ł. - 33 zł
- Monika C-K. - 15 zł
- Hubert M. - 25
- bazarek od Danka1234 - 102 zł
- Bartosz G. - 100 zł
- Jolanta B. - 100 zł
- Diana O. - 475 zł
- Paulina M. - 49 zł
- Marek D. - 200 zł
- Hubert M. - 20 zł
- Gabriela Ch. - 15 zł
- Weronika W. - 15 zł
- Ewa M. - 30 zł
- Monika B. - 20 zł
- Małgorzata T-S. - 30 zł
- Monika F. - 20 zł
- Magdalena P. - 15 zł
- Monika R. - 30 zł
- Anna W. - 20 zł
- Pelagia P (bazarek) - 184,50
- Anna F. - 50 zł
- Elżbieta T. - 30 zł
- Katarzyna H. - 50 zł
- Anna F. - 15 zł
- Bronisław H. - 100 zł
- Jakub M. - 100 zł
- Jacek D. - 162 zł bazarek
- Marta D. - 50 zł
- Barbara B. - 200 zł
- Marcin C. - 50 zł
- Małgorzata T-S. - 30
- Anna B. - 20 zł
- Halina G. - 35 zł
- Katarzyna H. - 25 zł
- Michał K. - 58 zł
- Kinga J-K. - 150 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']A co to za jawny sabotaż????:crazyeye:
Pani doktor mówiła,że przyszły DS musi być świadomy tego,że problemy z pęcherzem mogą w każdej chwili wrócić. Za jakiś czas będzie można próbować przestawić Froda na zwykłą karmę...ale różnie z tym może być-szanse na powtórkę z rozrywki wynoszą 50%-bez zakwaszania...a z zakwaszaniem-też różnie bywa. No i DS musi pamiętać o badaniach moczu-bo to bardzo ważne-nie można sobie odpuścić,bo może skończyć się katastrofą. Trzeba też zwracać uwagę,czy mały sika-i jak sika (w sensie dużo/mało, strumień czy tylko kropelki), czy robi koopki. Nie powinien też się stresować-w sensie Frodo[/QUOTE].... Hope, jak jasno i zwięźle przekazałaś całą wiedzę na temat opieki nad Frodo - sama esencja:lol:!... ja to wiem! Ty to wiesz!... ale nie dla wszystkich :roll:....to może być takie proste;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...